تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: بازگشت برخی داده‌ها پس از فرمت کامل هارد و نصب ویندوز

در آغاز فعالیت mohsenkimia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض بازگشت برخی داده‌ها پس از فرمت کامل هارد و نصب ویندوز

سلام،
    - روی لپ تاپ Lenovo خودم Win10 به صورت UEFI نصب کردم. بدون اینکه به اکانت مایکروسافت وصل بشم متوجه شدم در ویندوز استور برنامه هایی که در ویندوز پاک شده قبلی داشتم لیست شده و باز هم هستن. هم‌چنین با نصب ف‌ی‌ل‌ت‌ر ش‌ک‌ن متوجه شدم که میزان حجم مصرف شده هنوز مثل قبل نشون داده میشه.

- ممنون میشم راهنمایی کنید که بفرمایید این دست اطلاعات کجا ذخیره میشه (مثلا آیا به رجیستری ربط داره؟) چطور میتونم کامل پاک کنم و یک نصب ویندوز تمیز و درست داشته باشم؟

هیچ اطلاعاتی در هارد لپ تاپ ندارم و تک پارتیشن هست.

سپاس از شما،
    Last edited by mohsenkimia; 03-03-2020 at 01:54.

پروفشنال CORTANA's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

سلام،
    - روی لپ تاپ Lenovo خودم Win10 به صورت UEFI نصب کردم. بدون اینکه به اکانت مایکروسافت وصل بشم متوجه شدم در ویندوز استور برنامه هایی که در ویندوز پاک شده قبلی داشتم لیست شده و باز هم هستن. هم‌چنین با نصب ف‌ی‌ل‌ت‌ر ش‌ک‌ن متوجه شدم که میزان حجم مصرف شده هنوز مثل قبل نشون داده میشه.
    - ممنون میشم راهنمایی کنید که بفرمایید این دست اطلاعات کجا ذخیره میشه (مثلا آیا به رجیستری ربط داره؟) چطور میتونم کامل پاک کنم و یک نصب ویندوز تمیز و درست داشته باشم؟
    هیچ اطلاعاتی در هارد لپ تاپ ندارم و تک پارتیشن هست.
    سپاس از شما،
    درود

ب This PC یا همون (File Explorer) برید و بر روی درایوی ک ویندوز بر روی اون نصب شده (درایو C) کلیک راست کنید و گزینه Rename رو بزنید (در صورت مشاهده اخطار گزینه Continue رو بزنید)

سپس وارد مراحل نصب ویندوز بشید و بر روی درایوی ک تغییر نام داد کلیک کنید و گزینه Format رو بزنید و OK کنید

!!!هشدار!!!:کاربران و مدیران عزیز و محترم انجمن پی سی ورلد هیچ مسئولیتی در قبال از دست رفتن اطلاعات کاربری ندارند.قبل از اینجام عملیات مربوطه از فایل شخصی و مورد نیاز بکاپ(نسخه پشتیبان) تهیه کنید!

بعد از فرمت کردن درایو مورد نظر مجدا بر روی آن کلیک کنید و گزینه Next رو بزنید تا فایل های ویندوز کپی شوند

برای نصب مجدد ویندوز ب تاپیک زیر برید و پست شماره [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بنده رو مطالعه کنید

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در صورتی ک بعد از فرمت کردن و نصب مجدد ویندوز (اطلاعات هنوز هم وجود داشت (هنوز هم مشکل داشتین) باید بدونید ک این اطلاعات نزد سرور های مایکروسافت باقی مانده و برای حذف آن باید وارد حساب کاربری خود در سایت مایکروسافت شوید و در قسمت حریم شخصی اطلاعات مورد نظر رو پاک کنید

Last edited by CORTANA; 23-05-2020 at 13:31.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •