تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: مشکل کلید پاور لپتاپ asus

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض مشکل کلید پاور لپتاپ asus

متاسفانه کلید پاور لپتاپ بنده بر اثر استفاده زیاد داغون شده بود و فرو رفتگی پیدا کرده بود به همین خاطر به محض روشن شدن خاموش می شد همزمان مشکل بلو اسکرین هم ظاهر شده بود که دوستان گفتن به خاطر ویندوز 7 هست لپتاپ رو به یکی از تعمیرکارهای شهرستان محل سکونت دادم کلید پاور را به حالت اولش درآورد و تا یه روز هم مشکلی نداشتم ولی از روز بعد مجددا لپتاپ به محض روشن شدن خاموش میشد تا اینکه لپتاپ رو به مرکز استان دادم اونجا هم یه هفته ای باهاش ور رفتند ولی نتوانستند عیب یابی کنند و تازه مشکلات دیگری هم به لپتاب اضافه شده بود مثل اینکه در هنگام ریست کردن خاموش میشد یا وقتی بعضی وقت ها که مشغول مطالعه یه وب سایت بودم ناگهانی خاموش میشد و ... دیگه ناچارا لپتاپ رو به شرکتی در تهران تحویل دادم از طریق تیپاکس و تکنسین اونجا با من تماس گرفتن و گفتن از چیپ گرافیک بوده مشکل و مبلغ 430 هزار تومان هم ازم گرفتند لپتاپ رو که تحویل گرفتم دیدم اصلا کلید پاور تکان نمیخوره دستگاه اصلا روشن هم نمیشه مجددا با تکنسین تماس گرفتم به دروغ میگفتند به خاطر جابجایی های غیر اصولی توسط ماموران پست این اتفاق افتاده مجددا لپتاب رو به تهران ارسال کردم بعد از یه هفته لپتاب رو تحویلم دادند برای روشن کردن مشکلی نداره ولی همین امروز خواستم ویدیویی در یکی از سایت های خبری نگاه کنم صفحه لپتاب خاموش شد در حالیکه پاور لپتاب روشن بود و مجبور شدم دستگاه رو خاموش کنم و مجددا روشن کنم ضمن اینکه در صفحه لپتابم نقاط و خطوط تیره پیدا شده که با هیچ چیز قابل پاک شدن نیست قبل از تعمیر اینطوری نبود
    Last edited by am_64; 05-03-2020 at 20:47.

تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

قبلا که با شرکت در تهران تماس گرفتم ازشون پرسیدم شما گفته بودین که کلید پاور را هم عوض کردین در حالیکه مال خودش هست که گفتن ما قطعه زیر کلید رو عوض کردیم حالا با توجه به اینکه خیلی محتمل هست که با همین عوض کردن قطعه زیر کلید پاور مشکل روشن شدن لپتاپ را برطرف کرده باشند من از کجا باید بفهمم چیپ گرافیک هم عوض شده یا نه و اینکه قیمت آن چیپ چقدر بوده و سایر مواردی که در پست اول اشاره کردم ممنون از راهنمایی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

میشه یه عکس از اون خطوط توی صفحه بذاری
    از او کلید مشکلدارت هم اگه بذاری چ بهتر

تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

اگه منظورت او خط پایینی بالا نوار وظیفه هست
    مطمئنم به السیدی مربوط نیس
    گرافیک رو ریبال کنن معمولا درست میشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •