تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 11

نام تاپيک: چطور بفهمم کی داره منو چک میکنه یا میبینه؟

داره خودمونی میشه یک.دوست's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2019

14 چطور بفهمم کی داره منو چک میکنه یا میبینه؟

سلام، من خیلی با واتس آپ کار نکردم سوالاتی دارم. لطفا پاسخ بدین

واتس آپ نصب کردم و شماره ی فامیل و آشنا رو روی گوشیم داشتم. الان بعضی هاشون رو میبینم.

دوست دارم بدونم کدام از اونها متوجه حضور من در واتس آپ شدن و یا چکم میکنن؟

تو اینترنت سرچ کردم یه نرم افزار بود که باید نصب میکردم و وقتی پرسیدم گفتن نصب نکن به اطلاعاتت دسترسی پیدا میکنه.

چه راههای دیگری رو پیشنهاد میدین که بفهمم کی متوجه حضورم شده و منو چک میکنه؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2019
    محل سكونت
    کرانه باختری

پيش فرض

هکر ها هستن
    آدم های بیکار هم هستن

دولت ها هم هستن مثل دولت غاصب رژیم صهیونیزمی که یه backdoor از همه اینا داره ویندوز واتس اپ و غیر ه و غیره و به بقیه هم میفروشه . این راه های هک رو

همین مملکت خودمون اگه بخوان و حکم بدن میتونن همه فعالیت های آنلاین ت رو چک کنند یا به قول خودشون پایش . یعنی هر چیزی که با کامپیوتر تایپ میکنی .

بهترین راه استفاده از قندشکن مرغوب هست . یعنی اول فعال کن بعد برو تو واتس آپ

3. 2 کاربر از ابر_حیزون بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Xx Hossein xX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام، من خیلی با واتس آپ کار نکردم سوالاتی دارم. لطفا پاسخ بدین

واتس آپ نصب کردم و شماره ی فامیل و آشنا رو روی گوشیم داشتم. الان بعضی هاشون رو میبینم.

دوست دارم بدونم کدام از اونها متوجه حضور من در واتس آپ شدن و یا چکم میکنن؟

تو اینترنت سرچ کردم یه نرم افزار بود که باید نصب میکردم و وقتی پرسیدم گفتن نصب نکن به اطلاعاتت دسترسی پیدا میکنه.

چه راههای دیگری رو پیشنهاد میدین که بفهمم کی متوجه حضورم شده و منو چک میکنه؟

منظورتون از چک چی هست؟ این که چه کسی مثلا پیاماتونو میخونه یا این چیزا؟
    جواب خلاصه ش اینه که هیچکس نمیتونه جز اون کسی که دارید بهش پیام میدید یا اینکه گوشیتونون به صورت فیزیکی بدید به کس دیگه ای.
    یا شاید هم میخواید بدونید آیا میتونن ببین آنلاینید یا خیر؟
    داخل تنظیمات account > Privacy

میتونید تنظیمات مربوط به اینکه چه کسی عکس پروفایلتون رو ببینه. ببین آنلاینید یا خیر و یکسری تنظیمات اینطوری وجود داره.
    اون برنامه ای که سعی کردید نصب کنید هم صد در صد خودش بد افزاره خدفش کنید زودتر.

5. 2 کاربر از Xx Hossein xX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه یک.دوست's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

منظورتون از چک چی هست؟ این که چه کسی مثلا پیاماتونو میخونه یا این چیزا؟
    جواب خلاصه ش اینه که هیچکس نمیتونه جز اون کسی که دارید بهش پیام میدید یا اینکه گوشیتونون به صورت فیزیکی بدید به کس دیگه ای.
    یا شاید هم میخواید بدونید آیا میتونن ببین آنلاینید یا خیر؟
    داخل تنظیمات account > Privacy

میتونید تنظیمات مربوط به اینکه چه کسی عکس پروفایلتون رو ببینه. ببین آنلاینید یا خیر و یکسری تنظیمات اینطوری وجود داره.
    اون برنامه ای که سعی کردید نصب کنید هم صد در صد خودش بد افزاره خدفش کنید زودتر.

منظورم اینه میخواستم ببینم کی پروفایل من رو چک میکنه، چون یه متن رو بعنوان عکس پروفایل انتخاب کردم. میخواستم بدودیم کی دیدش؟
    زدم تو نت نوشته بود اگر میخوای بفهمی کیا عکس پروفایلت رو دیدن باید فلان نرم افزار رو دانلود کنی که پرسیدم گفتن نه هپچین کاری نکن.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

منظورم اینه میخواستم ببینم کی پروفایل من رو چک میکنه، چون یه متن رو بعنوان عکس پروفایل انتخاب کردم. میخواستم بدودیم کی دیدش؟
    زدم تو نت نوشته بود اگر میخوای بفهمی کیا عکس پروفایلت رو دیدن باید فلان نرم افزار رو دانلود کنی که پرسیدم گفتن نه هپچین کاری نکن.
    دوست عزیز چنین نرم افزاری وجود نداره ببینی کی پروفایل شما رو دیده مخصوصا واتس وتلگرام که امکان پذیر نیست
    فقط اینستا میتونی ببینی کی لاک میکنه یا استوری دیده
    و ذهنتو درگیر این مسائل نکن کی دیده کی هک کرده که چکت میکنه
    خیلی ناراحتی برو سیمو عوض کن یا انلاین بودنتو مخفی کن

آخر فروم باز Xx Hossein xX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

تا جایی که میدونم اینکار شدنی نیست، اگه هم نرم افزاری ادعا میکنه اینکارو میکنه خودش بد افزاره.

M Ơ Ɗ Є Ʀ ƛ Ƭ Ơ Ʀ VAHID's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    "فروم" ها خانه دوم ما

پيش فرض

برنامه یا نرم افزاری که میگن نصب کنید بببینید کی مشخصات پروفتون یا عکس پروفایلتون رو چک میکنه
    یا ببینید فلان دوستتون با کی در ارتباطه

اینا همش دروغ و کلاهبرداریه

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

هکر ها هستن
    آدم های بیکار هم هستن

دولت ها هم هستن مثل دولت غاصب رژیم صهیونیزمی که یه backdoor از همه اینا داره ویندوز واتس اپ و غیر ه و غیره و به بقیه هم میفروشه . این راه های هک رو

همین مملکت خودمون اگه بخوان و حکم بدن میتونن همه فعالیت های آنلاین ت رو چک کنند یا به قول خودشون پایش . یعنی هر چیزی که با کامپیوتر تایپ میکنی .

بهترین راه استفاده از قندشکن مرغوب هست . یعنی اول فعال کن بعد برو تو واتس آپ
    به حق چیز های نشنیده

11. این کاربر از hamid3369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2019
    محل سكونت
    کرانه باختری

پيش فرض

حتما شما نشنیدی ...

جمال خاشقچی و مسعود مولوی را هر دو با استفاده از هک های اسزاییل تو ترکیه گیر انداختن و کشتن

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

یک اصولی بین همه ابزارهای گفتگو و اشتراک گزاری اطلاعات بصورت مشترک وجود دارد
    اطلاعات بهر شکلی که ارسال بشود اول به سرور اصلی منتقل میشود ( یک نسخه همیشه روی سرور ذخیره میشود) بعد به طرف مقابل شما منتقل میشود
    در اصل اطلاعات بشکلی رمزگزاری شده به سرور منتقل میشود اما خب همانها هم کلیدهای مربوط به رمزگشائی را دارند
    البته کاربران عادی نیازی نیست نگران باشند مخصوصا اینکه اطلاعات حساس و خصوصی خودشان را به اشتراک نمیگزارند
    اوپراتورهای اینترنت هم میتوانند با dns ادرسها و هم خود ای پی ادرس در صورت لزوم یا عمدا فعالیتهای شما مانند دیدن از وبسایتها و دریافت و ارسال فایلها را مانیتور کنند
    در 999 درصد مواقع هم هرزمان که در اینترنت فایلی اپلود و یا دانلود کنید وحتی پستی بنویسید و پیامی ارسال کنید اطلاعات خاصی از سیستم شما در همان مکان و سرور و وبسایت ثبت میشود
    Last edited by xshya; 11-04-2020 at 11:48.

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •