تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: پیشنهاد سیستم برای برنامه نویسی

پروفشنال amin_pwa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض پیشنهاد سیستم برای برنامه نویسی

با سلام به همه دوستان، قصد تعویض سیستم خونگی خودم رو دارم که مشخصات :

8 گیگ رم
    i5-2320
    geforce GT 710
    دارم، سیستم بدی نیست فقط یکم صداش بلنده و مادربردش یه خوبی داره اینه که میشه از مادر بردش و کارت گرافیک همزمان خروجی تصویر گرفت البته هر دو تا رو vga می گیرم، مدل مادر بردم رو نمیدونم چون از اون موقع که خریدم تا الان بازش نکردم شاید یه دلیل صدای زیاد فنش خاک گرفتنش باشه !
    یه سیستم مناسب کارم میخوام، کار هباین صورته که ممکنه در یک زمان چندتا صفحه مرورگر و برنامه نویسی تحت وب باز باشن و دوتا خروجی مانیتور داشته باشم الان مانیتور vga دارم، یعنی یه طورایی کارت گرافیک قوی نمیخوام شاید بیشتر cpu و ram و یا ssd نیاز داشته باشم، خودم خواستم all in one بگیرم چون واسه خونه میخوام نمیخواستم جای زیادی بگیره ولی قیمتای all in one خیلی بالاست خودم حدودا تو رنج قیمت 6-7 میخواستم و اینکه حدالمکان از تجهیزات سیستم الانم هم استفاده کنم نه اینکه بلا استفاده بشن.
    با تشکر

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

با سلام به همه دوستان، قصد تعویض سیستم خونگی خودم رو دارم که مشخصات :

8 گیگ رم
    i5-2320
    geforce GT 710
    دارم، سیستم بدی نیست فقط یکم صداش بلنده و مادربردش یه خوبی داره اینه که میشه از مادر بردش و کارت گرافیک همزمان خروجی تصویر گرفت البته هر دو تا رو vga می گیرم، مدل مادر بردم رو نمیدونم چون از اون موقع که خریدم تا الان بازش نکردم شاید یه دلیل صدای زیاد فنش خاک گرفتنش باشه !
    یه سیستم مناسب کارم میخوام، کار هباین صورته که ممکنه در یک زمان چندتا صفحه مرورگر و برنامه نویسی تحت وب باز باشن و دوتا خروجی مانیتور داشته باشم الان مانیتور vga دارم، یعنی یه طورایی کارت گرافیک قوی نمیخوام شاید بیشتر cpu و ram و یا ssd نیاز داشته باشم، خودم خواستم all in one بگیرم چون واسه خونه میخوام نمیخواستم جای زیادی بگیره ولی قیمتای all in one خیلی بالاست خودم حدودا تو رنج قیمت 6-7 میخواستم و اینکه حدالمکان از تجهیزات سیستم الانم هم استفاده کنم نه اینکه بلا استفاده بشن.
    با تشکر
    سلام

من می تونم هم تو فروش این سیستم قدیمی و هم خرید سیستم جدید کمکت کنم.

فقط مبلغ دقیقی که می خوای خرج کنی و چیز هایی که لازم رو بهم بگو.

3. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال amin_pwa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سپاس بابت همکاریت :
    1- میخوام بدونم سیستم قدیمم چقدر فروش میره ؟
    2-آیا میتوان از تجهیزات سیستم قدیم استفاده کرد ؟
    3-قیمتی که مد نظرمه 6 هست بدون در نظر گرفتن قیمت سیتم قدیم
    با تشکر

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سپاس بابت همکاریت :
    1- میخوام بدونم سیستم قدیمم چقدر فروش میره ؟
    2-آیا میتوان از تجهیزات سیستم قدیم استفاده کرد ؟
    3-قیمتی که مد نظرمه 6 هست بدون در نظر گرفتن قیمت سیتم قدیم
    با تشکر
    سلام و خواهش می کنم.

1- دقیقا به جز قطعاتی که گفتید پاور و هارد و کیس و دی وی دی رایتر و .... و مانیتور و خلاصه هرچی هست رو مدل شو بفرمایید تا قیمت بگیرم.
    2- به جز دی وی دی رایتر و احتمالا پاور (که توصیه نمی کنم) و شاید هارد بقیه قطعات بدرد نمی خورن. حتی پاور رو هم بیخیال شید چون سر و صداش زیاده و کلی دردسر خواهید داشت.
    3- 6 تومن خیلی کم هست ولی حدس می زنم سیستم قدیمی تون حدود 1.5 تا 3 تومن بسته به قطعات و کارکرد ارزش داشته باشه. پس می شه رو بودجه 8 تومنی حساب باز کرد. انتظار یه سیستم معمولی رو می تونید داشته باشید. برای کارهای روزانه و وبگردی و بازی با رزولوشن پایین.

اگر تهران باشید که می تونید خودتون برای استعلام قیمت مراجعه کنید. عکس سیستم و مشخصات رو هم با cpuz , gpuz , aida64 می تونید قرار بدید تا قیمت دقیق تری بگیرید.

مثلا ممکنه مانیتور یا رمی داشته باشید که خودشون به تنهایی 1 تا 2 تومن قیمت داشته باشند. این ها همه مهم هست در قیمت گذاری.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •