تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: خاموش شدن ناگهانی لب تاب

داره خودمونی میشه javad0024's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض خاموش شدن ناگهانی لب تاب

سلام خدمت شما دوستان لطفا کسی در مورد مشکل من میدونه لطفا راهنمایی کنه مشکل دقیقا از کجاس یا احتمال بده از کجاس...قبل اینکه برای تعمیرات ببرم بدونم مشکلم چیه

لب تاب من توشیبا هست تقریبا برای 8 سال پیش هست که گرفتمش core i5 هم هست چند وقتی هست وقتی cpu دور بالا میره سریع لب تاب خاموش میشه و دو تا چراق چشمک زن نشون میده برای همین بیشتر در حالت power saver میزارم که تقریبا سرعتش برابر هفتاد و هفت صدم گیگا هرتز هست سی پی یو اسپید.......مشکل اینجاس دیگه کلافه شدم هم در این حالت سرعت کمه هم دوباره بازم در بعضی از مواقع امکان خاموش شدن بین کار کردن هست مثل وقتی کروم استفاده میکنم یه لحظه دور میره بالا خاموش میشه یا میخوام ویدیو کانورت کنم سر ثانیه خاموش میشه یا تصور کنید میخوام لب تاب رو روشن کنم تا روشن میکنم قبل از بالا امدن ویندوز خاموش میشه(گهگاه).......اگه در حالت power saver نباشه که هیچی دیگه سر هر چی خاموش میشه....بهتون بگم دما هم چک کردم همون حدود 60 اینا هست یعنی از نظر فن مشکلی نداره بنظرم چون میدونم دمای 90 اینا تقریبا خودش خاموش میشه که کلا رو 60 هست....هارد هم با hd tune چک کردم تمام موارد ok زده ..... این چیش خراب شده که به این صورت هی خاموش میشه

پروفشنال ksra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2017
    محل سكونت
    Mar 2004

پيش فرض

سلام خدمت شما دوستان لطفا کسی در مورد مشکل من میدونه لطفا راهنمایی کنه مشکل دقیقا از کجاس یا احتمال بده از کجاس...قبل اینکه برای تعمیرات ببرم بدونم مشکلم چیه

لب تاب من توشیبا هست تقریبا برای 8 سال پیش هست که گرفتمش core i5 هم هست چند وقتی هست وقتی cpu دور بالا میره سریع لب تاب خاموش میشه و دو تا چراق چشمک زن نشون میده برای همین بیشتر در حالت power saver میزارم که تقریبا سرعتش برابر هفتاد و هفت صدم گیگا هرتز هست سی پی یو اسپید.......مشکل اینجاس دیگه کلافه شدم هم در این حالت سرعت کمه هم دوباره بازم در بعضی از مواقع امکان خاموش شدن بین کار کردن هست مثل وقتی کروم استفاده میکنم یه لحظه دور میره بالا خاموش میشه یا میخوام ویدیو کانورت کنم سر ثانیه خاموش میشه یا تصور کنید میخوام لب تاب رو روشن کنم تا روشن میکنم قبل از بالا امدن ویندوز خاموش میشه(گهگاه).......اگه در حالت power saver نباشه که هیچی دیگه سر هر چی خاموش میشه....بهتون بگم دما هم چک کردم همون حدود 60 اینا هست یعنی از نظر فن مشکلی نداره بنظرم چون میدونم دمای 90 اینا تقریبا خودش خاموش میشه که کلا رو 60 هست....هارد هم با hd tune چک کردم تمام موارد ok زده ..... این چیش خراب شده که به این صورت هی خاموش میشه
    سلام
    فکر میکنم باطریش خراب شده چون میگید 8 سال از عمرش میگذره .... خوب 8 سال برای یک لپ تاپ یا کامپیوتر عمر کمی هم نیست....
    یکبار شارژر رو به لپ تاپ وصل کنید و از حالت پاور سیور درش بیارید و یک ویدیو کانورت کنید ببینید مشکل داره؟
    موفق باشید

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

معمولا اینجور مواقع یا مشکل از فن cpu هست یا اگر لپتاپت پردازنده گرافیک اختصاصی داره (یعنی nvidia یا radeon) میتونه مشکل از همون پردازنده باشه یعنی خراب شده باشه.

یعنی به احتمال زیاد یه قطعه ای از لپتاپ مثل cpu یا gpu داره بیش از حد گرم میشه و سیستم برای جلوگیری از آسیب رسیدن به لپتاپ سریعا اون رو خاموش میکنه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •