تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 24 از 24

نام تاپيک: بسته ۱۰۰ گیگ هدیه ویژه ایرانسل اسفند۹۸

داره خودمونی میشه mobile-1199's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2017
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

همه پروتکل های v . p . n رو تست بزن داخل کانکشن اسمارت تیک نت اینها هم جواب نداد ببینید از این اکانتهای تبدیل اینترانت به اینترنت و افزایش سرعت دانلود و نیم بها کردن دانلود میتونید برا تست تهیه کنید و امتحان کنید .

آقا صابر تست کردم همین الان. چه افزایش سرعت دانلود (تبدیل اینترانت) و چه کانفیگ های دیگه ی داخل کانکشن هوشمند این دوستان جوابگو نبود. به نظر میاد ایرانسل کلا سرعت رو فیکس روی 4 مگ قفل کرده...
    من نمیفهمم اخه کی این 100 گیگ رو خواست؟ وزیر جوان (تو روحــــــــــــــــــــت
    )، ما نخوایم شما لطف کنی باید کی رو ببینیم اخه!!! ما رو که یه کاری کردن حبس شیم داخل منزل، از اون ورم این طوری سرعت رو میارن پایین. آدم نمیدونه بخنده یا گریه کنه از دست اینا...
    Last edited by mobile-1199; 10-03-2020 at 15:03.

2. این کاربر از mobile-1199 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

آقا صابر تست کردم همین الان. چه افزایش سرعت دانلود (تبدیل اینترانت) و چه کانفیگ های دیگه ی داخل کانکشن هوشمند این دوستان جوابگو نبود. به نظر میاد ایرانسل کلا سرعت رو فیکس روی 4 مگ قفل کرده...
    من نمیفهمم اخه کی این 100 گیگ رو خواست؟ وزیر جوان (تو روحــــــــــــــــــــت
    )، ما نخوایم شما لطف کنی باید کی رو ببینیم اخه!!! ما رو که یه کاری کردن حبس شیم داخل منزل، از اون ورم این طوری سرعت رو میارن پایین. آدم نمیدونه بخنده یا گریه کنه از دست اینا...
    والا من رفتم صفحه اینستاگرام ایشون رو مورد عنایت قرار دادم ولی از خدا بی خبر همشو پاک کرد هر چی من مینویسم زود پاک میکنه تا کسی نخونه و اعتراض نکنه هر کی هم مثل من میره اونجا اعتراض میکنه زود پاک میکنه اونوقت این ملت احمق و در خواب ما میگن ایشون با الباقی دولتی ها و وزرا فرق داره با این کارش نشون داد دستم کمی از اون دزدها نداره .

4. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه mrhamed's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

از وقتی بسته منحوص رو فعال کردم، اپ« ایرانسل من» دیگه باز نمیشه!!! یا میگه "بعدا تلاش کنید" یا میگه "محتوایی واسه نمایش وجود نداره" چقدر احمقن!
    رسما در #سرزمین_اعجایب زندگی میکنیم... والا اگه یک ماه #مودم_ها_را_خاموش_کنیم دیگه اینطوری نمیدوشن!
    واسه اینکه ملت به اخبار واقعی #کرونا دسترسی نداشته باشن این بسته رو دادن اما سرعتتو 90% کاهش دادن، واقعا اینا انسان نیستن
    Last edited by mrhamed; 11-03-2020 at 11:45.

6. 3 کاربر از mrhamed بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

از وقتی بسته منحوص رو فعال کردم، اپ« ایرانسل من» دیگه باز نمیشه!!! یا میگه "بعدا تلاش کنید" یا میگه "محتوایی واسه نمایش وجود نداره" چقدر احمقن!
    رسما در #سرزمین_اعجایب زندگی میکنیم... والا اگه یک ماه #مودم_ها_را_خاموش_کنیم دیگه اینطوری نمیدوشن!
    واسه اینکه ملت به اخبار واقعی #کرونا دسترسی نداشته باشن این بسته رو دادن اما سرعتتو 90% کاهش دادن، واقعا اینا انسان نیستن
    اینها جد در جدشون سید و اولاد پیغمبر نیست اینها فقط دارن از جد و اباد پیغمبر و امامان و خدا و کتاب خدا سوء استفاده میکنن و ملت رو گروگان گرفتن ملت از خدا بی خبر هم فکر میکنه اینها هر چی میگن درسته و سرپیچی از اینها یعنی معاند با خدا و دین و پیغمبر و امام و الباقی ................ رو سر تمام این مسئولان کشور از بالا رتبه ترین تا پایین رتبه ترین باید چوب باشه تا شاید یه تلنگری ببینن و کار رو درست انجام بدن .

8. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •