تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: کوبی برایانت اسطوره بسکتبال درگذشت

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض کوبی برایانت اسطوره بسکتبال درگذشت

کوبی برایانت افسانه بسکتبال همراه دختر 13 ساله ش در سقوط هلیکوپتر کشته شد

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

ایمیل رسمی اتحادیه NBA به کارکنانش جهت اعلام خبر فوت کوبی و جیانا ماریا برایانت؛ او عاشق لحظات تراژیک بود، خداحافظ مامبای سیاه

درگذشت کوبی برایانت، جامعه بسکتبال دنیا را در غم فرو برد.

اتحادیه رسمی بسکتبال NBA خبر درگذشت کوبی و جیانا ماریا، دختر او را به تمام کارمندان خود و خبرنگاران خود به صورت رسمی اعلام کرد.

همچنین پیش از آغاز برخی از مسابقات امروز بسکتبال NBA شایعه ای به وجود آمد که مسابقات به کلی لغو شده اما NBA این خبر را رد کرد. در حال حاضر دیدار تیم های دنور ناگتس و هیوستون راکتس در حال برگزاری است.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

پیام شکیل اونیل در پی خبر هولناک درگذشت کوبی برایانت: برادر، دلم برایت تنگ می‌شود

شکیل اونیل، دوست صمیمی و اسطوره بسکتبال دنیا به خبر فوت کوبی برایانت واکنش نشان داد.

ساعاتی پیش بود که در خبری هولناک، اعلام شد که در پی سقوط هلیکوپتر کوبی برایانت، اسطوره بسکتبال دنیا، او و دخترش جیانا ماریا در گذشته اند. در پی این موضوع، شکیل اونیل، ستاره سال های دور بسکتبال NBA و دوست صمیمی کوبی با انتشار یک توییتر در حساب رسمی خود در توییتر نوشت:

هیچ کلمه ای در توصیف دردی که به من در خصوص تراژدی از دست دادن جینی و برادرم کوبی وارد شده وجود ندارد. کوبی برایانت من عاشق تو هستم و تو را از دست دادم و دلم برایت تنگ می شود. تسلیت به خانواده کوبی و آن خانواده ای که در سانحه هوایی همراه با آنها جان باختند. اکنون من بیمارم.

4. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

تجمع هواداران لس آنجلس لیکرز مقابل استیپلس سنتر برای ادای احترام به کوبی برایانت؛ تعظیم LA مقابل اسطوره‌ای با شماره 24

استیپلس سنتر و لس آنجلس در وضعیتی مشابه با تمام لحظات شان به سر نمی برند!

ورزشگاه استیپلس سنتر، میزبان حامیان کوبی برایانت است.

به گزارش طرفداری، در پی سانحه سقوط هواپیمایی هلیکپوتر شخصی کوبی برایانت، این اسطوره بسکتبال در سن 41 سالگی از دنیا رفت. در پی این موضوع، هواداران تیم لس آنجلس لیکرز در مقابل ورزشگاه استیپلس سنتر تجمع کرده و یاد و خاطره مامبای سیاه را زنده نگه داشتند. تصاویر در این خصوص، گویای همه چیز است:

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

واکنش لیونل مسی به خبر درگذشت کوبی برایانت: من هیچ حرفی برای گفتن ندارم؛ تمام عشق من برای کوبی است

واکنش مسی به خبر درگذشت برایانت.

پس از درگذشت غم انگیز کوبی برایانت، اسطوره ورزش بسکتبال، باشگاه‌های زیادی پیام‌های تسلیت خود را در فضای مجازی منتشر کردند. لیونل مسی اسطوره بزرگ فوتبال هم در پیامی در صفحه اینستاگرام خود، نسبت به این حادثه هولناک واکنش نشان داد:

من هیچ حرفی برای گفتن ندارم. تمام عشق من برای کوبی و خانواده اش و دوستانش است. ملاقات با تو و لحظات خوبی که باهم داشتیم بسیار لذت بخش بود. ما نابغه های کمی مثل او داریم.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

واکنش احساسی مایکل جردن به خبر درگذشت کوبی برایانت: من عاشق کوبی بودم، او مانند برادری کوچک برایم بود

اسطوره بسکتبال NBA واکنشی احساسی به درگذشت کوبی برایانت داشته است.

خبر درگذشت ناگهانی کوبی برایانت، جهان ورزش و مخصوصا بسکتبال را تحت تاثیر قرار داده است. بعد از شکیل اونیل، مجیک جانسن و آدام سیلور که کمیسیونر NBA است، اکنون مایکل جردن که در اواخر دوران حرفه ای اش با کوبی برایانت روبرو شده بود نیز به این اتفاق واکنش نشان داده است. در متن بیانیه مایکل جردن آمده است:

من از خبر درگذشت کوبی و جیانا شوکه شده ام. کلمه ها نمی توانند بیانگر دردی باشند که احساس می کنم. من عاشق کوبی بودم، او مانند برادری کوچک برایم بود. ما عادت داشتیم که باهم صحبت کنیم و من شدیدا دلتنگ این صحبت ها خواهم شد. او حریفی قوی بود. یکی از برترین های بسکتبال و نیرویی خلاق بود. کوبی همچنین پدری فوق العاده بود که خانواده اش را عمیقا دوست داشت و افتخار زیادی به به عشق دخترش به بسکتبال می ورزید. به همسر کوبی، سازمان لیکرز و بسکتبال دوستان سراسر دنیا تسلیت می گویم.

8. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

واکنش لئوناردو دی‌کاپریو به درگذشت کوبی برایانت: لس آنجلس دیگر هرگز مثل قبل نخواهد بود

واکنش لوییس همیلتون به خبر درگذشت کوبی برایانت: او یکی از بزرگترین ورزشکاران و الهام بخش من بود

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

چیچاریتو پس از دیدن بازی لیکرز از نزدیک، در اینستاگرام هم به کوبی برایانت فقید ادای احترام کرد

داره خودمونی میشه karvis's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2021

پيش فرض

[QUOTE=nw_nk;9140052]واکنش احساسی مایکل جردن به خبر درگذشت کوبی برایانت: من عاشق کوبی بودم، او مانند برادری کوچک برایم بود

اسطوره بسکتبال NBA واکنشی احساسی به درگذشت کوبی برایانت داشته است.

خبر درگذشت ناگهانی کوبی برایانت، جهان ورزش و مخصوصا بسکتبال را تحت تاثیر قرار داده است. بعد از شکیل اونیل، مجیک جانسن و آدام سیلور که کمیسیونر NBA است، اکنون مایکل جردن که در اواخر دوران حرفه ای اش با کوبی برایانت روبرو شده بود نیز به این اتفاق واکنش نشان داده است. در متن بیانیه مایکل جردن آمده است:

من از خبر درگذشت کوبی و جیانا شوکه شده ام. کلمه ها نمی توانند بیانگر دردی باشند که احساس می کنم. من عاشق کوبی بودم، او مانند برادری کوچک برایم بود. ما عادت داشتیم که باهم صحبت کنیم و من شدیدا دلتنگ این صحبت ها خواهم شد. او حریفی قوی بود. یکی از برترین های بسکتبال و نیرویی خلاق بود. کوبی همچنین پدری فوق العاده بود که خانواده اش را عمیقا دوست داشت و افتخار زیادی به به عشق دخترش به بسکتبال می ورزید. به همسر کوبی، سازمان لیکرز و بسکتبال دوستان سراسر دنیا تسلیت می گویم.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/QUOTE
    یکی از بزرگ ترین و دلخراش ترین حادثه های ورزشی بود ک به خودم دیدم
    روحش حتما در آرامشه (:

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •