تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 10 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 92

نام تاپيک: نقد و بررسی mobinnet utel 443 و irancell i40-b1 و همفکری برای انلاک

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

لینک بده بخرم

2. 2 کاربر از mo0hammad29 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

بیا اینجا
    qaderi65@

4. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت moburubu's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020

پيش فرض

دوستان مدل این مودم گمونم ZLT S12 هست

6. این کاربر از moburubu بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Ehsan-Dadash's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

دوستان سرعت این مودم در محلی که من استفاده میکنم ناامید کننده است، یعنی دقیقا جایی که tf-i60 بین 8 تا 12 مگابایت سرعت دانلود داره، این مودم بین 500 کیلوبایت تا 1.3 مگابایت سرعت داره. Tf-i60 پنج خط آنتن داره، این مودم 2 خط داره!
    راهی یا تنظیماتی برای افزایش سرعتش نیست؟!!!

8. 2 کاربر از Ehsan-Dadash بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

دوستان سرعت این مودم در محلی که من استفاده میکنم ناامید کننده است، یعنی دقیقا جایی که tf-i60 بین 8 تا 12 مگابایت سرعت دانلود داره، این مودم بین 500 کیلوبایت تا 1.3 مگابایت سرعت داره. Tf-i60 پنج خط آنتن داره، این مودم 2 خط داره!
    راهی یا تنظیماتی برای افزایش سرعتش نیست؟!!!
    اولا مقایسه مودم i60 با این مودم اصلا درست نیست چون خیلی باهم فرق دارن دوما شما ببین الان مودم b1 به کدوم باند وصله و i60 هم ببین به کدوم باند وصله . از نظر آنتن دهی هم بله گیرندگی i60 خیلی قوی تر از بیشتر مودم های بازار هست . شما رو b1 انتن های خودش رو بستی ؟ با چپ و راست کردن این آنتن ها ببین فرقی میکنه ؟ یا محل استفاده مودم رو تغییر بده و به دنبال جایی باش که انتن دهی خوبی بده این مودم یا از انتن اکسترنال رومیزی استفاده کن و در ضمن سرعت رو با کابل لن هم تست بکن . پهنای باند وای فای هم بزار رو 40mhz

10. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

اولا مقایسه مودم i60 با این مودم اصلا درست نیست چون خیلی باهم فرق دارن دوما شما ببین الان مودم b1 به کدوم باند وصله و i60 هم ببین به کدوم باند وصله . از نظر آنتن دهی هم بله گیرندگی i60 خیلی قوی تر از بیشتر مودم های بازار هست . شما رو b1 انتن های خودش رو بستی ؟ با چپ و راست کردن این آنتن ها ببین فرقی میکنه ؟ یا محل استفاده مودم رو تغییر بده و به دنبال جایی باش که انتن دهی خوبی بده این مودم یا از انتن اکسترنال رومیزی استفاده کن و در ضمن سرعت رو با کابل لن هم تست بکن . پهنای باند وای فای هم بزار رو 40mhz
    ممنون. آنتن داخل جعبه ش رو روش نصب کردم. درسته tf-i60 از این مودم بهتره حتی کیفیت ساختش هم بهتره. این مودم B1 کیفیت بدنه ضعیفی داره. ولی با این حال ده برابر سرعت ضعیف تر منطقی نیست. الان البته جمعش کردم. ولی صبح حتما این چیز هایی که شما ذکر کردی امتحان میکنم.

12. 2 کاربر از Ehsan-Dadash بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

ممنون. آنتن داخل جعبه ش رو روش نصب کردم. درسته tf-i60 از این مودم بهتره حتی کیفیت ساختش هم بهتره. این مودم B1 کیفیت بدنه ضعیفی داره. ولی با این حال ده برابر سرعت ضعیف تر منطقی نیست. الان البته جمعش کردم. ولی صبح حتما این چیز هایی که شما ذکر کردی امتحان میکنم.
    من راحت با همین مودم b1 رو باند 3 ایرانسل ساعات خلوت 7 مگابایت برثانیه و ساعات شلوغ 4 الی 5 مگابایت برثانیه میگیرم .

14. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

من راحت با همین مودم b1 رو باند 3 ایرانسل ساعات خلوت 7 مگابایت برثانیه و ساعات شلوغ 4 الی 5 مگابایت برثانیه میگیرم .
    منم تا 3.5 مگ گرفتم. توی خونه چرخوندمش آنتن هاش رو هم جابجا کردم و سفتش کردم. کاش حداقل جنس بهتری داشت. پلاستیک بدنه و آنتن ها یه جوریه. کابل داخل جعبه ش پوسیدگی داشت. یه چیز عجیبیه. حالا نمیدونم ایرانسل اینجوریه یا همراه اول و مبین نت هم همینن. یا اینکه سری ِ مودمی که به من دادن شانسی اینجوریه و کیفیتش رو آوردن پایین.

16. 3 کاربر از Ehsan-Dadash بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

منم تا 3.5 مگ گرفتم. توی خونه چرخوندمش آنتن هاش رو هم جابجا کردم و سفتش کردم. کاش حداقل جنس بهتری داشت. پلاستیک بدنه و آنتن ها یه جوریه. کابل داخل جعبه ش پوسیدگی داشت. یه چیز عجیبیه. حالا نمیدونم ایرانسل اینجوریه یا همراه اول و مبین نت هم همینن. یا اینکه سری ِ مودمی که به من دادن شانسی اینجوریه و کیفیتش رو آوردن پایین.
    همشون اینطوری هست و ناسلامتی مودم ارزون قیمت هستن و البته تولید داخلی مثل پراید که میخرید و سوار میشید

18. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Nima-ZF's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

همشون اینطوری هست و ناسلامتی مودم ارزون قیمت هستن و البته تولید داخلی مثل پراید که میخرید و سوار میشید

اقا من سعی میکنم برم یکی پیدا کنم براتون تست سرعت بگیرم
    من به هردوتا دکلای ایرانسل و همراه اول نزدیکم تا هرچقدر مودم کشش داشته باشه سرعت میگیرم نتیجش بهتون میگم !

20. 3 کاربر از Nima-ZF بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •