تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: مفهوم پینگ و سرعت اینترنت

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2017

پيش فرض مفهوم پینگ و سرعت اینترنت

سلام دوستان. من در مورد مفهوم پینگ و جیتر و سرعت اینترنت کمی گیج شدم برای همین خواستم اینجا مطرح کنم تا از اطلاعات اساتید بهره ببرم.

تصور اغلب اینه که هرچی سرعت اینترنت بیشتر باشه مدت زمان لازم برای ارسال اطلاعات کمتر میشه (منظورم در حد چند کیلوبایته و نه فایلهای حجیم) و سریعتر ارسال انجام میشه. ولی من فکر میکنم با فرض ثابت بودن پینگ و باقی پارامترها اگه ما بخایم یک فایل 100 کیلوبایتی رو با اینترنتی با سرعت اپلود 2 مگ ارسال کنیم در مدت زمان ارسال اطلاعات تا مقصد هیچ تفاوتی با یک اینترنت با سرعت 200 مگ نداره.
    در ضمن اگه من قصد داشته باشم اطلاعاتی در حد 100 کیلوبایت ارسال کنم اگه اینترنتی با سرعت 2 مگ و پینگ 8 داشته باشم مدت زمان ارسال اطلاعاتم کمتر و سریعتر از اینترنتی هست که سرعت اپلود 200 مگ و پینگ 25 داره.
    اگه در این مورد اشتباه متوجه شدم ممنون میشم بگین

در مورد جیتر هم ممنون میشم توضیح بدین که چی هست و فرقش با پینگ چیه و ایا در مدت زمان ارسال اطلاعات تاثیر داره یا نه.

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

این چرندیات رو شرکت های اینترنتی در اوردن / ما تو ایران به پینگ مناسبی حالا حالاها نمیرسیم

آخر فروم باز worldclass's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

یکی از جاهایی که کاربرد پینگ رو خیلی محسوس نشون میده در سرور بازی های آنلاین هست و اونجا شما میبیند که پینگ ارتباط مستقیم با فاصله شما تا سرور فیزیکی مقصد داره و سرعت شما تائیر کمی روی کاهش پینگ ایجاد میکنه.
    به عنوان مثال یه کاربر ساکن در ژاپن با اون سرعت اینترنت و پهنای باند مثال زدنی در یک سرور بازی اروپایی پینگ جالبی نخواهد داشت.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •