تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: مشکل پریدن درایو با تغییر نام یک فیلم در هارد اکسترنال 3 ترا

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2020

پيش فرض مشکل پریدن درایو با تغییر نام یک فیلم در هارد اکسترنال 3 ترا

بعد از عوض کردن نام یک فایل (فیلم) فولدر فیلمها دیگه باز نمیشه و گاهی هم فرمان fdisk میده..قبلا هم اتفاق افتاده بود و مجبور شدم یه سیستم قوی قرض بگیرم و بیش از 2 ترا فیلم رو ریکاوری کنم..مشکل کجاست و آیا غیر از ریکاوری چاره دیگه ای هم داره؟ هارد اکسترنال وسترن 3 ترا my book...با تشکر از اساتید محترم..و ممنون که اهمیت میدید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2020

پيش فرض

تاپیکهای مشابه رو نگاه کردم...کسانی که نوشتن ( تو رو خدا به دادم برسین همه چیزم به فنا میره و خیلی خیلی فوریه) فورا جواب گرفتن ...سیستم جالبیه..شاید هم یه جور بروکراسی اینترنتی مخصوص ایران باشه ..خخخ

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

چه اروری میده؟
    اگر این ارور رو میده
    Location is not available" e:\ is not accessible The file or directory is corrupted and unreadable.
    روش زیر رو امتحان کن:
    cmd رو در جعبه سرچ تایپ و با حق دسترسی Admin بازش کنید و دستور زیرو وارد کنید:
    chkdsk /f /e:
    در اینجا e منظور درایو هارد اکسترنال شماست که باز نمیشه. اگر اسم درایو هارد اکسترنال فرق میکنه مثلا d هست در دستور بالا باید d رو جایگزین e کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2020

پيش فرض

هارد حاوی دو درایو حدودا 1400 گیگابایتی هستش و هر درایو شامل سه فولدر طبق دسته بندی فیلم ها میباشد ...هارد باز میشه ( با تاخیر ) فقط اون فولدری که نام یکی از فیلمهای داخلش رو ( که فیلم زیادی هم ذخیره داره)عوض کردم باز نمیشه و اصطلاحا هنگ میکنه..و گاهی هم بعد از خارج کردن یواس بی پنجره مربوط به فورمت کردن درایو باز میشه..حالا این راه حل شما رو هم امتحان میکنم ....ممنون.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •