تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: تلویزیون سونی مدل 950G و 950H

داره خودمونی میشه shahriyar ps4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

13 راهنمای خرید تلویزیون سونی

سلام دوستان،من میخام تلویزیون سونی بخرم بین این دو مدل موندم SONY 950G و 950H مدل H جدیده فرقشون چیه؟
    درضمن با فروشگاهی که تلویزیون سونی قبلی رو از اونجا خریدم میگه که مدل 950H بانه ای هستش و دست ما نرسیده فعلا، امتحانش هم پس نداده نمیتونم تایید کنم ،ایشون 950G رو تایید میکنن
    تشکر میکنم راهنمایی کنید
    Last edited by shahriyar ps4; 06-03-2020 at 12:13.

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

سلام دوستان،من میخام تلویزیون سونی بخرم بین این دو مدل موندم SONY 950G و 950H مدل H جدیده فرقشون چیه؟
    درضمن با فروشگاهی که تلویزیون سونی قبلی رو از اونجا خریدم میگه که مدل 950H بانه ای هستش و دست ما نرسیده فعلا، امتحانش هم پس نداده نمیتونم تایید کنم ،ایشون 950G رو تایید میکنن
    تشکر میکنم راهنمایی کنید
    سلام

هنوز مدل H عرضه جهانی نشده و شاید شهریور 99 عرضه جهانیش شروع بشه. اصلا این مدل موجود نیست و تازه معرفی شده .

X950G عالی هست و مشکلی نداره . سردمداران تلویزیون های LED هست .

تفاوت هاشون هم کمی بهبود سیستم عامل و مقدار خیلی کم تصویر هست . تفاوت آنچنانی نداره با مدل X950G . تفاوت ها جزئی هست .

تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

سلام

هنوز مدل H عرضه جهانی نشده و شاید شهریور 99 عرضه جهانیش شروع بشه. اصلا این مدل موجود نیست و تازه معرفی شده .

تفاوت هاشون هم کمی بهبود سیستم عامل و مقدار خیلی کم تصویر هست . تفاوت آنچنانی نداره با مدل X950G . تفاوت ها جزئی هست .
    تشکر از راهنمایی شما

تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

سلام

پس من 9500g رو بخرم، فروشگاه بانه بازار معتبره بنظر شما؟ قیمت خوبی گفتن 55 رو 15200اما تهران 18600

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

پس من 9500g رو بخرم، فروشگاه بانه بازار معتبره بنظر شما؟ قیمت خوبی گفتن 55 رو 15200اما تهران 18600
    سایت های بانه ای رو تا حالا خریدی نکردم . ولی دو تا سایت بسیار معروف هست که از همشون معروفتره . سلام بابا و دیجی بانه . مخصوصا دیجی بانه

تو صفحه هر تلوزیون نظرات مشتریانی که خریداری کردند با تصویر خریداری شده رو گزاشته .

تحقیق کن چطوره . [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قسمت نظراتش رو هم ببین . ولی مطمئن شو سایت معتبری بعد خرید کن . حضوری بخرید قابل اطمینان تر هست .
    Last edited by mojt90; 07-03-2020 at 18:44.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •