تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 18 از 18

نام تاپيک: سوال در مورد خرید رم جهت ارتقا سیستم به 64 بیتی

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

الان می تونید یه cpu q9560 , رم 8، ssd 256 و گرافیک سری GTX بخرید و کارتون راه بیافته.
    چقدر هزینه داره ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

آقاجان شما به فروشنده بگو رم DDR3 1333 یا 1066 بشما بده و تمام
    اگر تونستی گرافیک رو هم ارتقا بده چه عالی تر
    Last edited by C4lm; 05-03-2020 at 21:34.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

شما پله پله جلو برو تا بی مورد خرج اضافه نکنی
    اول رم رو ارتقا بده اگه برای کاری که می کنی بازم کم اوردی
    اونوقت یک پله خرج بیشتر برای گرافیک
    اگه سوال دیگه ای داشتی توی پیغام خصوصی بپرس راهنماییت می کنم
    Last edited by C4lm; 05-03-2020 at 21:35.

4. این کاربر از C4lm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ksra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2017
    محل سكونت
    Mar 2004

پيش فرض

سلام
    خودم این سیستم رو دارم طبق تجربه ی خودم تو این 3-4 سال که کارم دقیقا روی سخت افزاره :
    روی این مادربرد میشه q9550 انداخت (آخرین سی پی یو هست که این مادربرد پشتیبانی میکنه )
    2 تا رم 4 گیگ دوال کانال از کینگ استون DDR3 بگیر و از بایوس بزارش رو حالت اورکلاک 1333 (چون به طور پیشفرض از 800 مگاهرتز رم استفاده میکنه و این یعنی فاجعه )
    کارت گرافیک هم RTX-950 بنداز
    هارد هم یه SSD 128 گیگ آدیتا برای نصب ویندوز
    یه سی دی ویندوز 10 هم از شرکت جی بی تیم 64 بیتی
    نکته : ولی بازم به نتیجه ی دلخواه نمیرسید . خودتون میدونید
    موفق باشید

6. 2 کاربر از ksra بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

کلا حدود 1 تا 1.2 میلیون الان که گرونی شده.
    افراد احمق و بی سواد و دروغگو هم همیشه در همه جا هستند. تصمیم گیری با خودتون هست. من چون قبلا با نرم افزار کمتسیا کار کردم بهتون توصیه هایی کردم. از سال 93 تا 97 برای خیلی از شرکت ها ویدیوی آموزشی ساختم با همین نرم افزار. مثلا برای میکروفن که صدا خش نداشته باشه انتخابی بسیار ارزون در حد 30 تومن هست که واقعا عالیه. یا برای همین کانورت کردن همون رم 8 هم بد نیست ولی cpu حتما باید مدل بالاتر بگیری.

بی سواد و بچه و نفهم هم اونیه که خودش می دونه. برای من که فرقی نداره شما چه سیستمی بخری. این صرفا راهنمایی هست. آره ksra هم درست گفته بهت q9550 هم خوبه اگر 9560 نبود همین رو بگیر.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سلام
    خودم این سیستم رو دارم طبق تجربه ی خودم تو این 3-4 سال که کارم دقیقا روی سخت افزاره :
    روی این مادربرد میشه q9550 انداخت (آخرین سی پی یو هست که این مادربرد پشتیبانی میکنه )
    2 تا رم 4 گیگ دوال کانال از کینگ استون DDR3 بگیر و از بایوس بزارش رو حالت اورکلاک 1333 (چون به طور پیشفرض از 800 مگاهرتز رم استفاده میکنه و این یعنی فاجعه )
    کارت گرافیک هم RTX-950 بنداز
    هارد هم یه SSD 128 گیگ آدیتا برای نصب ویندوز
    یه سی دی ویندوز 10 هم از شرکت جی بی تیم 64 بیتی
    نکته : ولی بازم به نتیجه ی دلخواه نمیرسید . خودتون میدونید
    موفق باشید
    سلام

فکر کنم ssd رو مجبوره 256 یا بالاتر بگیره چون نرم افزار و ضبط و کانورت و ویندوز و ... هست قطعا از 128 گیگ بیشتر نیاز داره.

حالا آقا محسن شاید دوباره تشریف بیارن راهنمایی کنن. من ازشون سیستم 25 تومنی رو 19 تومن گرفتم و خیلی راضی هستم. بسیار منصف و خوش برخورد و حرفه ای. حتی خواستم گرافیک جدید کراس فایر کنم خودشون اومدن منزل و رایگان برام هم کراس فایر کردن هم هارد هام رو رید کردن. تمام کیس هم RGB هست. الان 3ds max که مثل هلو رندر می کنه و سیستم تو کمتر از 15 ثانیه بوت می شه.

پروفشنال ksra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2017
    محل سكونت
    Mar 2004

پيش فرض

سلام

فکر کنم ssd رو مجبوره 256 یا بالاتر بگیره چون نرم افزار و ضبط و کانورت و ویندوز و ... هست قطعا از 128 گیگ بیشتر نیاز داره.

حالا آقا محسن شاید دوباره تشریف بیارن راهنمایی کنن. من ازشون سیستم 25 تومنی رو 19 تومن گرفتم و خیلی راضی هستم. بسیار منصف و خوش برخورد و حرفه ای. حتی خواستم گرافیک جدید کراس فایر کنم خودشون اومدن منزل و رایگان برام هم کراس فایر کردن هم هارد هام رو رید کردن. تمام کیس هم RGB هست. الان 3ds max که مثل هلو رندر می کنه و سیستم تو کمتر از 15 ثانیه بوت می شه.
    سلام
    با آقا محسن چند وقت پیش دعوام شده و دیگه حتی با هام حرف هم نمیزنه ....
    ازشون هم عذر خواهی کردم ولی مثل اینکه نپذیرفتن
    کارشون حرفه ای و معرکس و انصفا چون تو کار سیستم هستن خیلی بیشتر از هر کس دیگه ای میدونن
    قابل توجه کاربران توی این پست : من اگر چیزی رو ندونم راهنمایی نمیکنم و قطعا فقط یاد میگیرم .درضمن منی که 16 ساله هستم شده شبا تا ساعت 3-4 بیدار بودم و صرفا وقتم رو صرف یادگیری کردم و حداقل توی اینکار بی سواد نیستم و تا بتونم راهنمایی میکنم و اگر هم بلد نباشم کسی رو راهنمایی نمیکنم.
    این سیستمی هم که به دوستمون معرفی کردم یه سیستم متوسط رو به پایین هست و پیشنهاد من استفاده از سی پی یو های نسل جدید یعنی core i ها هست و سوکت 775 هم قدیمی و منسوخ شده هست . اگر این سیستمی رو که معرفی کردم ببندید باید هرچه سریع تر اقدام به تعویض کل سیستم و خرید سیستم جدید با سی پی یو های حداقل core i5 و core i7 نسل 7 به بالا هست .
    به هر حال مادربرد p5g41t-mlx چند سال پیش به طور کامل از رده خارج شده و این مادربرد در اداره ها که فقط برای مرورگر استفاده میشه با ویندوز 8.1 و 7 و بعضی ها هم XP استفاده میشه و مادربرد بدردبخوری برای گیم و .... نیست.
    موفق باشید
    Last edited by ksra; 27-02-2020 at 11:31.

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

خوب دوستان... حالا من اگه بخوام به فروشنده بگم دوتا رم 4 گیگ بده .. بگم دوتا رم 4 گیگ کینگستون با فرکانس 1333 بده ؟ همین اطلاعات کافیه ؟

لطفا جواب بدین چون فردا می خوام کیس رو ببرم بازار کامپیوتر برای تست و نصب رم.... و اگه فردا نبرم میره تا پنجشنبه دیگه که دیر میشه....
    8 گیگ رو ساپورت میکنه اما بعید میدونم این مدل رم نوشو بتونید تو بازار پیدا کنید

11. این کاربر از radarz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •