تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 24

نام تاپيک: بسته ۱۰۰ گیگ هدیه ویژه ایرانسل اسفند۹۸

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

سلام دوستان آیا برای شما هم محدودبت سرعت وجود داره روی این بسته؟ورژن فریمور مودم tf i60 من ۱۹۵ یونیورسال هست
    با تشکر

2. 3 کاربر از saee_mi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام دوستان آیا برای شما هم محدودبت سرعت وجود داره روی این بسته؟ورژن فریمور مودم tf i60 من ۱۹۵ یونیورسال هست
    با تشکر
    من الان ماله مبین نت 360 رو فعال کردم و با دو تا مودم هم تست زدم و رو دو باند 3 و 7 هم سوییچ کردم و انتن اکسترنال هم بستم و نهایت کیفیت هر دو باند رو دریافت کردم ولی سرعت افتضاحه در حد 512 کیلوبایت دارم دانلود میکنم و خود باز کردن سایتها هم کند شده ملت اونقدر ریختن رو شبکه همراه اول اینطوری شده مبین نت 360 و الباقی اپراتورها مثل ماهان نت و چند تا شرکت دیگه از جمله رایتل و شاتل هم رو همراه اول رومینگ میکنن وضعیت وحشتناک خراب شده اصلا ارزش نداشت این 100 گیگ رو فعال کنم دیگه نمیدونم وضعیت خود شبکه مبین نت چطوره ؟

4. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

ماهان نت یا اسیا تک یا وینکس که جز اینترنت ثابت هستن کسی فعال کرده ؟ خبری برا اینها هست ؟

6. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

وضعیت اسف بار مبین نت با بهترین حالت سیگنال و آنتن :

حالا معلوم نیست از ریختن ملت رو شبکه همراه اول اینطوری شده یا از مزایای این 100 گیگ هست

8. 3 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه mobile-1199's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2017
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

آقا!!! راهکاری برای غیر فعال کردن این بسته هست؟ لامصب گند زده به سرعت ما از صبح!
    100 گیگ بخوره تو سرشون! الان یوتیوب یه ویدیو عین ادم نمیشه دید چه برسه به این که بخوام دانلود هم انجام بدم با این سرعت...

10. 3 کاربر از mobile-1199 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2018

پيش فرض

سلام دوستان
    منم بسته رو برای ایرانسل فعال کردم
    سرعتش روی 512k هست در حالی که قبلا 5 مگ بود .

فکر کنم محدودش کردن

12. 5 کاربر از metal gun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

آقا!!! راهکاری برای غیر فعال کردن این بسته هست؟ لامصب گند زده به سرعت ما از صبح!
    100 گیگ بخوره تو سرشون! الان یوتیوب یه ویدیو عین ادم نمیشه دید چه برسه به این که بخوام دانلود هم انجام بدم با این سرعت...
    سلام دوستان
    منم بسته رو برای ایرانسل فعال کردم
    سرعتش روی 512k هست در حالی که قبلا 5 مگ بود .

فکر کنم محدودش کردن
    یافتم راه حل دور زدن این محدودیت سرعت بسته 100 گیگی رو باید از V . p . n استفاده نمایید حداقل برا من که از مبین نت و سیم کارت 360 استفاده میکنم راحت جواب داد ولی با این کار هم کلا ترافیک بین المللی محسوب میشه البته اگر این بسته 100 گیگ مثل بسته های دیگه بین الملل و داخلی داره ! ممکنه کلا بین المللی باشه

الان دقیق دارم همون 40 مگ سرعت مبین نت رو دریافت میکنم بدون افت سرعت

14. 4 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

الان جا داره ملت بریزن تو اینستاگرام وزیر نخبه و جوان و مورد عنایت قرار بدن ایشون رو
    بنده به نوبه و حق مسلم خودم مورد عنایت قرار دادم ایشون و اپراتورها رو
    Last edited by saber73; 09-03-2020 at 21:03.

16. 3 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه mobile-1199's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2017
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

یافتم راه حل دور زدن این محدودیت سرعت بسته 100 گیگی رو باید از V . p . n استفاده نمایید حداقل برا من که از مبین نت و سیم کارت 360 استفاده میکنم راحت جواب داد ولی با این کار هم کلا ترافیک بین المللی محسوب میشه البته اگر این بسته 100 گیگ مثل بسته های دیگه بین الملل و داخلی داره ! ممکنه کلا بین المللی باشه

الان دقیق دارم همون 40 مگ سرعت مبین نت رو دریافت میکنم بدون افت سرعت

عجیبه والا! چون من تو پنل خود مودم وی پی ان رو ست کردم به صورت دیفالت و زمان دانلود از یوتیوب سرعت حتی از 300 هم پایین تره! البته چیزی که امروز شک کردم بهش، این بود که به نظر میاد این سرویس دهنده وی پی ان ـی که ازش اشتراک دارم سروراش داخلیه ولی رنج ای پی یه کشوری مثل المان رو نشون میده.

حالا از همین جایی که شما اشتراک تهیه کردید من سرویس گرفتم چند وقت پیش. تست میکنم الان نتیجش رو میگم همینجا. بازم خدا خیرت بده ...

------ ویرایش ------

اقا تست کردم. برای td-lte ایرانسل تفاوتی نکرد. سرعت روی 4 مگ قفل شده...
    Last edited by mobile-1199; 10-03-2020 at 00:51.

18. 3 کاربر از mobile-1199 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

عجیبه والا! چون من تو پنل خود مودم وی پی ان رو ست کردم به صورت دیفالت و زمان دانلود از یوتیوب سرعت حتی از 300 هم پایین تره! البته چیزی که امروز شک کردم بهش، این بود که به نظر میاد این سرویس دهنده وی پی ان ـی که ازش اشتراک دارم سروراش داخلیه ولی رنج ای پی یه کشوری مثل المان رو نشون میده.

حالا از همین جایی که شما اشتراک تهیه کردید من سرویس گرفتم چند وقت پیش. تست میکنم الان نتیجش رو میگم همینجا. بازم خدا خیرت بده ...

------ ویرایش ------

اقا تست کردم. برای td-lte ایرانسل تفاوتی نکرد. سرعت روی 4 مگ قفل شده...
    همه پروتکل های v . p . n رو تست بزن داخل کانکشن اسمارت تیک نت اینها هم جواب نداد ببینید از این اکانتهای تبدیل اینترانت به اینترنت و افزایش سرعت دانلود و نیم بها کردن دانلود میتونید برا تست تهیه کنید و امتحان کنید .

20. 3 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •