تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: مشکل در اضافه کردن حجم قسمت c ویندوز

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض مشکل در اضافه کردن حجم قسمت c ویندوز

سلام

من می خوام حجم قسمت c ویندوز رو اضافه کنم موفق نمیشم. یعنی یه حجم 32 گیگی از یه قسمت دیگه هارد جدا کردم و اینکار موفقیت آمیز بود ولی وقتی می خوام به قسمت c ویندوز اضافه کنم هیچ کدوم از نرم افزتار های niubi partion ویا با easeus partion کار نمی کنند... و بعد از دستور من اصلا هیچ اتفاقی نمی افته... ممنون میشم مشکل منو حل کنید.

من می خوام قسمت c رو که به اسم m تغییر دادم که به حجم 75.66 هست 32 تا اضافه کنم.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Last edited by hamids68; 24-03-2020 at 16:45.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

چون بینشون یه درایو دیگه (درایو F) هستش.نمیشه از هر جای هارد که دلتون خواست کات کنید و جای دیگه قرار بدید.

3. این کاربر از CafeNet999 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

ممنون مشکلم حل شد و تونستم حجم قسمت c رو زیاد کنم.:-)

ولی الان دو طرف این قسمت پارتیشن ویندوزی دوتا پارتیشن غیر ویندوزی هست که می خوام از f بفرستم به d ... یه بار اینکارو کردم و 70 تا جدا شد ولی نیومد نزدیک قسمت d و برگردوندم سر جاش. باید چکار کنم تیکه ایی که جدا کردم بیاد کنار قسمتی که قصد زیاد کردن حجمشو دارم؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

من راه حلی واسه اینمورد بلد نیستم و در واقع اگر جای شما بودم هارد رو از اول پارتیشن‌بندی میکردم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2017

پيش فرض

از نرم افزار پارتیشن مجیک استفاده کن خیلی خوبه. راهنمای استفادش هم تو نت هست

7. این کاربر از saeed1m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

از نرم افزار پارتیشن مجیک استفاده کن خیلی خوبه. راهنمای استفادش هم تو نت هست
    مشکل از نرم‌افزار نیست دوست عزیز،مشکل اینه که دو تا درایوی که میخوان با هم merge کنن کنار هم نیستن و چنین چیزی امکان‌پذیر نیست.حداقل از نظر من امکان‌پذیر نیست.

9. این کاربر از CafeNet999 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

یادمه خیلی وقت پیش میشد پارتیشن ها رو با موس کنار هم گذاشت... نمیدونم چرا توی نرم افزار های جدید نیست... و دیگه اینکه قاعدتا به هر پارتیشنی که می خوایم اضافه کنیم باید بتونه از هر جایی که فضای اختصاص داده نشده هست برداره و نباید الزاما کنارش باشه...
    Last edited by hamids68; 24-03-2020 at 20:42.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

مشکل حل شد

گشتم توی نت ببینم چه برنامه دیگه ایی هست که ازش راضی هستند دیدم برنامه aomei partion هم هست... بعد از چند بار دانلود از سایتهای مختلف بلا اخره تونستم نصبش کنم...تونست مشکل منو حل کنه و از یه جای دور به پارتیشن مورد نظر اضافه کرد...ارور هایی هم که از قبل وجود داشتو پاک کرد... ولی خوب طول کشید... پارتیشن مجیک می دونم یه سابقه 20 ساله داره و قدیمی هست و فکر کنم حرفه ایی ها ازش استفاده می کنند...چون نصبش راحت نبود و باید میرفتم توی داستان بوت و این چیزا و جنبه حرفه ایی داشت بی خیالش شدم... به هر حال ممنون از راهنمایی دوستان.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

برام جالب بود گفتید مشکل حل شده واسه همین رفتم سایت نرم‌افزاری که گفتید و دیدم اینو نوشته (شماره‌ی ۴)
    AOMEI Partition Assistant doesn’t support merging non-adjacent partitions
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    در ادامه گفته اطلاعات پارتیشن دوم باید کپی بشه تو پارتیشن اول و بعد پارتیشن دوم حذف بشه و در آخر پارتیشن اول با فضای خالی حاصل از حذف پارتیشن دوم ادغام بشه.
    من نمیدونستم با حذف کردن پارتیشن مشکلی ندارید و تو ذهنم این بود که چیزی نباید حذف بشه.به هرحال خوبه که مشکلتون حل شد.موفق باشید.

13. این کاربر از CafeNet999 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

من قبل از نصب متوجه اون تحقیقت نشده بودم و نمیدونستم برنامه AOMEI Partition اینو نوشته...فقط می خواستم یه برنامه دیگه رو امتحان کنم ببینم چیکار میکنه.
    من با همان برنامه easeus partion هفتاد گیگ از f برداشتم.قصدم این بود که اضافه کنم به d که بینشون دوتا پارتیشن دیگه بود.حالا بدون هیچ اطلاعات قبلی از AOMEI خواستم اینکارو بکنه... بعد از شاید دوساعت اختصاص وقت دیدم اون حجمی از f و d که انتظار داشتم تامین شده ولی یه 12 گیگ unolocated هم ایجاد شده !... که متوجه نشدم قضیه این چیه...برنامه EASEUS PARTION رو باز کردم و گفتم ببینم میشه این 12 گیگ UNOLOCATED رو اضافه کنم به پارتیشن هدف که d هست و کنار D هم هست... دیدم حجم D تغییری نکرد ! ولی اون 12 گیگ UNLOCATED هم رفته و حالا اون حجمی از حجمی از F و D که انتظار داشتم تامین شده... و خودم هم نمی دونم قضیه اش چی شد... ولی هر چی بود انجام شد و منظور من تامین شد. اینم عکسش

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •