تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: مموری کارت

در آغاز فعالیت Kingkong14's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2020

پيش فرض مموری کارت

سلام مموری گوشیم هنگ کرده اطلاعات از توش کپی میشه ولی نه پاک میشه نه کات میشه در ضمن توی گوشیم میگه کلا خراب شده گارانتی داره می‌خوام اطلاعات حتماپاک بشه یا مموریم حتما بسوزه چکار کنم؟؟؟؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2018

پيش فرض

سلام مموری گوشیم هنگ کرده اطلاعات از توش کپی میشه ولی نه پاک میشه نه کات میشه در ضمن توی گوشیم میگه کلا خراب شده گارانتی داره می‌خوام اطلاعات حتماپاک بشه یا مموریم حتما بسوزه چکار کنم؟؟؟؟؟؟
    با یه فرمت ساده درست می شه.

اگر خواستید بسوزه و از نوع Micro sd هست 2 تا برنامه هست که لزوما هم جواب نمی ده و هر دو چینی هستند و نیاز به کامپیوتر دارید. با خود گوشی نمی شه. که اتفاقا این دو برنامه یکی از کاربرد های اصلیش فرمت و عوض کردن سیستم فایل مموری یا بد سکتور هست. ویندوز XP یا 7 هم باید داشته باشید.

به نظرم به یه خدمات موبایلی بدید بیشتر و سریع تر می تونه کمک تون کنه.

آخر فروم باز kar1591's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    ساوالان

پيش فرض

سلام
    وقتی میگین پاک نمیشه احتمالا مشکل رایت پروتکت دارید
    چند تا نرم افزار برای اینکار هست امتحان کنید
    البته من تا حالا برای رم نتونستم مشکل رایت پروتکت و حل کنم ولی برای فلش انجام شده
    باز امتحان کنید

تاريخ عضويت
    Apr 2020

پيش فرض

داشتم فرمت فایل عوض میکردم که هنگ کرد اخطار دیسک خراب است داد دیگه گوشیم قبول نکرد حجم نشون میده ولی توش خالیه با دو تا سیستم امتحان کردم یکی فایل نشون میده ولی توش نمیتونه بره یکی دیگه فقط تونست کپی کنه اجازه فرمت فایل یا کات نامیده به عنوان درایو مجازی سیستم خواستیم فرمتش کنیم نشد با یه نرم افزار هم امتحان کردیم نشد

تاريخ عضويت
    Apr 2020

پيش فرض

اسم اون دوتا برنامه روهم میشه بدین در ضمن اگه به خدمات موبایل بدمحتما میتونن بسوزوننش ممکن نیست درست بشه؟؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •