تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: علیرضا بیرانوند، نامزد کسب عنوان بهترین فوتبالیست تاریخ آسیا در ادوار مختلف جام جهانی

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض علیرضا بیرانوند، نامزد کسب عنوان بهترین فوتبالیست تاریخ آسیا در ادوار مختلف جام جهانی

علیرضا بیرانوند، یکی از نامزدهای کسب عنوان بهترین فوتبالیست تاریخ آسیا در ادوار مختلف جام جهانی

بیرانوند، نامزد کسب عنوان بهترین فوتبالیست تاریخ آسیا در ادوار مختلف جام جهانی شد.

این روزها و در شرایطی که لیگ های فوتبالی در تعطیلی به سر می برند، بازار نظرسنجی ها بیار داغ بوده و در همین راستا، سایت کنفدراسیون آسیا امروز یک نظرسنجی درمورد عنوان بهترین فوتبالیست تاریخ آسیا در ادوار مختلف جام جهانی راه اندازی کرده است.

علیرضا بیرانوند که در جام جهانی 2018، دروازه بان فیکس تیم ملی بوده و عملکرد درخشانی از خود به جا گذاشت، یکی از این گزینه هاست. وی با مهار پنالتی رونالدو، به تیتر یک رسانه ها تبدیل شده بود و تصویر خود را برای همیشه در تاریخ جام جهانی ماندگار کرد.

از دیگر گزینه های می توان به پارک جی سونگ ستاره سابق منچستر یونایتد و تیم ملی کره جنوبی، سامی الجابر کاپیتان سابق الهلال و تیم ملی عربستان، تیم کیهیل، ستاره سابق تیم ملی استرالیا و کیسوکه هوندا، ستاره تمام نشدنی تیم ملی ژاپن، اشاره کرد.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. 2 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2019
    محل سكونت
    کرانه باختری

پيش فرض

دروازبان ترکیه که کورونا گرفت

دماغ بیران وند هم مستعد کورونا هست

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

بیرانوند: من و سیدجلال قهرمانی را از پرسپولیس گرفتیم!

دروازه‌بان ملی پوش پرسپولیس روایت جالبی از نحوه انتقال‌اش به جمع سرخ‌پوشان و جلوگیری از قهرمانی این تیم مطرح کرد.

علیرضا بیرانوند در گفت‌وگو با برنامه اینترنتی پانوراما صحبت‌های جذاب و البته مهمی از حضورش در قرنطینه خانگی، توصیه به مردم برای مسافرت نکردن و در خانه ماندن، حواشی زیادی که در دوران کالدرون با آن مواجه بود، نحوه انتقال‌اش به پرسپولیس، سفر به بلژیک برای پیوستن به تیم جدیدش، اتفاقات بازیِ جام جهانی مقابل پرتغال، مهار پنالتی رونالدو، جلوگیری از قهرمانی پرسپولیس در زمان حضورش در نفت تهران و ... مطرح کرد که مشروح اظهارات او را در زیر می‌خوانید:

* خودمان رعایت کنیم، کرونا شکست می‌خورد

کرونا یک اتفاق جهانی است که برای تمام مردم دنیا افتاده و لازم است تا همه ما مسائل بهداشتی را رعایت کنیم. ویروسی است که اگر خودمان رعایت کنیم، می‌توانیم آن را شکست دهیم. ۱۵-۱۰ روز است که در خانه ماندیم و از شکل و شمایل‌مان هم مشخص است(با خنده).

* آرزو داشتم در استقلال یا پرسپولیس باشم

وقتی در نفت تهران بودم، واقعا آرزو داشتم در استقلال یا پرسپولیس بازی کنم چون در آن مقطع ملی پوش هم بودم. نفت تهران در آن سال‌ها طوری بود که استقلال و پرسپولیس در شبِ قبل از بازی، خواب نداشتند!

* پاسخ‌های یک کلمه‌ای

ناصر حجازی: الگو
    احمدرضا عابدزاده: دوست‌داشتنی
    علیرضا منصوریان: مربی
    پژمان منتظری: بامزه
    استقلال: رقیب دوست‌داشتنی
    خرم‌آباد: عشق
    منچستر یونایتد: رقیب تیمم در انگلیس!
    علی دایی: اسطوره
    کالدرون: مرد زحمتکش
    علی کریمی: قلب؛ خیلی دوست‌اش دارم.
    رونالدو: چطوری کریس؟
    مسی: اعجوبه...

* رئالی هستی؟

طرفدار رئال هستم، اما از زمانی که رونالدو از این تیم رفته، کمی از هواداری آن سرد شدم ولی همچنان رئال را دوست دارم.

ادامه مصاحبه

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •