تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: از کارافتادن واتس اپ

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض از کارافتادن واتس اپ

اندروید گوشی من 422 است و تا چند وقت پیش واتس اپ خوب کار میکرد ولی ظاهرا یک آپ دیت ضروری براش آمد و حالا وقتی میخوام با واتس اپ کار کنم میره روی آپ دیت شدن و لی آپدیت را نصب نمیکنه .
    آیا آپدیت جدید با ورژن اندروید 4.2.2 دیگر کارنمیکنه؟
    چه راه حلی برای این مشکل هست.

داره خودمونی میشه Mahan1377aa's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2019

پيش فرض

سلام نه واتساپ درحال حاضر روی گوشی 2.2هم ساپورت میشه این مشکل وقاطی کردن نرم افزاری گوشیتونه توصیه میکنم یک نسخه پشتیبان روی کارت حافظه تهیه کن وکلیبه فایل های زخیره در گوشیت را کپی کن رو کارت حافظهو گوشیتو ریست فکتوری کن وهالا نسخه های پشتیبان گکیری شده را باز یابی کن همچیز اکی میشه مشکلی داشتی زنگ بزن برات بگم 09928375873

3. این کاربر از Mahan1377aa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Mahan1377aa's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2019

پيش فرض

درضمن اپدیت ضروری برا وتساپ پیش نمیاد یا به یک روش دیگه میتونی اپدیت برنامه را حذف کنی

5. این کاربر از Mahan1377aa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

درضمن اپدیت ضروری برا وتساپ پیش نمیاد یا به یک روش دیگه میتونی اپدیت برنامه را حذف کنی
    آپدیت ضروری گفتم چون دراخبار شنیدم که یک حفره ی خیلی ناجور در واتس اپ پیدا شده طوریکه گوشی صاحب آمازون هک شده پیش خودم فکر کردم شاید واتس اپ میخواد این نقص را درست کنه و آپ دیت ضروریه.
    چون دیدم برای من واتس اپ در گوگل پلی هم نیست گمان کردم چون اندروید من 4.2.2 است و دیگه ساپورت نمیشه روی گوگل پلی هم نمایش داده نمیشه.
    چون معمولا اینطوره و حرف روراست گوگل پلی نمیزنه فقط میبینی روی استورش نیست پس باید خودت در یابی که چون لباست کهنه است به مهمانی دعوت نشدی.

یک چیز دیگه گوشی من سامسونگه و دست دوم خریدم.
    حالا یک جائی داره شاید اسمش را بشه (سامسونگ استور) گداشت. وقتی میخوام اپی را از آنجا نصب کنم ازم یوزر و پس میخواد اینو چکارش کنم؟
    Last edited by Sara Kia; 31-01-2020 at 11:47.

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

واتس اپ را پاک کردم و بعد از چند روز یکهو دیدم دوباره در گوگل پلی ظاهر شده و منهم دباره گرفتمش.
    حالا دوباره یک پوشه ای که چیزی توش نیست جز چندتا عکس وقتی میخوام بازش کنم اینهم میره روی درخواست آپدیت شدن و وقتی هم قبول میکنم کاری انجام نمیشه.
    گوشی را با کسپرسکی روی خود گوشی اسکن کردم چیزی پیدا نکرد. این جریان چیه و آیا میشه گوشی را با نرمابزار ها ی امنیتی کامپیوتر اسکن کرد؟ من که نتوانستم چون وقتی گوشی خاموشه که کامپیوتر چیزی را نمیبنه و وقتی روشنش میکنم در راست کلیک برای اسکن چیزی نمیاد.

آخر فروم باز FOURTH RETURN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    جای زندگی

پيش فرض

واتس اپ را پاک کردم و بعد از چند روز یکهو دیدم دوباره در گوگل پلی ظاهر شده و منهم دباره گرفتمش.
    حالا دوباره یک پوشه ای که چیزی توش نیست جز چندتا عکس وقتی میخوام بازش کنم اینهم میره روی درخواست آپدیت شدن و وقتی هم قبول میکنم کاری انجام نمیشه.
    گوشی را با کسپرسکی روی خود گوشی اسکن کردم چیزی پیدا نکرد. این جریان چیه و آیا میشه گوشی را با نرمابزار ها ی امنیتی کامپیوتر اسکن کرد؟ من که نتوانستم چون وقتی گوشی خاموشه که کامپیوتر چیزی را نمیبنه و وقتی روشنش میکنم در راست کلیک برای اسکن چیزی نمیاد.
    متوجه نشدم مشکلتون چیه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •