تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: مشورت بسیار مهم ! چه سایتی و برای چه یوزرهایی راه اندازی کنم ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه Ariya2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

14 مشورت بسیار مهم ! چه سایتی و برای چه یوزرهایی راه اندازی کنم ؟

با سلام و احترام خدمت همه دوستان عزیز و گرامی این انجمن وزین ،

دوستان مدت ها است ، در مورد یک موضوعی فکر میکنم و واقعا به هیچ نتیجه ای نرسیدم !

گفتم اینجا که همه دوستان ، حرفه ای هستند و خلاصه عمری در اینترنت و این انجمن هستند و تجربه دارند ، مطرح کنم تا به نتیجه برسم.

مختصر و مفید !

جدای از هزینه !

چه سایتی و برای چه یوزرهایی راه اندازی کنم ؟

1. سایت ایرانی برای یوزرهای ایرانی و با چه موضوعی ؟

2. سایت خارجی برای یوزرهای خارجی و با چه موضوعی ؟

خلاصه میخوام یک سایت و با موضوعی عالی راه اندازی کنم که حداقل ماهی 5 میلیون به بالا بهم بده.

عجله هم ندارم.

از شما دوستان گرامی خواهشمندم ، فقط در مورد موضوع اصلی راهنمایی کنید و به هیچ عنوان موضوع اصلی را منحرف نکنید !

سلامت و شاد و سربلند باشید.

ممنونم.

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

با سلام و احترام خدمت همه دوستان عزیز و گرامی این انجمن وزین ،

دوستان مدت ها است ، در مورد یک موضوعی فکر میکنم و واقعا به هیچ نتیجه ای نرسیدم !

گفتم اینجا که همه دوستان ، حرفه ای هستند و خلاصه عمری در اینترنت و این انجمن هستند و تجربه دارند ، مطرح کنم تا به نتیجه برسم.

مختصر و مفید !

جدای از هزینه !

چه سایتی و برای چه یوزرهایی راه اندازی کنم ؟

1. سایت ایرانی برای یوزرهای ایرانی و با چه موضوعی ؟

2. سایت خارجی برای یوزرهای خارجی و با چه موضوعی ؟

خلاصه میخوام یک سایت و با موضوعی عالی راه اندازی کنم که حداقل ماهی 5 میلیون به بالا بهم بده.

عجله هم ندارم.

از شما دوستان گرامی خواهشمندم ، فقط در مورد موضوع اصلی راهنمایی کنید و به هیچ عنوان موضوع اصلی را منحرف نکنید !

سلامت و شاد و سربلند باشید.

ممنونم.
    به نظرم سایت ایرانی برای یوزر های ایرانی / بعد از پیشرفت کار / ارتقا همزمان برای یوزرهای خارجی

یک ایده : سایت در راستای اختصاصی بازی های موبایل ایجاد کنید . به طور همزمان ایفون و اندروید

بخواهم بهتون در یک جمله بگم . نخسه ایرانی play.mob.org رو با همون قالب و ... ایجاد کنید . چون رابط سایتش به شدت کارپسند هست. منبع مطالب رو هم با ترجمه از اونجا قرار بدین .

بازی های پولی حجم بالا رو با اشتراک قابلیت دانلود داشته باشند . و از تبلیغات هم میونید پول دربیارید

Last edited by mojt90; 14-02-2020 at 20:49.

3. این کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام آقای آریا

سوال خیلی سختی پرسیدید چون خیلی چیزها رو باید مدنظر قرار بدید.

من سعی می کنم موضوع تاپیک تون منحرف نشه برای همین تجربیات خودم رو براتون سعی می کنم خورده خورده شرح بدم.

اول از همه باید محاسبه کنید چه مقدار حجم لازم دارید و چه مقدار بازدید خواهید داشت که این خودش می تونه با مهندسی کاهش پیدا کنه و بعد باید بهترین سرور رو انتخاب کنید.

اما اینکه چه سایت داخلی می گیره رو اول پاسخ بدم بعد خارجی.

ببینید سایت دانلود موزیک الان بهترین هست ولی باید آهنگ های خواننده های ببخشید می گم ت خ م ی رو بذاری تا فیلتر نشی و مدام هم سرچ کنی ببینی همین درب و داغون ها هم یه موقع چرت و پرت نگفته باشن که باعث بشه فیلتر بشی. وقتی قیلتر بشی فاتحه سایتت خونده شده هست.
    بعد تقریبا دو ماه سایتت عالی بازدید کننده پیدا می کنه و می تونی تبلیغ بگیری. درآمدت شاید حدودای 2 تا 2.5 برسه ولی باید همیشه مراقب باشی که اگر خواننده ای خطا کرد سریع حذفش کنی از سایت و اینم کار راحتی هست چون وقتی دانلود آهنگ های یه خواننده زیاد می شه (مخصوصا خواننده های ت خ م ی) یعنی یه چرت و پرتی گفتن پس سریع سرچ شون می کنی و می بینی آره جریان چیه و حذف.

نگاه نکن که یه سری سایت موسیقی الان شادمهر و ابی و داریوش گذاشتن و فیلتر نیستن اونا به جایی وصل هستن ولی من و تو باید مجاز بذاریم.

اگر سرمایه اولیه داری (حدود 30 تا 40 تومن) بهم بگو تا توی خصوصی بهت بگم شاید بتونیم در زمینه یه سایت فروشگاهی همکاری داشته باشیم. خصوصا اگر تهران باشی. یه دوست خیلی خوب هم دارم که می تونه کمکت کنه. حالا سایت خارجی رو هم بهت می گم.

5. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام آقای آریا

سوال خیلی سختی پرسیدید چون خیلی چیزها رو باید مدنظر قرار بدید.

من سعی می کنم موضوع تاپیک تون منحرف نشه برای همین تجربیات خودم رو براتون سعی می کنم خورده خورده شرح بدم.

اول از همه باید محاسبه کنید چه مقدار حجم لازم دارید و چه مقدار بازدید خواهید داشت که این خودش می تونه با مهندسی کاهش پیدا کنه و بعد باید بهترین سرور رو انتخاب کنید.

اما اینکه چه سایت داخلی می گیره رو اول پاسخ بدم بعد خارجی.

ببینید سایت دانلود موزیک الان بهترین هست ولی باید آهنگ های خواننده های ببخشید می گم ت خ م ی رو بذاری تا فیلتر نشی و مدام هم سرچ کنی ببینی همین درب و داغون ها هم یه موقع چرت و پرت نگفته باشن که باعث بشه فیلتر بشی. وقتی قیلتر بشی فاتحه سایتت خونده شده هست.
    بعد تقریبا دو ماه سایتت عالی بازدید کننده پیدا می کنه و می تونی تبلیغ بگیری. درآمدت شاید حدودای 2 تا 2.5 برسه ولی باید همیشه مراقب باشی که اگر خواننده ای خطا کرد سریع حذفش کنی از سایت و اینم کار راحتی هست چون وقتی دانلود آهنگ های یه خواننده زیاد می شه (مخصوصا خواننده های ت خ م ی) یعنی یه چرت و پرتی گفتن پس سریع سرچ شون می کنی و می بینی آره جریان چیه و حذف.

نگاه نکن که یه سری سایت موسیقی الان شادمهر و ابی و داریوش گذاشتن و فیلتر نیستن اونا به جایی وصل هستن ولی من و تو باید مجاز بذاریم.

اگر سرمایه اولیه داری (حدود 30 تا 40 تومن) بهم بگو تا توی خصوصی بهت بگم شاید بتونیم در زمینه یه سایت فروشگاهی همکاری داشته باشیم. خصوصا اگر تهران باشی. یه دوست خیلی خوب هم دارم که می تونه کمکت کنه. حالا سایت خارجی رو هم بهت می گم.
    با سلام و احترام ،

سایت خارجی رو هم همین جا کامل بگید ؟

ممنونم.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

با سلام و احترام ،

ممنونم.
    دوست عزیزم برای سایت خارجی باید از وزارت ارشاد مجوز بگیری وگرنه در دم سایتت بسته شده و به مراجع قضایی معرفی می شی با هر محتوایی، شاید حدودا 1 ماه طول بکشه نهایتا این مجوز. بعد اخبار روز رو بذاری. از عراق و ترکیه و دبی می تونی تبلیغات بگیری و کسب درآمد به دلار داشته باشی که خیلی پر سوده.

برای اینکار باید حساب ارزی در بانک ملی داشته باشی و با یه صرافی مجاز همکاری نزدیک داشته باشی. درآمد در حدود 7000 دلار در ماه هست. حدود 2% صرف هزینه های صرافی می شه و بقیه ش برای خودت می مونه. برای اینکار باید حتما سرور خارجی داشته باشی که باز هم برای خریدش باید بری صرافی. هاست های خارجی هم که معروف هاش مشخص هستن به راحتی یکی رو انتخاب کن و شروع به کار کن.

به زبان انگلیسی که تسلط کافی داری؟ چون اگر نداشته باشی باید یه تیم استخدام کنی. سعی کن سایتت رو موقع گرفتن مجوز سرگرمی ثبت کنی نه خبری. چون در این صورت باید حتما یه خبرنگار رو هم استخدام کنی. حالا دنبال مجوزش رفتی برات توضیح می دن.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

با سلام و احترام ،

ممنونم.
    یکی از دوستان سایت خارجی در همین زمینه دارن می گن آزانس های هوایی ایرانی هم برای تور های گردشگری کلی تبلیغ می دن و درآمد ریالی هم دارید.

طبق گفته خود ایشون الان بعد 2 سال و نیم درآمد ماهانه سایت شون 16000 دلار هست. اگر خواستید سایت شون رو ببینید و با هاشون صحبت کنید بهتون ایمیل یا آی دی تلگرام بدم باهاشون مچ شید.

تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

یکی از دوستان سایت خارجی در همین زمینه دارن می گن آزانس های هوایی ایرانی هم برای تور های گردشگری کلی تبلیغ می دن و درآمد ریالی هم دارید.

طبق گفته خود ایشون الان بعد 2 سال و نیم درآمد ماهانه سایت شون 16000 دلار هست. اگر خواستید سایت شون رو ببینید و با هاشون صحبت کنید بهتون ایمیل یا آی دی تلگرام بدم باهاشون مچ شید.
    با سلام و احترام ،

بفرستید.

ممنونم.

تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

با سلام و احترام ،

دوستان عزیز ،

نظر یا پیشنهادی ندارند ؟

ممنونم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •