تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: کارایی کارت گرافیک انبورد intel hd

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2020

پيش فرض کارایی کارت گرافیک انبورد intel hd

سلام. دوستان من میخام لپتاپ بخرم که حداقل یه pes2017 بشه روش نصبید ولی اینطور که من تحقیق کردم pes2017 گرافیک intel hd 3000 میخاد و با بودجه من لپتاپ با گرافیک intel hd خالی میدن و تخصصی ندارم که ایا این intel hd ینی همون intel hd3000 یا اون فرق میکنه و اگر فرق میکنه ایا این گرافیک intel hd میتونه این بازی رو اجرا کنه یا نه و اگرم اجرا کنه با تیک اجرا میکنه؟ لطفا کسی اگر تخصصی در این زمینه داره منو راهنمایی کنه خیلی ممنون میشم ازتون.
    و یه چیز دیگه اینکه این گرافیک اگر نتونه بازی رو اجرا کنه پس به چه دردی میخوره اصلا؟ چون هر بازی رو نگا کردم یه چی زده بود ولی بازی نبود گرافیک intel hd خالی نیاز داشته باشه

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

رو سیستم ها معمولا چیپ ارزونه اینتل وصله مثله intel 620

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

سلام. دوستان من میخام لپتاپ بخرم که حداقل یه pes2017 بشه روش نصبید ولی اینطور که من تحقیق کردم pes2017 گرافیک intel hd 3000 میخاد و با بودجه من لپتاپ با گرافیک intel hd خالی میدن و تخصصی ندارم که ایا این intel hd ینی همون intel hd3000 یا اون فرق میکنه و اگر فرق میکنه ایا این گرافیک intel hd میتونه این بازی رو اجرا کنه یا نه و اگرم اجرا کنه با تیک اجرا میکنه؟ لطفا کسی اگر تخصصی در این زمینه داره منو راهنمایی کنه خیلی ممنون میشم ازتون.
    و یه چیز دیگه اینکه این گرافیک اگر نتونه بازی رو اجرا کنه پس به چه دردی میخوره اصلا؟ چون هر بازی رو نگا کردم یه چی زده بود ولی بازی نبود گرافیک intel hd خالی نیاز داشته باشه
    IntelHD سری های مختلفی داره 2000 , 3000 , 4000 و غیره ... هر لپ تاپی میخواید بخرید از استارت run رو بزنید DXDIAG رو بزنید سری کارت گرافیک و حجمش رو مینویسه ، یا میتونید مدل دقیق لپ تاپ رو سرچ کنید تو مشخصاتش هم ببینید
    راجب اجرای این بازی هم PES 17 لپ تاپ یا سیستم خیلی خاصی نمیخواد اما توجه کنید intelHD 3000 حداقل سیستم مورد نیازش هست که ممکنه مشکلاتی هم براتون پیش بیاره ، و کلا با خرید لپ تاپی که حافظه گرافیک مجزا نداره و فقط intelHD داره سرش رو بازی های میان رده هم نمیشه حساب کرد چون کسایی لپ تاپ با گرافیک intel hd میگیرن که میخوان فیلم ببینن وب گردی کنن و کارشون مالتی مدیا هست نه بیشتر .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •