تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 15 از 15

نام تاپيک: خطای CPU Fan Error

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

یه عکس با کیفیت می تونی از زیر و روی مین بگیری فقط واضح باشه

2. این کاربر از yakooza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه matador5550's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

اگه فنت می چرخه سی پی یو چیزی نمیشه ولی امکان داره ماسفت های دور سی پی یو (روی مادربرد) رو بسو زونه روی مادربردت لیبیل چه شرکتی خورده یا کارت گارانتی چیزی داری؟
    باید باز کنم ببینم

- - - Updated - - -

یه عکس با کیفیت می تونی از زیر و روی مین بگیری فقط واضح باشه
    چشم داداش، فقط از پشتش هم میخوای؟ چون اینجوری باید کل پیچای مادربرد رو باز کنم و از تو کیس بکشم بیرون
    Last edited by matador5550; 10-02-2020 at 18:21.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

اره از پشت هم بگیر فقط با دوربین پیکسل بالا بگیر

تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

دوستان این سیستمم کلافم کرده، الان یه ایراد دیگه پیدا کرده، من 1 ماهی میشه یه هارد SSD خریدم، ویندوز را روی همین هارد جدید نصب کردم و داشتم استفاده میکردم تا چند روز پیش که تا سیستم رو روشن کردم همون صفحه ی ابتدایی که لوگوی ایسوس میاد سیستم هنگ کرد و چراغ هارد یکسره روشن بود، 2 دقیقه ای گذشت سپس رفت صفحه ی دوم که مشخصات سخت افزار رو مینویسه که اسم هارد اینترنال قدیمیمو ننوشت، همانطور که بالاتر گفتم سیستمم مال حداقل 7 سال پیش هست و گارانتی نداره ،ویندوز که بالا اومد فقط هارد SSDم رو میشناخت و هارد قدیمیم اصلا نبود، خاموش کردم کابل ساتای DVDROM را با کابل هاردم جا به جا کردم 2 روزی درست شد ولی الان باز همون مشکل رو داره، کابل نو خریدم بازم بالا نمیاد، الان دیگه بدتر شده، انگار هارد SSDم هم فرمت شده باشه اصلا سیستم بالا نمیاد و ارور میده که فایل بوت موجود نیست، بوت اولیه هم روی SSD گذاشتم، حالا این هیچی شاید 1 درصد ویندوزم پریده باشه که نصب میکنم ولی هارد قدیمیم به نظرتون ایرادش چیه؟ خراب شده یعنی؟ یه عالمه اطلاعات روش هست
    Last edited by matador5550; 10-02-2020 at 18:22.

تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

دوستان این سیستمم کلافم کرده، الان یه ایراد دیگه پیدا کرده، من 1 ماهی میشه یه هارد SSD خریدم، ویندوز را روی همین هارد جدید نصب کردم و داشتم استفاده میکردم تا چند روز پیش که تا سیستم رو روشن کردم همون صفحه ی ابتدایی که لوگوی ایسوس میاد سیستم هنگ کرد و چراغ هارد یکسره روشن بود، 2 دقیقه ای گذشت سپس رفت صفحه ی دوم که مشخصات سخت افزار رو مینویسه که اسم هارد اینترنال قدیمیمو ننوشت، همانطور که بالاتر گفتم سیستمم مال حداقل 7 سال پیش هست و گارانتی نداره ،ویندوز که بالا اومد فقط هارد SSDم رو میشناخت و هارد قدیمیم اصلا نبود، خاموش کردم کابل ساتای DVDROM را با کابل هاردم جا به جا کردم 2 روزی درست شد ولی الان باز همون مشکل رو داره، کابل نو خریدم بازم بالا نمیاد، الان دیگه بدتر شده، انگار هارد SSDم هم فرمت شده باشه اصلا سیستم بالا نمیاد و ارور میده که فایل بوت موجود نیست، بوت اولیه هم روی SSD گذاشتم، حالا این هیچی شاید 1 درصد ویندوزم پریده باشه که نصب میکنم ولی هارد قدیمیم به نظرتون ایرادش چیه؟ خراب شده یعنی؟ یه عالمه اطلاعات روش هست
    سیستممو بردم تعمیراتی، فن CPU و فن کارت گرافیکمو سرویس کرد ، اوکی شد، ولی مشکل بزرگتری که پیش اومد گفتش هاردت مشکل پیدا کرده، بردش باید تعویض بشه یا آی سیش

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •