تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: روشن نشدن لپتاپ asus

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2014

9 روشن نشدن لپتاپ asus

سلام من یه لپتاپ مدل k556u asus دارم که 2 ماه پیش یه وقتایی با اینکه به برق وصل بود چراغ باتری روشن نمیشد و بعد از چند بار قطع و وصل کردن اداپتور ،سیستم میومد بالا تا اینکه یروز کلا روشن نشد و ظاهرا مادر بورد سوخت! مجبور شدم یه مادربورد جدید بگیرم و الان بعد از 2 ماه دوباره لپتاپ روشن نمیشه و وقتی به برق وصله فقط چراغ پاور روشن میمونه (چراغ باتری کلا خاموشه)و حتی بعد از قطع برق هم تا چند دقیقه چراغش روشن میمونه!!
    وقتی دکمه پاور رو میزنم هم چراغ پاور چندتا چشمک میزنه و قطع میشه و هیچ اتفاقی بعدش نمیفته
    حتی باتری رو هم دراوردیم و به برق وصل کردیم همچنان همین مشکل برقراره!
    من تو این اوضاع 4 میلیون واسه مادربورد هزینه کردم الان هم مملکت تعطیله و هیچ جا نمیتونم بفرستم برای تعمیر ....کسی هست به داد من برسه؟؟
    Last edited by payam68; 27-03-2020 at 17:39.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

سلام دوست من لپتاپتو مواقعی که استفاده نمیکنی تو برق می زاری می مونه؟یعنی منظورم اینه که پاورت تو برقه؟اول از همه باید از سلامتی کامل پاور لپ تاپت مطلع بشی یه پاور گیر بیار ولتاژ و امپر پاور خودتو داشته باشه و اگر نشه باید بدی دست تعمیر کار تا دیباگر بزنه بایوس بزنه و غیره.... تا مشکل مین برد معلوم بشه اگر هم کارای سنگین انجام داده باشی با هاش ممکنه چیپست مادر بردت یا مرخص شده باشه یا ریبال بخواد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

سلام
    وقت بخیر
    لپتاپم یه مشکل پیدا کرده (asus N43 SL)
    اونم اینکه وقتی کلید پاور رو میزنم، فقط چراغ پاور روشن میشه. نه فن، نه صفحه نمایش، نه صدایی از هارد درمیاد. لپتاپ رو چند روز پیش بردم پیش تعمیرکار، دیشب لپتاپ رو از تعمیر آوردم. تو مغازه ای که برده بودم تعمیرش کنه، بعد اینکه بحساب خودش تعمیر کرده بود، لپتاپ روشن میشد. البته وارد ویندوز نمیشد و بعد روشن کردن، فقط صفحه نمایش بالا میومد و فقط یه صفحه مشکی با یه خط کوچیک چشمک زن گوشه سمت چپ بالا رو نشون میداد. مثلا کلید اف۲ رو که میزدم میشد وارد بوت شد. اما ویندوز بالا نمیومد. طرف گفت اگه خودت بلدی ویندوز عوض کنی ببر خونه ویندوزش رو عوض کن. اوردم خونه. باز همون مشکل اولی وجود داره. ینی نه فن روشن میشه، نه صفحه نمایش، نه صدایی از هارد درمیاد. ویندوز هم نمتونم نصب کنم
    کلافم کرده. خیلی عجیبه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •