تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: عدم کارکرد صحیح MP3 Player مارک کینگستون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض عدم کارکرد صحیح MP3 Player مارک کینگستون

با سلام
    MP3 Player مارک کینگستون مدل K-27T دارم ولی بعد از روشن شدن پیغام خطای File system error میده و هیچکدام از کلیدها کار نمیکنند .اگر به کامپیوتر متصل کنم مثل یک فلش عمل میکنه و میتوان روی آن اطلاعات کپی و اجرا کرد و یا حذف نمود در واقع انگار سیستم عاملش خراب شده لطفا راهنمایی کنید ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2018

پيش فرض

باید فلش بشه.

فقط گارانتی براتون انجام می ده.

امکان داره سافت فلش هم داشته باشه باید توی نت و فروم کینگستون بپرسید.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

مگه الان کسی از mp3 پلیر استفاده میکنه ؟؟

پروفشنال ksra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2017
    محل سكونت
    Mar 2004

پيش فرض

سلام
    الان که گوشی اومده کسی استفاده نمیکنه
    ولی یکی مثل من که آمپلی فایر و .... میسازه به عنوان پخش کننده ی ثابت استفاده میکنم ( البته فلش نمیخوره و انم بدرد نمی خوره ) از این بردای فلش خور استفاده میکنم
    خلاصه کاربرد نداره
    موفق باشید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام بله برای ضبط صدا کسی موبایلش رو جلو سخنران یا مدرس قرار نمیده و mp3 player که ضبط هم میکنه بسیار کوچک و مفید است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

از چه سایتی میتونم نرم افزار یا در واقع سیستم عاملش رو دانلود کنم تو سایتهای مختلف گشتم چیزی پیدا نکردم در سایت کینگستون هم یا این مدل نیست یا قدیمیه و پیدا نمیشه ممنون میشم راهنمایی کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

باید فلش بشه.

فقط گارانتی براتون انجام می ده.

امکان داره سافت فلش هم داشته باشه باید توی نت و فروم کینگستون بپرسید.
    از چه سایتی میتونم نرم افزار یا در واقع سیستم عاملش رو دانلود کنم تو سایتهای مختلف گشتم چیزی پیدا نکردم در سایت کینگستون هم یا این مدل نیست یا قدیمیه و پیدا نمیشه ممنون میشم راهنمایی کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2018

پيش فرض

اصلا کار شما نیست که پیدا کنید، خود شرکت براتون انجام باید بده. مثلا من LG داشتم خود نمایندگی برام درست کرد. حدودا 10 دقیقه طول داره.

اگر آدرس خاصی می خوای قبلا طبقه دوم بازار رضا یه نمایندگی کینگستون بودکه من ازش فلش خریده بودم نمی دونم الان هست یانه.

مارک خیلی خوبیه. اگر تو فروم های خارجی و خود کینگستون بگردی هم ممکنه کسی راهنماییت کنه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

[QUOTE=Angel4;9142918]اصلا کار شما نیست که پیدا کنید، خود شرکت براتون انجام باید بده. مثلا من LG داشتم خود نمایندگی برام درست کرد. حدودا 10 دقیقه طول داره.

اگر آدرس خاصی می خوای قبلا طبقه دوم بازار رضا یه نمایندگی کینگستون بودکه من ازش فلش خریده بودم نمی دونم الان هست یانه.

مارک خیلی خوبیه. اگر تو فروم های خارجی و خود کینگستون بگردی هم ممکنه کسی راهنماییت کنه.
    [/Q
    ممنون از وقتی که گذاشتید به شرکت کینگستون ایمیل زدم جواب داد که این محصول مدتهاست که دیگه تولید نمیشه و ساپورتش هم نمیکنه و فقط عذرخواهی کرد
    یه سوال آیا از مارک دیگه ای میشه استفاده کرد مثلا همون LG

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2018

پيش فرض

[QUOTE=attar52;9143178]
    اصلا کار شما نیست که پیدا کنید، خود شرکت براتون انجام باید بده. مثلا من LG داشتم خود نمایندگی برام درست کرد. حدودا 10 دقیقه طول داره.

[/Q
    ممنون از وقتی که گذاشتید به شرکت کینگستون ایمیل زدم جواب داد که این محصول مدتهاست که دیگه تولید نمیشه و ساپورتش هم نمیکنه و فقط عذرخواهی کرد
    یه سوال آیا از مارک دیگه ای میشه استفاده کرد مثلا همون LG
    نه متاسفانه نمی تونید از برند دیگه ای استفاده کنید.
    تو همین فروم کاربری mohsenp3000 رو پیدا کنید تنها کسی که شاید بتونه برای mp3 شما کاری کنه ایشون هست. لب تاب من مادربوردش مشکل داشت از طریق ایشون تعمیر کردم، قطعاتش نبود خیلی قدیمی بود ولی برام پیدا کرد. اگرم mp3 پلیر جدید و خوب خواستی از خودشون بگیر قیمت هاشون خیلی خوبه. قبل اینکه کرونا بیاد قرار بود برن دبی برای نمایشگاه و ... . حالا پیام بدید ضرری نداره.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •