تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: پر شدن هارد لپ تاپ بدون علت

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2020

پيش فرض پر شدن هارد لپ تاپ بدون علت

با سلام

یک چند وقتی هست هر چقدر فایل های هارد رو حذف میکنم بخصوص در درایو ویندوز وقتی لپ تاپ خاموش میکنم ویا بدلیل خالی شدن باتری لپ تاپ خاموش میشه بعد روشنش میکنم درایو که 20گیگ قبلا خالی بوده الان یک گیگ بیشتر جا ندارن پوشه مربوط به کش های برنامه ها رو خالی کردم فایده ای نداشت به نظر شما مشکل از کجاست

آخر فروم باز mehdi_vsgh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    توی لباسام

پيش فرض

سلام
    آیا Disk CleanUp انجام دادی؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2020

پيش فرض

آره انجام دادم ولی فایده ای نداشت

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

انتی ویروس داری یا برنامه ای که اپدیت میگیره ؟؟؟ احتمالا ی نرم افزار داره فایل های دامپ ایجاد میکنه ممکنه ویروس هم باشه

داره خودمونی میشه champion saleh's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020
    محل سكونت
    زمین خدا

پيش فرض

دوست عزیز احتمال نود درصد که سیستم شما ویروسیه
    و ویروس توی سیستم شما تداخلی ایجاد میکنه که سیستم
    حافظه شما رو پر نشون میده یا فایل هایی در هارد شما موجوده
    که ویروسه پنهانشون میکنه.
    موفق باشید.

- - - Updated - - -

با سلام

یک چند وقتی هست هر چقدر فایل های هارد رو حذف میکنم بخصوص در درایو ویندوز وقتی لپ تاپ خاموش میکنم ویا بدلیل خالی شدن باتری لپ تاپ خاموش میشه بعد روشنش میکنم درایو که 20گیگ قبلا خالی بوده الان یک گیگ بیشتر جا ندارن پوشه مربوط به کش های برنامه ها رو خالی کردم فایده ای نداشت به نظر شما مشکل از کجاست
    دوست عزیز احتمال نود درصد که سیستم شما ویروسیه
    و ویروس توی سیستم شما تداخلی ایجاد میکنه که سیستم
    حافظه شما رو پر نشون میده یا فایل هایی در هارد شما موجوده
    که ویروسه پنهانشون میکنه.
    موفق باشید.

6. این کاربر از champion saleh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال CORTANA's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

با سلام

درود

کاربر [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عزیز پاسختون رو دادند

اگه ویندوز 10 دارید با استفاده از Windows Defender/Windows Security تمامی درایو هارو اسکن کنید

در صورتی ک ویروس موردنظر پیدا نشد با استفاده از آنتی ویروس های دیگه (مانند:Kaspersky...Nod32...Bitdefender) سیستم رو فول اسکن کنید

این ویروس باعث میشه ک فایل های کش و دامپ و... ب سرعت تولید و تکثیر بشن و در نتیجه حافظه رو پر میکنه

پی نوشت:درج و درخواست هرگونه کرک و فعال ساز برای محصولات شرکت E*S*E*T ممنوعه

دلیلش ام بلاک شدن انجمن توسط سرور های این شرکت هستش ک روند آزاد سازیش مستلرم وقت اختصاصی زیادی هستش (ب همراه مکاتبه با این شرکت) پس بنده اصلا توصیه نمیکنم ک فعال ساز ها کرکی در رابطه با محصولات این شکرت ارائه بدید.چون احتمال بلاک شدن انجمن توست سرور های این شرکت بالاست

Last edited by CORTANA; 29-06-2020 at 02:18.

اگه نباشه جاش خالی می مونه admiral_cavandish's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    London

پيش فرض

من هم مشکلی شبیه شما دارم بااین فرق که درایو c من خیلی پره اما معلوم نیست چی پرش کرده که بخوام حذفشو کنم نزدیک ۵۵ گیگ اشغاله اما هیچ چیز خاصی ندارم شایدهم ویروس نباشه لطفا راهنمایی کنید.

پروفشنال CORTANA's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

من هم مشکلی شبیه شما دارم بااین فرق که درایو c من خیلی پره اما معلوم نیست چی پرش کرده که بخوام حذفشو کنم نزدیک ۵۵ گیگ اشغاله اما هیچ چیز خاصی ندارم شایدهم ویروس نباشه لطفا راهنمایی کنید.
    درود

دوست عزیز این ویروس خیلی شایع هستش و احتمال اینکه سیستم شما بهش آلوده شده باشه هم زیاده

راه حل های پست شماره [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بنده رو پیش ببرید

از Disk cleanup هم استفاده کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •