تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: تخفیف دیجیکالا

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض تخفیف دیجیکالا

درود

دوستان عزیز میتوانید خرید های دیجیکالا ی خودتون رو از لینک زیر انجام دهید و با هر خرید بخشی از مبلغ خرید را من به شما بر میگردانم.
    در واقع شما لینک محصولاتی رو که میخواهید از دیجیکالا خرید نمایید رو در فرم زیر وارد میکنید و از این طریق وارد سایت دیجیکالا میشید و خریدتان را انجام میدید. پس از تحویل گرفتن سفارش دیجیکالا به من پورسانت میده که من بخشی از پورسانت رو به شما بر میگردانم.

چرا باید اعتماد کنم؟
    شما نه به من پولی پرداخت میکنید نه کالا رو از دیجیکالا گرونتر میخرید در واقع هیچ فرقی در خرید شما ایجاد نمیشه و منم خیلی ساله اینجا عضو هستم.

روند کار چگونه است؟
    شما ابتدا لینک محصولاتی که می خواهید خرید نمایید رو در فرم زیر وارد می‌کنید. سپس از طرق فرم، آن محصول در دیجیکالا برای شما باز میشه و مانند حالت عادی خریدتان رو انجام میدن. در پایان شماره سفارش و مبلغ سفارش را برای من ارسال کنید.
    بعد از چهارده روز از تحویل کالا و عدم مرجوع کردن کالا توسط شما، پورسانت به حساب من واریز میشه و من بخشی از پورسانت رو به حساب شما واریز میکنم.
    پورسانت دریافتی بر اساس سفارش متفاوت است و من میتوانم بعد از ثبت سفارش توسط شما مبلغ رو به شما اطلاع دهم

سفارشاتی که از طریق لینک زیر ثبت شوند حداقل 50 درصد مبلغ پورسانت رو به حساب خریدار محترم واریز میکنم.

***در صورت استفاده از کد تخفیف پورسانت تعلق نمیگیرد***
    ***فقط یکی از کالا های سبد خرید رو از این طریق باز کنید به کل سبد خرید پورسانت تعلق میگیره،نیازی نیست تک تک کالا ها رو از طریق این فرم باز کنید***
    فرم رو از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باز نمایید:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    بعد از ثبت سفارش، شماره سفارش و مبلغ کل سفارش را پیام خصوصی کنید یا به تلگرام [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اطلاع دهید.
    سوالی داشتین در خدمتم
    ممنون
    Last edited by sina.sa; 21-04-2020 at 22:47.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

سه سفارش اولی که از این طریق ثبت شوند ۱۰۰ درصد پورسانت تقدیم میشود.
    فقط تا جمعه ۱۲ اردیبهشت

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •