تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: ایجاد سایت فروشگاه آنلاین

پروفشنال AABB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    بهسود

پيش فرض ایجاد سایت فروشگاه آنلاین

سلام به همگی.
    من تصمیم دارم یه وب سایت فروشگاه خیلی خیلی ساده ایجاد کنم در حد چند صفحه فقط از قبیل خود صفحه اصلی که در نهایت 10 تا محصول رو نمایش می ده، صفحه سبد خرید، صفحه ی عضویت در سایت و در نهایت صفحه قوانین و مقررات. بیشتر از این نمی خوام باشه! خودمم از طراحی وب سایت چیز زیادی سردنمیارم. می خوام بدونم:
    1. از کدوم cms استفاده کنم که رایگان باشه برام یا هزینه اش خیلی پایین باشه؟
    2. اگه از یه فروشگاه دیگه استفاده کنم (فرض رو بر این بگیریم که از لحاظ قانونی اوکی هست) و تغییراتی روش بیارم چقدر کار و هزینه می بره؟
    3. با توجه به هدفی که دارم کمترین هزینه ی ممکن واسه من چقدر می تونه باشه؟
    برای سبد خرید هم باید درگاه و اینا تعریف کرد که خب فعلا چیز خاصی براش در نظر نگرفتم.
    تشکر پیشاپیش.

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

فروشگاه ساز زیاد هم رایگان هم پولی - مثله ووکامرس - ولی برای 10 تا محصول میخواین فروشگاه اینترنتی بزنید ؟

پروفشنال AABB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    بهسود

پيش فرض

فروشگاه ساز زیاد هم رایگان هم پولی - مثله ووکامرس - ولی برای 10 تا محصول میخواین فروشگاه اینترنتی بزنید ؟
    سلام. تشکر از پاسخ تون. راستش فقط واسه دیده شدن بیشتر این کار رو می کنم. چون تازه شروع کردم (و تصمیم توسعه وب سایت رو هم در آینده ندارم) نمی خوام روش هزینه ی زیادی بکنم. توصیه شما چیه؟
    چقدر حداقل هزینه ام می تونه باشه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2020

پيش فرض

سلام به همگی.
    من تصمیم دارم یه وب سایت فروشگاه خیلی خیلی ساده ایجاد کنم در حد چند صفحه فقط از قبیل خود صفحه اصلی که در نهایت 10 تا محصول رو نمایش می ده، صفحه سبد خرید، صفحه ی عضویت در سایت و در نهایت صفحه قوانین و مقررات. بیشتر از این نمی خوام باشه! خودمم از طراحی وب سایت چیز زیادی سردنمیارم. می خوام بدونم:
    1. از کدوم cms استفاده کنم که رایگان باشه برام یا هزینه اش خیلی پایین باشه؟
    2. اگه از یه فروشگاه دیگه استفاده کنم (فرض رو بر این بگیریم که از لحاظ قانونی اوکی هست) و تغییراتی روش بیارم چقدر کار و هزینه می بره؟
    3. با توجه به هدفی که دارم کمترین هزینه ی ممکن واسه من چقدر می تونه باشه؟
    برای سبد خرید هم باید درگاه و اینا تعریف کرد که خب فعلا چیز خاصی براش در نظر نگرفتم.
    تشکر پیشاپیش.
    سلام . هاست و دامین اگه داشته باشید من تو این روزایی که خونه هستم برات با وردپرس درست میکنم. البته عکس و متن و همه محتواهات باید آماده باشه. بعد از انجام هر چی دوست داشتی پرداخت کن. اینم از هدیه کرونایی. دیگه چی میخوای؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2020

پيش فرض

با سلام
    اگه هاست و دامین دارید و محتوای آماده مثل عکس و متن، من تو این روزای کرونایی تو خونه هستم برات انجام میدم. بعد از انجام هر چی دوست داشتی پرداخت کن.
    موفق و بدون کرونا باشی.

پروفشنال AABB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    بهسود

پيش فرض

با سلام
    اگه هاست و دامین دارید و محتوای آماده مثل عکس و متن، من تو این روزای کرونایی تو خونه هستم برات انجام میدم. بعد از انجام هر چی دوست داشتی پرداخت کن.
    موفق و بدون کرونا باشی.
    سلام. نه هنوز هاست و دامین رو نگرفتم. واسه دامین که کلا به خاطر مشخص کردن یه اسم خاص و برند و کوتاه نتونستم تصمیم قاطعی بگیرم. دیروز هم داشتم نرخ وردپرس رو نگاه می کردم هزینه ی نسخه ی پولی اش (شروعش) سالانه بالای یک میلیون تومن می شد!

اگه نباشه جاش خالی می مونه ms1ove's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    GB

پيش فرض

سلام
    اگه نمیخوای زیاد هزینه کنی میتونی از سایت های فروشگاه ساز استفاده کنی کافیه تو گوگل یه سرچ بزنی
    اگر هم میخوای مستقل باشه میتونی یه هاست و دامین خریداری کنی و روش وردپرس نصب کنی بعد افزونه فروشگاهی ووکامرس روش نصب کنی و فروشگاهتو راه بندازی

8. 2 کاربر از ms1ove بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2020

پيش فرض

سلام. نه هنوز هاست و دامین رو نگرفتم. واسه دامین که کلا به خاطر مشخص کردن یه اسم خاص و برند و کوتاه نتونستم تصمیم قاطعی بگیرم. دیروز هم داشتم نرخ وردپرس رو نگاه می کردم هزینه ی نسخه ی پولی اش (شروعش) سالانه بالای یک میلیون تومن می شد!
    سلام. کارتون چی هست؟
    مشکل هاستت با من. دامین رو هم برات جور میکنم البته دات آی آر.

10. این کاربر از instagram بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •