تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 32

نام تاپيک: TD-LTE WeNex | اینترنت ثابت نسل 4 وینکس

اگه نباشه جاش خالی می مونه TRACKER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

با سلام بنده فرم شرکت وینکس رو پر کردم و باهام تماس گرفتند.
    • در طرح جشنواره فقط مودم B5142 تحویل می دهند بهشون گفتم اگه مودم tf-i60 بخوام باید چه کار کنم گفتند قیمت مودم 900 هزار تومان هست و بعد باید یکی از طرح های ورود که در سایت هست رو انتخاب کنی (ارزان ترین طرح ورود 200 گیگ 3 ماهه 228 هزار تومان هست) با این حساب به اضافه هزینه نصب 30 هزار تومان میشه 1158000هزار تومان.
    • هم قیمت ایرانسل اما ایرانسل مودم tf-i60 رو با 480 گیگ 1 ساله میده 1155900 هزار تومان.
    • مبین نت هم مودم b612 که همون tf-i60 ایرانسل هست رو با 600 گیگ روزانه و 600 گیگ شبانه و هزینه نصب میده 1140000 هزار تومان
    • پس در طرح های ورود با احتساب مودم و حجم اولیه مبین نت ارزان تر است
    • ولی مودم های مبین نت ورژن نرم افزاری بعد از 192 قابل آنلاک نیست البته تا به امروز اما مودم tf-i60 قابل آنلاک هست.
    • طرح های تمدید 1 و 3 و 6 ماهه و یک ساله وینکس واقعا از ایرانسل و مبین نت ارزان تر هست اما کیفیتش رو نمی دونم چطور هست.
    • وینکس هم از دکل های ایرانسل استفاده می کنند.
    • طرح های تمدید از ارزان به گران به ترتیب وینکس مبین نت و ایرانسل هست.
    خلاصه همه موارد رو ایشون گفتند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

اگه کسی داره بی زحمت یه تست سرعت بزاره ببینم پینگش چطوره

تاريخ عضويت
    Jun 2016

اگه نباشه جاش خالی می مونه iDownload & iGame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2015
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سیم کارت خالی نمیدن؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

سلام این مودم ۵۱۴۲ اصلا ارزش خرید نداره؟

تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

والا... "من دیگه رد دادم"

پشتیبانی وینکس میگه میشه FDD هم استفاده کرد ولی پشتیبانی فرنگان‌پارس که امروز زنگ زدم میگفت نمیشه FDD استفاده کرد و فقط TDD

اون لینکی هم که بالاتر گذاشتم میگفت فعلا تا هفته بعدی ارسال نداریم از خود شرکت

اصلا حرفاشون باهم جور در نمیاد

7. این کاربر از TRACKER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mr korash's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

مودم GP-2101 plus به همراه بسته اینترنت 900 گیگ یکساله
    قیمت 7999999 ریال

9. این کاربر از mr korash بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

پشتیبانی وینکس میگه میشه FDD هم استفاده کرد ولی پشتیبانی فرنگان‌پارس که امروز زنگ زدم میگفت نمیشه FDD استفاده کرد و فقط TDD

با سلام اگه بشه مثل سیم 360 مبین نت که به همراه اول رومینگ میشه ارزش خرید داره. بنده سیم 360 مبین نت رو در گوشیم استفاده می کنم. اگه بشه سیم کارت اینترنت ثابت وینکس رو رومینگ به ایرانسل کرد یعنی میشه سیم کارت وینکس رو در موبایل هم استفاده کرد و ارزش خرید داره.

- - - Updated - - -

با سلام اگه بشه مثل سیم 360 مبین نت به همراه اول رومینگ کرد ارزش خرید داره بنده سیم 360 مبین نت رو در گوشیم استفاده می کنم. اگه بشه سیم اینترنت ثابت وینکس رو رومینگ به ایرانسل کرد یعنی میشه سیم کارت وینکس رو در موبایل هم استفاده کرد و ارزش خرید داره.

11. 2 کاربر از dadadasa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

با سلام بنده فرم شرکت وینکس رو پر کردم و باهام تماس گرفتند. در طرح جشنواره فقط مودم B5142 تحویل می دهند بهشون گفتم اگه مودم tf-i60 بخوام باید چه کار کنم گفتند قیمت مودم 900 هزار تومان هست و بعد باید یکی از طرح های ورود که در سایت هست رو انتخاب کنی (ارزان ترین طرح ورود 200 گیگ 3 ماهه 228 هزار تومان هست) با این حساب به اضافه هزینه نصب 30 هزار تومان میشه 1158000هزار تومان. هم قیمت ایرانسل اما ایرانسل مودم tf-i60 رو با 480 گیگ 1 ساله میده 1155900 هزار تومان. مبین نت هم مودم b612 که همون tf-i60 ایرانسل هست رو با 600 گیگ روزانه و 600 گیگ شبانه و هزینه نصب میده 1140000 هزار تومان.پس در طرح های ورود با احتساب مودم و حجم اولیه مبین نت ارزان تر است ولی مودم های مبین نت ورژن نرم افزاری بعد از 192 قابل آنلاک نیست البته تا به امروز اما مودم tf-i60 قابل آنلاک هست.طرح های تمدید 1 و 3 و 6 ماهه و یک ساله وینکس واقعا از ایرانسل و مبین نت ارزان تر هست اما کیفیتش رو نمی دونم چطور هست. وینکس هم از دکل های ایرانسل استفاده می کند. طرح های تمدید از ارزان به گران به ترتیب وینکس مبین نت و ایرانسل هست.
    همه این قیمت هایی که زحمت کشیدید و گذاشتید
    از دسترس و پنل فروش ایرانسل و مبین نت حذف شده
    بیشتر منظورم مودم b612 یا همون i60 هستش

امروز با کلی مکافات ایرانسل با بسته یکساله 480 گیگ رو غیر حضوری 1.300.000 تومن خریدم

13. این کاربر از 12041204 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

همه این قیمت هایی که زحمت کشیدید و گذاشتید
    از دسترس و پنل فروش ایرانسل و مبین نت حذف شده
    بیشتر منظورم مودم b612 یا همون i60 هستش

امروز با کلی مکافات ایرانسل با بسته یکساله 480 گیگ رو غیر حضوری 1.300.000 تومن خریدم
    با سلام اشتباه می کنید.در سایت مبین نت که برای طرح 1 ساله 600 گیگ روز و 600 گیگ شب باید ثبت نام اولیه کنید تا بهتون زنگ بزنند و لینکش هم فعال هست به تاریخ 16-01-1399(فقط نوع و مدل مودم بستگی به نمایندگی مربوطه داره که تازگی ها مودم b612 بد به مشتری تحویل می دهند) و در وب سایت ایرانسل هم مودم tf-i60 رو با طرح 480 گیگ 1 ساله به راحتی میشه خرید بنده تا مرحله پرداخت برای امتحان پیش رفتم به تاریخ 16-01-1399
    Last edited by dadadasa; 04-04-2020 at 14:11.

15. 2 کاربر از dadadasa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •