تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 12 از 12

نام تاپيک: اینترنت کابلی برج ها

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

بحث ایرانی بودن کابل که نظر خودتون بود یه جوری گفتی یعنی با جنس ایرانی اشغال میکشن و ارزشی نداره من میگم کابل تقلبی هم هزینه داره و مورد کشیدن کابل با فنر ؟؟؟!! داخل چی ؟ لوله برق ؟ این مدل من ندیدم هیچ شرکت نیمه استاندارد هم کار کنه و بعد برای 200 تا مشنرک با فنر کابل رو تو لوله یا هر جا دیگه رد کنی برسونی به نقطه مرکزی ؟ بگو شما 100 تا اینده نگری مشترک یعدی هم ولش 100 تا کابل از کجا رد شه دسته بشه یه رک نمی خواد داکت و ترانک یه اتاق نمی خواد ؟ به همه مشترکها پهنای باند لود بالانس شده با یه سویچ دی لینک ؟ فکر نکنم چیزی جالی در بیاد مجتمع شما شاید تعداد کم باشه و کیفیت کار مهم نباشه من تصورم از برج یه ساختمان با تعداد واحد بالاست نه 10 واحد حتی اونم این مدلی کار کردن ماست مالی هست این روش کار نیست حتی دوربین هم دیگه این مدلی نمیکشن .. و اون POE کارش چیه ؟ کل شیکه رو با یه POE را انداختید یعنی چی برق به چی رسوندی؟

Last edited by blackbird; 18-03-2020 at 13:36.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2021

پيش فرض

پروژه ها مختلف هر حوزه از صنعت برق ساختمان تا برق صنعتی متفاوته و در سایز ها متغییر مورد استفاده قرار میگیرند که پر استفاده ترین نوع [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که در شبکه های مخابراتی و شبکه های تلفنی و ... مورد استفاده قرار میگیره [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هستش که باز عرض میکنم بسته به هری نوع کاری سایز های متغییری باید مورد استفاده در کار قرار داد. صرفا تجربی بود

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •