تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: جریان هدیه صبانت + یک سوال

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض جریان هدیه صبانت + یک سوال

سام خدمت دوستان
    خودتون بهتر میدونید اول گفتن 200 گیگ اینترنت رایگان میدن . بعد من تو پنلم دیدم زده رو این دکمه کلیک کنید که حجم 100 گیگ برای شما فعال بشه . تا اینجا نصفشو موش خورد . بعد از فعالسازی 50 گیگ اضافه شد !
    این 50 گیگ با اینکه من تو این چند روز تغریبا از همه روزهای دیگه کمتر مصرف میکردم و ی ک گیگ واسه هدود یه هفتم میشد 50 گیگ 3 روزه تموم شد .
    تو پنل ریز مصرف هم من 4 روزه فعالش کردم کلا از 10 روز پیش تا حالا 2 گیگ مصرف نداشتم تو خوده سایت زده . زنگ زدم شماره پشتیبانی اصلا قابلیت ارتباط با اپراتور که بگم قضیه چیه وجود نداشت . احتمالا 5 عید دیگه بمیگردن سر کارشون زنگ میزنم یا 100 گیگ بهم میدن که زده بودن 100 گیگ 1 گیگشم مصرف کردم 99 گیگ طلبکارم یا ممیدن یا تخلیه میکنم دیگه واقعا ازشون خسته شدم این اولین بار نیست حجممو میخورن با توجه به اینکه توی شاتل اصلا همچن چیزی غیر ممکن بود تاز ه هی جایزه هم میدادن.
    حالا نمیدونم چجری این 50 گیگ خورده شد
    به هر حال این صبانت از اولش دزد بود یادمه وقتی شاتل داشتم کلی دانلود میکردم یه گیگ که میخریدم یکی میمرد جایزه میداد یکی به دنیا میمومد جایزه میداد خلاصه هیچ وقت کم نمیآوردی که نیاز به خرید حجم داشته باشی مگه تو موارد خاص قطعیو... هم که صفر پشتیبانی هم که قوی
    الان میخاستم بدونم این نمایندگیهایی که اینترنت ثبت نام میکنن حتما باید بری سراغشون تا ثبت نام کنم واسه شاتل یا از همین خونه هم میشه ؟ فقط خطمو اول باید از حالت رانژه در بیارمو تخلیه کنم بعد واسه خرید ادقدام کنم درسته ؟
    حدودا چند روز بی اینترنت میشم یعنی چند روز طول میکشه ؟
    بسیار بسیار ممنون

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

الان کلا یک ساله قابلیت عمومی ارتباط با اوپراتور رو صبا نت یه جورایی قطع کرده، قطع و وصل میشه همش و پیام میاد در موردش.
    شماره پشتیبانی شهرخودت رو باید بگیری و به اونا زنگ بزنی به نمایندگی های خصوصی اونجوری بهتر پاسخگویی میکنن و دیگه گیر اون شماره عمومی نیستی که دو سه تا دارن و هر بار یکیش به مشکل میخوره.

از نظر مقدار ترافیک مصرفی هم نمیتونم والا نظر بدم، دوستان دیگه باید چک کنن
    دستگاه های کنترل ترافیکم رو از این نظر چک نکردم، ترافیک کم نیاوردم، زیاد میگیرم یه صدتایی هم اضافه میاد هر ماه

----

واسه شاتل یا تلفن ثبت نام میکنن، بعدشم قرارداد رو رایگان میارن در خونه امضا کنی، نیاز به رفتن به جایی نداره.

حداکثر دو هفته بدون اینترنت میمونی، بهتره بعد از 15 فروردین اقدام کنی، توی این زمان تعطیلات چون تعطیل رسمی زیاد هست کلا کار تخلیه درست انجام نمیدن
    باید هر روز پیگیر بشی که سه چهار روزه تخلیه کنن، دو سه روزم بعدش رانژه خط جدید طول میکشه
    دردسر های خودش رو داره دیگه این جریان، دو هفته مودم سیم کارت خور بزنی واسه شبکه خوبه تا خط جابجا شه

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

اپراتور ها 100 گیگ اینترنت هدیه دادن !!! صبانت هم شد شرکت آخه / نه پشتیبانی درست حسابی داره نه اکانتینگ !!! کم کم درشون تخته میشه

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

خاک تو سرشون یه بار دیگه همچین جریانی پیش اومد به پلیس فتا شکایت کردم گفتن نه اینا زیر نظر خودمونن نمیتونن حجم از کسی بدزدن . خوب لابد خودتون دزدین دیگه
    ایندفه یادشون رفته تو پنل مقدار مصرف بزنن 50 گیگ مصرف کردم مصرف اون چهار روزم طبق نمودار خوده صبانت به 1 گیگ نمیرسه . تو بخش شکایات خودش مطرح کردم ولی توقعی ندارم از این شرکت داغون تخلیه میکنم بره
    ولی چون از سایت خودشون مدرک دارم به پلیس فتا هم یه شکایت میکنم ببینم اینبارم با نظارت خودشون دزدیدن یا از زیر دستشون در رفته .
    عکس از پنل و قسمت ریز مصرف »

این 1 گیگو که زده بعد از صفر شدن خریدم
    اینم از ریز مصرف کل ماه . از زمانی که اصلا این طرح اعلام نشده بود تا چند روز بعد از اتمام حجم (کلا مصرف یک ماهه به 10 گیگ فک نکنم برسه اونوقت 100 گیگ هدیه دادن مثلا حسابمم صفر شده

+ دقیقا شبه 25 اسفند فعال کردم شبه 28 اسفند حس کردم سرعت پایینه گفتم شاید مشکل چیز دیگس فرداش 29 اسفند میبینم زده حجم 0
    ولی سوتی دادن تو ریز مصرفم نزدن ادم نمیدونه عصبانی بشه که اینبار با صداقت واضح و قشنگ دزدیدن ازت یا واسه صداقتشون خوشهال بشه

اوج مصرفم روزی 600 مگ بوده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •