تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 42

نام تاپيک: اشتباه من تو ازدواج ( درس عبرت برای رفقا )

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2020

پيش فرض

خوب این همه دادی و آنها هم توقع سکه خونه ماشین ویلا اینترنت پر سرعت ....

دختر و همون اونها چی دادند؟!

گاهی وقتها آدم این حکایات رو میبینه حیرت میکنه
    من به این نتیجه رسیدم این دخترای کم سن و سال حداقل از نظر من زیر ۲۵_۶ سال خیلی نسل پر توقع، نترس و پرویی هستن .‌ ذره ای نمیتونی بهشون اعتماد کنی، یهو میبرنت تو فاز احساسات از همون طرفم یکراست میبرنت واسه قربونی کردن! یکی رو با خیانت قربونی میکنن، یکی مثل من پولشو از دستش در میارن و ...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2020

پيش فرض

متاسفانه تا با احساسات تصمیم میگیریم و مشاوره نمی گیریم همینه !!! مرسی از اینکه داستانتو قرار دادی
    درست میگی. ای کاش بلوغ فکری رو معیار خودم قرار میدادم، ای کاش نمیگفتم این مهم نیست، اون مهم نیست...
    واقعا همه چی مهمه تو ازدواج جز احساسات قبل از اون! رفتم پیش یه مشاوره میگه احساسات و هیجان مانع شناختت شده. یعنی خودم از همه بیشتر مقصرم چون این من بودم رفتم دنبال چنین کیسی!
    Last edited by mani1365; 26-03-2020 at 16:40.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

امان از مرد هایی که عقل شون تو شورت شونه

4. 11 کاربر از I Walk Alone بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

یک پیشنهاد میدم به دوستانی که دارن این پست رو میخونن
    هیچ وقت بیش از اندازه دوست داشتن رو بروز ندین آدمارو تبدیل به نابودگر نکنین حد وسط لازمه
    از روی هوس تصمیم نگیرین به آینده توجه داشته باشین که قراره سالیان سال با هم باشید
    ادمی که بفهمه براش خیلی عزیز هستین مطمن باشین بال در میاره و روزگارتون رو سیاه میکنه
    هیچ وقت به حرف های قشنگ و اب دار توجه نکنین
    اگه خودت دلت برای خودت نسوزه فردا باید مهریه پرداخت کنی هیچ وقت با دست های خودت گور خودتو نکن لطفا زن گرفتن با دوست دختر گرفتن فرق داره جانم اگر زن ناحسابی بگیری هم مادرت سکته میدی و خودت آواره میشی
    نظر یک پسر 23 ساله بود ممنون از توجه همتون
    Last edited by hamid3369; 26-03-2020 at 19:19.

6. 3 کاربر از hamid3369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2020

پيش فرض

سلام، فرصت خونه نشینی اجباری مجالی شد تا یکسری مطالب مهم رو خدمت دوستان خودم عرض کنم. تصمیم بعهده ی خودتون هست و اشتباهات من زنگ خطر برای شما
    هدفم این نیست بگم ازدواج نکنین، هدفم اینه بگم هر کسی لایق نیست.
    ........
    واقعاً ممنونم ازت دوست عزیز که زحمت کشیدی و تایپ کردی و تجربتو در اختیارمون قرار دادی از دوستان هم میخوام تجربشون رو در اختیار دوستان خودشون قرار بدن .

نکته ای که اشاره کرد دوستمون دختران کم سن و سال هستن . دقیقاً درست گفت . دختران کم سن و سال اصلا و ابداً برای ازدواج مناسب نیستند .
    بچه هستن . دائما به دنبال خوشگذرانی و عیش و نوش هستند و توقعات بالایی دارند .در واقع جمله ای طلایی بگم . دختران سن پایین امروزی دهه 80 دی درک درستی از زندگی ندارند و فکر می کنن زندگی یک جور بازی هست .دختر های امروزی ظاهر بین هستن . فقط علاقه شدید به چشم و هم چشمی و تجملات دارند .
    Last edited by jimtal; 26-03-2020 at 19:54.

8. این کاربر از jimtal بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2019
    محل سكونت
    کرانه باختری

پيش فرض

دختر تا سفر ترکیه نره دختر نمیشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2020

پيش فرض

واقعاً ممنونم ازت دوست عزیز که زحمت کشیدی و تایپ کردی و تجربتو در اختیارمون قرار دادی از دوستان هم میخوام تجربشون رو در اختیار دوستان خودشون قرار بدن .

نکته ای که اشاره کرد دوستمون دختران کم سن و سال هستن . دقیقاً درست گفت . دختران کم سن و سال اصلا و ابداً برای ازدواج مناسب نیستند .
    بچه هستن . دائما به دنبال خوشگذرانی و عیش و نوش هستند و توقعات بالایی دارند .در واقع جمله ای طلایی بگم . دختران سن پایین امروزی دهه 80 دی درک درستی از زندگی ندارند و فکر می کنن زندگی یک جور بازی هست .دختر های امروزی ظاهر بین هستن . فقط علاقه شدید به چشم و هم چشمی و تجملات دارند .
    تشکر واقعا همینه.
    اصلا سن کم بدرد ازدواج نمیخوره، تو رفقام هستن کسانی که خانمشون سنش فرضا ۲۴ سالشه و یه خونواده رو قشنگ بهم ریخته ، مدیریت اقتصادی نداره، تو فکر دوست پسرای قبلیشه و ... کاش چنین زنگ خطرایی رو همه جدی بگیرن .
    فکر کن از ۱۲ سالگی تو رابطه بوده!
    Last edited by mani1365; 26-03-2020 at 20:19.

11. این کاربر از mani1365 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2020

پيش فرض

امان از مرد هایی که عقل شون تو شورت شونه
    شاید حق با تو باشه ، شاید با من
    در واقع من ضربه ی تفکرات غلط رو خوردم.
    اینکه طرف رو از سن کم میاری و باب میلیت تغییر میکنه که اصلا رو دخترای امروزی جواب نمیده.
    اینکه فلانی سنش کمتره کمتر تو رابطه بوده که برعکس چشممو باز کردم میبینم از ۱۲ سالگی تو رابطن!
    اینکه طرف خوشگل و خوش اندام ... باشه کنار دستم راه میره ، لذتشو میبرم که از بیخ غلط بود و لذتش برای همون اوایل بود بقیش شد ذلت و بدبختی، بقیش شد چشم چرونی این و اون که باید مثل شلغم مینشستم و ری اکشنی نداشتم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Khazuk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    شیراز - زرهی

پيش فرض

خوب خودت اصلا فکر نکردی و اشتباه کردی همه چیز مثبت دیدی 1 درصد فکر نکردی که اگر به مشکل خوردی چجور این هزینه ها رو میخای بدی اشتباه بزرگتر خانوادت کردن چون تو عقلت داده بودی به چشمات و احساسات ولی خانوادت باید بهت هشدار جدی میدادن چونه میزدن و ...
    یه فرمولی هست که همه باید پند گوششون کنن : اگر دختر اخلاق خوب داشت عدد 1 بذار اگر قشنگ بود یه صفر بذار اگر پولدار بود یه صفر اگر شاغل بود یه صفر اگر معروف بود یه صفر ... بعد اگر پولدار نبود یه صفر خط بزن اگر شاغل نبود یه صفر خط بزن اگر اخلاق خوب نداشت خط بکش رو همـــــــــش ( قیافه یه سلیقه هست ولی هرکی قیافش بهتر خرجش و دردسرش بیشتر باید یه قیافه ای انتخاب بشه که بعد ها پشیمون نشی و در حدی باشه که خیلی تو خرج نری )
    البته اینا نظر من بود ایشالو مشکل بخوبی حل بشه

14. 2 کاربر از Khazuk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه rozbeh85's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005

پيش فرض

شما یه سوزن هم به خودت بزنی بد نیست تو سال 99
    "دختره توقع خاصی ازم نداشت ، خیلیم راه اومد‌ و البته خیلی متعهد بود چون چند بار امتحانش کردم و یجورایی برام ثابت شده بود آدم خوبیه،" چند بار امتحانش کردی؟ جدی هنوز این عقیده ها هست که طرف رو امتحان کنند؟
    "بهر حال با خانوادم مطرحش کردم اونام مشکلی بظاهر نداشتن و گفتن چون سنش کمه میتونی هر جور دوست داری بارش بیاری... این بدترین حرفی بود که میشد بمن بزنن ." خوب شما دنبال همسر نبودی از اولش، دنبال یه دختر بچه بودی که هر جور دوست داری بزرگش کنی/ بارش بیاری، طرف مقابلت هم همون شده، یه پدر که براش خرج کنه.
    ببخشید اینقدر رُک حرفم رو زدم.

16. 4 کاربر از rozbeh85 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •