تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 11

نام تاپيک: ایا ویندوز7 رو اپدیت کنیم ؟

آخر فروم باز light's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض ایا ویندوز7 رو اپدیت کنیم ؟

من هر سال یک بار ویندوز رو همینطور عوض میکنم
    بنظرتون نیاز هست هر چند ماه اپدیت نصب کنم ؟ یا همون سالی 1 بار ویندوز عوض کنم کافیه ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2020

پيش فرض

آره حتما انجام بده

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

بنظرتون نیاز هست هر چند ماه اپدیت نصب کنم ؟ یا همون سالی 1 بار ویندوز عوض کنم کافیه ؟
    سلام و احترام
    بله حتما آپدیت کنید. کامل ترین نسخه آپدیت در یک DVD بدون نیاز به تعویض ویندوز موجود هست. فقط باید ویروس کش خود را کاملا غیر فعال یا اگر مشکل ساز باشد حذف نمایید. اگر مایل به تهیه این آپدیت کامل که آخرین آپدیت ارائه شده پس از اعلام عدم پشتیبانی مایکروسافت از ویندوز 7 هست باشید می تونید با بنده در تماس باشید. فکر می کنم 23-11-98 آخرین آپدیت بود که بنده موجود دارم.

4. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال CORTANA's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

درود

از ویندوز 7 دیگه پشتیبانی نمیشه و هیچ آپدیتی برای اون منتشر نمیشه

پیشنهاد بنده ویندوز 8.1 هستش

کسایی ک میخوان مایکروسافت از ویندوزشون پشتیبانی کنه باید ماه ب ماه هزینه کنند و هزینه رو بدن ب مایکروسافت

همچنین هر سال ک میگذره این مبلغ بیشتر میشه (هزینه اش بیشتر میشه)

Last edited by CORTANA; 22-09-2020 at 19:45.

6. این کاربر از CORTANA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2020

پيش فرض

به نظر من اگر ویندوزتون با رکر فعال شده مثل همه ی ویندوز های تو ایران
    اصلا اون رو اپدیت نکنید چون ویندوز های ایران اوریجینال و دریافت شده از سایت مایکروسافت نیستند و حتما قسمت اپدیت ویندوز رو غیر فعال کنید
    من رو ویندوز ایکس پی هم امتحان کردم همین امسال قسمت اپدیت رو باز گذاشتم برام پیغام اپدیت اورد و بعد که اپدیت کردم دیگه کلا سرعت ویندوز ریخت به هم 5 گیگ هم فضای اضافه اشغال شد
    به نظرمن جدیدترین نسخه ی ویندوز رو تهیه کنید ونصب کنید واز اپدیت کردنش خودداری کنید

8. این کاربر از امیرحسینپهلوانزاده بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز DJ POLESTAR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

من شخصا خودم سالی یه بار ویندوز عوض میکنم اونم اگه ایرادی داشته باشه! استفاده بهینه و اصولی از ویندوز خودش تخصص میخواد. عین فلش کردن گوشی که یکی 3 4 سال ازش استفاده میکنه بدون مشکل، یکی هم هر ماه هزینه ای رو متقبل میشه از سر ناآگاهی و بی سوادی میده برون براش فلش بزنن!
    در ضمن آپگرید ویندوز به نسخه های بالاتر بستگی به کار و کاربریتون داره، اگه کارهای روتین انجام میدین و سیستم تون کانفیگ سخت افزاری معمولی پایین رده نسبتا قدیمی داره روی همون ویندوز 7 بمونید چه با آپدیت چه بی آپدیت چیز خاصی عایدتون نمیشه؛ اما اگه سیستم میان رده و بالارده بروز داشته باشید حماقت محض هست که از ویندوز 7 استفاده کنید وقتی ویندوز توپول و خوشگل و یوزر فرندلی مثل ویندوز 10 هست. آپدیت کردنش کاملا توصیه میشه نگران شناسایی شدن لایسنس کپی رو هم نداشته باشید که با یه پچ اوکی میشه (توصیه میکنم آموزشش رو تو نت جستجو کنید) من خودم رو ویندوز 10 کرک شده با آپدیت همیشگی که به هیچ کدومشون نه نمیگم هیچ مشکلی با افت سرعت و اینا ندارم.
    ***هموطنی فرمودند بعد آپدیت ویندوز XP! پنج گیگ فضا اشغال شد و سرعت ویندوز پایین اومد!!! عارضم خدمتشون که سیستم قرون وسطی‌‌‌ای عاملش هست نه آپدیت ویندوز...
    الان در اکثر جوامع پیشرفته و توسعه یافته دیگه اولا نه از ویندوز های عهد بوقی مثل XP استفاده میکنن و نه هارد دیسک مکانیکی! تمامی نرم افزارهای کاربردی و خود سیستم عامل رو روی حافظه SSD نصب میکنن و از هارد جهت آرشیو اطلاعات شخصی استفاده میکنن حتی در جوامع پیشرفته از فضای ابری (Cloud) استفاده میکنن... بدلیل ناآگاهی و هزینه های بالای سیستم های معمولی و بروز و هزینه اینترنت در سرزمین ایران اسلامی! ملت هنوز نمیدونن SSD چیه یا فضای ابری چیه اوناییم که اسمشو شندین میگن هارد SSD!!! اونوقت میان میگن آپدیت ویندوز عامل کاهش سرعت ویندوز میشه! خب معلومه با یه هارد دیسک عهد بوقی 80 یا 120 یا 320 یا حتی 500 گیگابایتی که مثلا 20 گیگش رو دادید به درایو C که محل ذخیره داده های ویندوز و نرم افزار هست اونم روی هاردهای قدیمی با کش پایین و تکنولوژی قدیمی و رم 2 و 4 گیگ و پردازنده سلرون و گرافیک های مجتمع Integrated یا اختصاصی Dedicated عهد عتیق سرعت و کارایی سیستم با داده ها و برنامه های بروز کنونی هم خوانی نداره!

10. 2 کاربر از DJ POLESTAR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mehdi_vsgh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    توی لباسام

پيش فرض

الان در اکثر جوامع پیشرفته و توسعه یافته دیگه اولا نه از ویندوز های عهد بوقی مثل XP استفاده میکنن و نه هارد دیسک مکانیکی! تمامی نرم افزارهای کاربردی و خود سیستم عامل رو روی حافظه SSD نصب میکنن و از هارد جهت آرشیو اطلاعات شخصی استفاده میکنن حتی در جوامع پیشرفته از فضای ابری (Cloud) استفاده میکنن... بدلیل ناآگاهی و هزینه های بالای سیستم های معمولی و بروز و هزینه اینترنت در سرزمین ایران اسلامی! ملت هنوز نمیدونن SSD چیه یا فضای ابری چیه اوناییم که اسمشو شندین میگن هارد SSD!!! اونوقت میان میگن آپدیت ویندوز عامل کاهش سرعت ویندوز میشه! خب معلومه با یه هارد دیسک عهد بوقی 80 یا 120 یا 320 یا حتی 500 گیگابایتی که مثلا 20 گیگش رو دادید به درایو C که محل ذخیره داده های ویندوز و نرم افزار هست اونم روی هاردهای قدیمی با کش پایین و تکنولوژی قدیمی و رم 2 و 4 گیگ و پردازنده سلرون و گرافیک های مجتمع Integrated یا اختصاصی Dedicated عهد عتیق سرعت و کارایی سیستم با داده ها و برنامه های بروز کنونی هم خوانی نداره!
    دلیل اصلیش فکر کنم بیشتر همون هزین ههای وحشتناک هست تا نا آگاهی!! هیمن الان حافظه های SSD قیمت واقعا بالایی دارن! که خریدش برای خیلیها غیرممکنه. همچنین فضاهای ابری که قیمت های سرسام آوری دارن و عملا برای ما ایرانیها به صرفه نیست!!!!

12. این کاربر از mehdi_vsgh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

ویندوز 7 اپدیت های ضروری و امنیتی رو فقط دریافت میکنه ... کم کم اماده مهاجرت به ویندوز 10 باشید

14. این کاربر از radarz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز DJ POLESTAR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

دلیل اصلیش فکر کنم بیشتر همون هزین ههای وحشتناک هست تا نا آگاهی!! هیمن الان حافظه های SSD قیمت واقعا بالایی دارن! که خریدش برای خیلیها غیرممکنه. همچنین فضاهای ابری که قیمت های سرسام آوری دارن و عملا برای ما ایرانیها به صرفه نیست!!!!
    خب منم در عرایضم دقیق و صریح و شفاف عرض کردم که هزینه های سرسام آور خرید تجهیزاتی نظیر SSD و سیستم بروز و هزینه اینترنت باعث شده ملت ناآگاه بمونن!
    فضای ابری هم اگه کسی بدونه چیه نیازی نیست بیشتر توضیح داده بشه اونم اینکه بدلیل تحریم توانایی خرید اکانت پرمیوم برامون محیا نیست چه دارا باشی چه ندار.

ویندوز 7 اپدیت های ضروری و امنیتی رو فقط دریافت میکنه ... کم کم اماده مهاجرت به ویندوز 10 باشید
    کم کم؟! وقتش گذشته رفیق اونی که باید مهاجرت میکرد رو 10 خیلی وقته مهاجرت کرده! بجز اون عزیزانی که سیستم های ضعیفی دارن که ویندوز 10 رو نمیتونن استفاده کنن...

16. این کاربر از DJ POLESTAR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال CORTANA's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

خب منم در عرایضم دقیق و صریح و شفاف عرض کردم که هزینه های سرسام آور خرید تجهیزاتی نظیر SSD و سیستم بروز و هزینه اینترنت باعث شده ملت ناآگاه بمونن!
    فضای ابری هم اگه کسی بدونه چیه نیازی نیست بیشتر توضیح داده بشه اونم اینکه بدلیل تحریم توانایی خرید اکانت پرمیوم برامون محیا نیست چه دارا باشی چه ندار.

کم کم؟! وقتش گذشته رفیق اونی که باید مهاجرت میکرد رو 10 خیلی وقته مهاجرت کرده! بجز اون عزیزانی که سیستم های ضعیفی دارن که ویندوز 10 رو نمیتونن استفاده کنن...
    درود

در پی توضیحات شما، کاربر عزیز و محترم

استفاده از ویندوز 8 یا 8.1 توصیه میشه ک استفاده رم آن نسبت ب ویندوز 7 هیچ تفاوتی نداره و می‌تونید با اپدیت کردن آن هم کاملا از خطر بد افزار ها و ویروس ها در امان بمانید (با توجه ب اینکه پشتیبانی از ویندوز 7 ب پایان رسیده)

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •