تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 24

نام تاپيک: چرا تلویزیون سامسونگ با ضمانت سام سرویس نخریم؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض چرا تلویزیون سامسونگ با ضمانت سام سرویس نخریم؟

تلویزیون سامسونگ با ضمانت سام سرویس نخرید
    چرا ، بهتون میگم

حدود یکی دو سال پیش پیش تلویزیون 22 اینچ سامسونگ باضمانت 18 ماهه خریدم. بعد از 7 ماه روی پنل تلویزیون یک خط قرمز رنگ به اندازه تقریبی 10 سانت دیده میشد و از بین نمی رفت. به نمایندگی سامسونگ به آدرس کرج میدان 7 تیر
    بسمت میدان توحید ابتدای بلوار بلال ساختمان آناهیتا بردم بعد از حدود 1 ماه که زنگ زدم دفترشون منشی گفت که فرستادیم تهران گفتن درست نمیشه ، تلویزیون نو هم تو انبار نداریم بجاش یک تلویزیون 32 اینچ میدیم.

که من پرسیدم نو هست وبجای اینکه جواب من رابدن آسمون ریسمون بافتن که تو نمایشگاه بوده و زیادکار نکرده وباقیمونده ضمانت تلویزیون اول و رو همین حساب میکنیم میدیم و بالاخره لو دادن که تعمیر شده هست وباضمانت میدن
    منم شماره تلفن نمایندگی تهران و ازشون گرفتم و پرسیدم که اینا درست میگن که تایید کردن و گفتن یکسال باقیمونده ضمانت و به تلویزیون جدید انتقال میدن و هر مشکلی پیش بیاد تا یکسال رایگان تعمیر میکنن.

روز تحویل تلویزیون اصلا نمیخواستن امتحانش کنن میگفتن ببر موردی داشت بیار،بعد برگه ضمانت خواستم گفتن که برگه لازم نیست توکامپیوترمون ثبت شده و سامسونگ نمیادبخاطر یه تلویزیون خودشو خراب کنه واین حرف ها (یه مشت حرف الکی برای پیچوندن طرف).
    usb تلویزیون هم فقط برای سرویس تعمیرکار بود و هیچ فایل فیلم و آهنگ و حتی عکس پخش نمیکرد

بعداز حدودشش هفت ماه که ضمانتش مونده بود دوباره یک هاله سفید رنگ روی پنل ایجادشد

زنگ زدم گفتن نمایندگی مرکزی تهران قبول نکرد منم زنگ زدم به نمایندگی تهران که شاید جواب درستی بدن که خیلی راحت گفتن مدرک داری؟
    اگه مدرک داری ثابت کنی نشون بده وگرن بیخودی صحبت نکن و وقت ما را نگیر.
    به همین راحتی از سر خودشون وا کردن

حالا خودتون قظاوت کنین تلویزیونی که وقتی پنلش خراب بشه نمایندگی طرف و میپیچونه که درست نکنه (چون پول پنل 70 درصد کل تلویزیون هست) ارزش خریدن داره ؟؟
    Last edited by madu; 04-04-2017 at 23:22.

2. 3 کاربر از madu بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه mostafa_gm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

چرا تلويزيون هاي سامسونگ اينقدر مشكل دارن و با وجود اين همه مشكل باز بعضي ها متعصبانه از اين برند دفاع مي كنن؟
    البته من خودم هم باورم نمي شد كيفيت محصولات سامسونگ اينقدر پايين باشه چون تو گوشي و ساير مواردي كه خريد كرده بودم مشكلي نديدم تا اينكه چند وقت پيش تلويزيون سامسونگ خونه پدرم دقيقا همين مشكل پنل براش پيش اومد و يك سوم بالايي تصوير تيره شد!
    ولي خودم تو تلويزيون هميشه سوني رو انتخاب كردم و خدا رو شكر تا حالا هم راضي بودم.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

احتمالا جدیدا کیفیتشون پایین اومده و طرف کره ای نظارتی روی مونتاژ نداره
    چون خودمون و برادرمو خواهرم هرسه چند سالیه سامسونگ داریم و مشکلی خدارو شکر پیش نیومده

اگه نباشه جاش خالی می مونه esmiz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

من جدیدا که نخریدم ولی حدود پنج سال پیش یه تلوزیون 32 اینچ سامسونگ خریدیم فقط هفت روز از گارانتیش مونده بود که خراب شد بردیم نمایندگی اولش قبول نمی کرد زنگ زدیم دفتر مرکزیش گفت باید تلوزیون تحویل بگیره تحویل گرفت و گفت درست نمی شه بیاید ببرید بازم زنگ زدیم شرکت مرکزیش گفت اگه درست نمی شه باید عوض شه که نمایندگی اینجاش گفت ببرید جاده کرج عوض کنید بازم زنگ زدیم نمایندگی مرکزی گفت نمون نماینده اینجا باید بیاد اینجا عوضش کنه بلخره نمایندگی محل ما قبول کرد و چند روز بعد یه تلوزیون نو داد و گفت بیاید ببرید با این که نمایندگی اینجاش اصلا خوب عمل نکرد ولی شرکت مرکزیش خیلی خوب کار ما رو راه انداختند تلوزیون جدیه مدل جدید تری از تلوزیون قبلیه بود و 30 روز هم گارانتی داشت الان پنج ساله داره کار می کنه اما الان اگه بخوام تلوزیون بگیرم یا اسنوا می گیرم به خاطر ایرانی بودنش ( والبته منتاژ ایرانه و ما ماشین لباسشویی اسنوا داریم خدماتش خیلی خوبه) یا سونی می گیرم که چون کیفیتش خیلی بالاست و صد درصد بهتر از سامسونگه و البته قیمتش هم گرونه

فرستاده شده از F5122ِ من با Tapatalk

6. 2 کاربر از esmiz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2017
    محل سكونت
    تهران شهریار

پيش فرض

از این مباحث متشکریم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

چون حدود 70 درصد قیمت تلویزیون ها شامل پنل میشه برای همین نمایندگی سامسونگ سعی میکنه که یجوری طرف و به اصطلاح خودمونی بپیچونه
    مثل مورد من که می گفت چون تو انبار موجودی ندارن و نمیتونن عین همونو بدن برای همین بهتر دیدن که من و بپیچونن و یک تلویزیون دست دوم بهم بدن
    چون میدونن که طرف مجبوره هرچی میگن قبول کنه

درصورتی که تلویزیون رفیقم که مارک دیگه ای هست( برای اینکه تبلیغ نشه مارکش و نمیگم) پنلش رنگ قاطی کرد و چون نمایندگی تو انبار موجودی نداشت یک تلویزیون نو بهشون داد و مابه التفاوتش و به قیمت بازار گرفتن(تلویزیونشون حدود یکسال از عمرش میگذشت و تلویزیون نویی که دادن، تو بازار گرونتر از اون تلویزیون رفیقم بود)
    به نظر من این خیلی بهتر از پیچوندن طرف هست.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

بالاخره نفهمیدم ارتباط سامسونگ با سام سرویس چطوریه!اگه نمایندگی رسمیه چرا شماره مدل تولیدات رو تغییر میده در حالیکه مدلهای بانه ای که لیبلش تولید مصر خورده شماره مدل همون مدل جهانیه فقط حروف همراه شماره مدل تغییر کرده البته حروف اونا هم ظاهرا به امارات متحده عربی اشاره میکنه(UAE) نه مصر !ولی به هر حال شماره مدل تغییر نمیکنه.پس بحث تولید محلی که سام سرویس میگه بیمورد.از طرفی اگه نمایندگی رسمی نیست چرا سایت رسمی سامسونگ به سام سرویس اشاره میکنه؟

پروفشنال bahman_0121's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    آمل

پيش فرض

کلا بهتره اصلا سامسونگ نخرین چون جلوی الجی باید لونگ بندازه
    کیفیت ساخت جالبی هم ندارن و مهمتر اینه که دوست داره گرونتر از الجی قیمت بده
    دوتا الجی خریدیم به هیچ وجع خراب نشد سامی هر چی خریدم همشون مشکل هاد گیدا کردن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

دوست عزیز مقایسه کلی دو برند چندان(اصلا؟) منطقی نیست خصوصا این دو که هردو تولید کشور کره جنوبی هستن و طبعا مشترکات زیادی دارند.مقایسه صحیحتر(صحیح؟؟)مقایسه مدل به مدل است .مثلا در حال حاضر OLED الجی از خیلی از محصولات سامسونگ و خصوصا از نظر کنتراست بالاتره.

پروفشنال bahman_0121's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    آمل

پيش فرض

من در کل گفتم چون هیچ وقت سامی نمیتونه نمایشگری با کیفتتر از پنل الجی بسازه مخصوصا نمایشگرهای ips که همه شرکتها ی چنتایی دارن ولی در اخر کیفیت الجی از همشون بالاتره
    فقط کافیه نمایشگرهای کرب و 4کی و اولد رو کنار هم بزارین از این دو برند و مقایسه کنید

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •