تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: کریو

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض کریو

سلام و خسته نباشید.
    من میخام وقتی کریو رو قطع میکنم (یا قطع میشه)دیگه دسترسی به اینترنت نداشته باشم . یعنی خودبه خود قطع بشه اینترنت
    ایا چنین چیزی امکان پذیره ؟

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

شما سخت افزار کریو دارید و یا یک دستگاه که کریو روی اون نصب شده و یا فقط یک نرم افزار کریو وی پی ان روی کامپیوتر و یا گوشی در سیستم عامل های لینوکس، ویندوز، مک یا اندروید، ios ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

نرم افزار کریو کلاینت در ویندوز 10

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

تنها راهی که به ذهنم میرسه این هست که تنظیمات کارت شبکه کامپیوتر خودتون رو در حالت دستی قرار بدید و بخش Default Gateway اون رو خالی بگذارید.
    اما یک آدرس آی پی در رنج شبکه مودم خودتون به اون بدین، مثلا اگه آی پی مودم 192.168.1.1 است، شما آی پی 192.168.1.200 رو برای کامپیوتر خودتون انتخاب کنید.

در چنین حالتی شما پینگ مودم خودتون رو خواهید داشت اما دسترسی کلی کامپیوتر شما به اینترنت قطع خواهد بود.

در مرحله بعد برای اتصال به سرور کریو باید از یک آی پی استفاده کنید، فرض کنید با آدرس آی پی 60.60.60.60 میتونید با استفاده از کریو کلاینت به اینترنت آزاد دسترسی داشته باشید.
    (در چنین حالتی شما نمیتونید برای اتصال به سرور از نام دامین استفاده کنید، مگر اینکه مطمئن باشید آدرس یا آدرس های آی پی دامین مورد نظر شما حتما ثابت هستند و تغییر نمیکنند، در چنین حالتی میتونید فایل Host ویندوز را ویرایش کنید و آدرس های مورد نظر را به نام دامین اختصاص بدید)

برای ساده تر شدن کار اما من پیشنهاد میکنم اگه از نام دامین استفاده میکنید، آدرس مورد نظر را پینگ کنید و یا با دستور Nslookup ، ادرس آی پی پشت آن دامنه خاص را پیدا کنید که مثلا 60.60.60.60 است و یا میتواند چندتا باشد مثلا 70.70.70.70 نیز وجود داشته باشد

داس ویندوز را باز کنید و دستور یا دستورات زیر را در آن وارد نمایید:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    بعد از این، فقط اتصال به این دو آی پی از روی کامپیوتر شما به اینترنت برقرار خواهد بود و در نتیجه با وارد کردن یکی از این آدرس های آی پی در کریو خود میتوانید آن را به سرور خودش متصل کنید.
    تا زمانی که کریو کلاینت شما متصل باشد، تمامی ویندوز میتواند از طریق این کانکشن به اینترنت متصل باشد و بعد از قطع شدن آن، تا زمانی که کانکشن را مجددا برقرار نکنید، بطور کلی ارتباط ویندوز با اینترنت قطع خواهد بود

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

خیلی ممنون .تست کردم .عالی بود

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •