تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 5 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 44

نام تاپيک: چه‌ مسیر از Astra در تهران دریافت میشه؟!

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض چه‌ مسیر از Astra در تهران دریافت میشه؟!

دوستان متخصص و استاد لطفا راهنمایی بفرمایند کدوم مسیر Astra در تهران با سیگنال و کیفیت سیگنال قوی دریافت می شود و از اون‌ مهمتر آیا دارای شرینگ هست یا نیست و در نهایت شامل چه پکیجهایی می شود؟!
    با مشاهده تصاویر نقشه Astra انگار همشون تو ایران و تهران بیم ندارند.
    راستش انجمن‌های این تخصص همگی پولی و تازه دزد هم هستند یکبار یک اشتراک عضویت ۱۸ تومانی خریدم ولی بلوکم کردند بگذریم میخواستم از راهنمایی مجربان استفاده کنم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2018

پيش فرض

دوستان متخصص و استاد لطفا راهنمایی بفرمایند کدوم مسیر Astra در تهران با سیگنال و کیفیت سیگنال قوی دریافت می شود و از اون‌ مهمتر آیا دارای شرینگ هست یا نیست و در نهایت شامل چه پکیجهایی می شود؟!
    با مشاهده تصاویر نقشه Astra انگار همشون تو ایران و تهران بیم ندارند.
    راستش انجمن‌های این تخصص همگی پولی و تازه دزد هم هستند یکبار یک اشتراک عضویت ۱۸ تومانی خریدم ولی بلوکم کردند بگذریم میخواستم از راهنمایی مجربان استفاده کنم.
    سلام

دوست گرامی شما دقیقا چه پکیج هایی رو نیاز دارید تا بهترین جهت رو بتونم بهتون بگم. بعد کدوم سمت تهران هستید؟

دیش 120 سانتی داشته باشید که مشکلی از نظر جای قرار گیری در تهران ندارید.

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

سلام

دوست گرامی شما دقیقا چه پکیج هایی رو نیاز دارید تا بهترین جهت رو بتونم بهتون بگم. بعد کدوم سمت تهران هستید؟

دیش 120 سانتی داشته باشید که مشکلی از نظر جای قرار گیری در تهران ندارید.
    سلام و ممنون از پاسخگوییتان

پکیج های SKY Cosmote TV فقط انگلستان
    شما می دونید پکیج NOVA در هاتبرد قابل بازگشایی هست؟

راستش خودم برنامه موبایل فایندر دارم اون همه رو داره و میشه تنظیم کرد. دغدغه من اینه که بکنم ببینم سیگنال ضعیفه نامید بشم بنابراین روش وقت نگذارم.

دیشه 120 هست و جام هم شمال تهرانه

یک سوال دیگر Arqiva در Eutelsat 9B قابل شرینگ هست؟
    Last edited by italodance; 02-04-2020 at 12:53.

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2019
    محل سكونت
    کرانه باختری

پيش فرض

آسترا قدیمیه

باسه اون موقع بود که آنالوگ بود

باید دیشت بزرگ باشه بزرگ تر از حد معمول

قوی ترین سیگنال رو رو ایسلند و اروپای غربی میده .. باسه ایران نیست

البته چند تا هست مثل هاتبرد و یوتل ست

شرقی تر هاش تو ایران با دیش بزرگ میده ولی اصلی هاش نه

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2019
    محل سكونت
    کرانه باختری

پيش فرض

سایت های ایرانی که شیرینگ میفروشن فقط چندتا کانال اسپرت رده چندمی چند تا کانال بد و چند تا کانال بیخود باز میکنن . همش ماله اروپای شرقی و روسیه و حداکثر ماله ایتالیا
    اگه کانال های درست و حسابی میخوای باید پول بدی از سایت های خارجی اکانت بگیری یا یه دستگاه بگیری که رو خودش داشته باشه

البته الان همش شده iptv ولی اون هم باز iptv ایرانی کلاه برداری ه . مثلا با اشتراک پلی استیشن کانال میگیرن و همونو با اینترنت داخلی به شما میدن با کلی لگ و فریز و ضد حال
    کانال هاش هم یکی یکی فیلتر میشن و بعد از سه چهار ماه میبینی از یه اشتراک یه ساله هیچی نمیمونه .

6. این کاربر از ابر_حیزون بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

سایت های ایرانی که شیرینگ میفروشن فقط چندتا کانال اسپرت رده چندمی چند تا کانال بد و چند تا کانال بیخود باز میکنن . همش ماله اروپای شرقی و روسیه و حداکثر ماله ایتالیا
    اگه کانال های درست و حسابی میخوای باید پول بدی از سایت های خارجی اکانت بگیری یا یه دستگاه بگیری که رو خودش داشته باشه

البته الان همش شده iptv ولی اون هم باز iptv ایرانی کلاه برداری ه . مثلا با اشتراک پلی استیشن کانال میگیرن و همونو با اینترنت داخلی به شما میدن با کلی لگ و فریز و ضد حال
    کانال هاش هم یکی یکی فیلتر میشن و بعد از سه چهار ماه میبینی از یه اشتراک یه ساله هیچی نمیمونه .
    اگه چند تا آدرس سایت خارجی خوب میشناسی بگی ممنونت میشم.
    داخلی هم اگه جای با اعتمادی میشناسی پی ام بده.

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

سلام و ممنون از پاسخگوییتان

پکیج های SKY Cosmote TV فقط انگلستان
    شما می دونید پکیج NOVA در هاتبرد قابل بازگشایی هست؟

راستش خودم برنامه موبایل فایندر دارم اون همه رو داره و میشه تنظیم کرد. دغدغه من اینه که بکنم ببینم سیگنال ضعیفه نامید بشم بنابراین روش وقت نگذارم.

دیشه 120 هست و جام هم شمال تهرانه

یک سوال دیگر Arqiva در Eutelsat 9B قابل شرینگ هست؟
    بیشتر رو 19 بازه چند تا کانال فرانسوی و... بین اسپورت های فرانسه رو فور اور بازن ان ! اسکای های قدیم رو من تست نکردم چون خیلی وقته اصلا پای تی وی نمیرم حوصلشو ندارم
    دیچ 90 خوش ساخت میخواد افست و ... برا گرفتنشون با ال های مرقوب مثل اینورتو یه تنظیم مویی و .... وگرنه باید حداقل 120 بخری با پارازیتای ته و
    بقیه اش اصلا ج نمیده! 23 جهتش رو بیشتر نواحی غربی ارومیه اینا بیم داره

اون 9 درجه ایم که پرسیدید اکثر جاها باز نمیکونن قبلا cosmate sport یونان باز بود رو فور ک اونم درش تخته شد

برای شبکه های اروپایی بهتره یه رسیو اوراکا دار بگیری که iptv یک سالو نیم خوبی داره هرچند نیاز به قندشکن داری ولی اکثرا ریت هاش زیر 5 مگ هست فیلترشیکنی مثل وایر داشته باشی روال رواله!

9. این کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

بیشتر رو 19 بازه چند تا کانال فرانسوی و... بین اسپورت های فرانسه رو فور اور بازن ان ! اسکای های قدیم رو من تست نکردم چون خیلی وقته اصلا پای تی وی نمیرم حوصلشو ندارم
    دیچ 90 خوش ساخت میخواد افست و ... برا گرفتنشون با ال های مرقوب مثل اینورتو یه تنظیم مویی و .... وگرنه باید حداقل 120 بخری با پارازیتای ته و
    بقیه اش اصلا ج نمیده! 23 جهتش رو بیشتر نواحی غربی ارومیه اینا بیم داره

اون 9 درجه ایم که پرسیدید اکثر جاها باز نمیکونن قبلا cosmate sport یونان باز بود رو فور ک اونم درش تخته شد

برای شبکه های اروپایی بهتره یه رسیو اوراکا دار بگیری که iptv یک سالو نیم خوبی داره هرچند نیاز به قندشکن داری ولی اکثرا ریت هاش زیر 5 مگ هست فیلترشیکنی مثل وایر داشته باشی روال رواله!
    والا IPTV اصلا چیز خوبی نیست، مشکل اینترنت و قند شکن ندارم اصلا بحث اینا نیست، کلا تو رسیورهای چینی خیلی لگ داره و سیستم عامل یا برنامه یا هر چی هستش اون مزخرف هست.
    البته دستگاه من اندروید نیست و من نمیدونم که اندرویدی ها چطورن باش. تا میخوای یک کانال را انتخاب کنی جون میکنه.
    شرینگ اینترنتی خیلی خوب و روانه ، من بیشتر دنبال کانال و پکیجهای انگلیسی زبان و اصلا خود بریتانیا هستم.
    نمیدونم به جز هاتبرد که ای بدک نیست بقیه چطورند؟! می ارزه ست کنم جای دیگری براش؟!

تو عمرا یکبار هم پارازیت هم ندیدم البته محله ما میدونم داستانش چیه.

11. این کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

والا IPTV اصلا چیز خوبی نیست، مشکل اینترنت و قند شکن ندارم اصلا بحث اینا نیست، کلا تو رسیورهای چینی خیلی لگ داره و سیستم عامل یا برنامه یا هر چی هستش اون مزخرف هست.
    البته دستگاه من اندروید نیست و من نمیدونم که اندرویدی ها چطورن باش. تا میخوای یک کانال را انتخاب کنی جون میکنه.
    شرینگ اینترنتی خیلی خوب و روانه ، من بیشتر دنبال کانال و پکیجهای انگلیسی زبان و اصلا خود بریتانیا هستم.
    نمیدونم به جز هاتبرد که ای بدک نیست بقیه چطورند؟! می ارزه ست کنم جای دیگری براش؟!

تو عمرا یکبار هم پارازیت هم ندیدم البته محله ما میدونم داستانش چیه.
    ماهواره انگلیسی که قدیشو بزن هلند بیم نداره اون کانال اصلی ها پیگیر ایپی تی وی باش
    فروشنده هم فیک کونم یکی با پدر مادر سراغ دارم خواستی برات پخ کونم

13. این کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

جواب هامو اتفاقی تو یک کانالی دیدم:

اینهم زندگی مزخرف ما ایرانیان

15. این کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •