تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: راهنمایی و معرفی کتب درسی یا غیردرسی برای افزایش علم و دانش و پیشنهاد دوره آموزشی

کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل Iloveu-ALL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض راهنمایی و معرفی کتب درسی یا غیردرسی برای افزایش علم و دانش و پیشنهاد دوره آموزشی

سلام علیکم

برای ایجاد تاپیک اول می خواستم در انجمن آموزش عالی مطرح کنم ... اما گفتم اینجا جامع تره و شاید بیشتر کاربر اینجا بیاد.

اولا بگم که اون تاپیک سال 2020 تا الان هیچ پستی نداشته اینجا هم فقط زیرمجموعه آخرین پستش 2020 هست درباره اسید!

و اما سوالم ...

من مدرسه و دانشگاه رو تموم کردم و اگه معاف نگیرم باید برم سربازی !

* اما اوقات بیکاری دارم و هنوز درگیری زن و بچه نیستم ...

و می خوام علم و دانشی که بدردم میخوره رو یاد بگیرم چیزی مفید باشه

معمولا کلاس های حضوری پولی هستند و وقت هم میخواد یعنی اکثرا بصورت منظم باید بری و نیازمند تایم آزاد هست

صبح ها تایمم آزادتره ولی یکم تنبلی ام میاد صبح ها مثلا هر روز برم کلاس! البته اگه شب زود بخوابم می تونم برم

زمان دانشگاه که بعضی وقت ها صبح کلاس داشتم بلند می شدم اما اکثرا سخت بود برام خیلی

خب از عربی شد چون عربیم خیلی ضعیف بود دوران دبیرستان و زبان خوبی هست برای یادگیری

کلاس های آنلاین ، بصورت مولتی مدیا و غیرحضوری خیلی خوب هست اما فعلا بودجه ندارم

من می خواستم از کتاب های درسی استفاده کنم ولی متاسفانه اون ها هم نیازمند دفتر و جزوه و جواب حل مسائل است که مثلا کتاب های کمک درسی و راهنمای گام به گام است شروع میشه مثلا عربی کتاب دفتر مانندی داشت که معانی رو اونجا می نوشتیم ...

مشکل دیگه این هست که یه سری از کتاب ها رو ندارم و دادم به کسی مثل ریاضی و فیزیک و جزوات سال دوم دبیرستان رو! بقیه رو فکر کنم دارم ، مگر شاید جزوات و کتب کم اهمیت تر ...

آیا کار خوبیه خوندن کتاب های درسی برای بالا بردن افزایش علم مفید؟ اگر نه چه پیشنهادی دارید؟

مهارت چطور؟ مهارت بعضی بصورت آنلاین و مولتی مدیا قابل حل هست اما شاید برای بعضی ها مجبور باشیم کلاس حضوری بریم ... مثلا آموزش فنی حرفه ای دولتی و کلاس های مهارت آموزی خصوصی که هزینه بالاتری داره و فکر کنم اولی هزینه اش پای دولت هست البته اگر بگیره

چه مهارت های لازم می باشند؟ مثلا کار با ابزار آلات بدرد هر کاری میخوره یا یاد گرفتن برق و کامپیوتر که شاید مدرک لازم باشه و رشته خودم حسابداری!

دروسی که مد نظر بودم:

فیزیک شکست نور
    فیزیک حرکت
    فیزیک بخش برق و ...
    اشکال هندسی و محیط و مساحت و مکعب و صفحه
    احتمال و ترکیبیات
    مجموعه و تابع و حد و مشتق و انتگرال و ...
    ب.م.م و ک.م.م
    جذر گرفتن و ...

زبان عربی برای فهمیدن متون عربی تا حدی
    و انگلیسی واسه لغات و گرامر و همچنین مکالمه

فارسی برای یادگیری بهتر زبان مثلا لغات و دستور

و ...

کار خوبیه این؟ شما چه پیشنهاد دارید برای اوقات فراقت تا آدم باسوادتر ، ماهرتر ، بهتر (مهربون تر ، باشخصیت و ... مثلا سبک نباشیم) و صبورتری بشیم!

* کتابی که علمی و عملی باشه یا دوره ای که بدرد کار مون و شغل مون بخوره! مثلا حتی رمان هم خوبه اگر خوب باشه مفید هست مثلا آداب معاشرت و تقویت فن بیان و افزایش دایره کلمات و معانی و تعبیرها

ممنونم از همه
    Last edited by Iloveu-ALL; 18-01-2020 at 23:12.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

سلام.به نظرم بعضی کتابهای کمک درسی رو میتوتید از کتابخونه های عمومی بگیرید .
    یه کتاب هم به اسم هنر خوب زندگی کردن هست که به نظرم خیلی کتاب خوبیه و مطالب آموزنده ای داره.اینم لینک کتاب

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Sent using Android ForumReader app

3. این کاربر از paveej بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

یه کتاب دیگه هم از همین نویسنده به اسم هنر شفاف اندیشیدن هست که خودم نخوندمش ولی تعریفش رو شنیدم.الان دیدم نسخه رایگانشم هست که ظاهرا برای معرفی کتاب گذاشتن.این لینکش هست

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Sent using Android ForumReader app

5. این کاربر از paveej بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل Iloveu-ALL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

علیکم السلام ، اتفاقا عضو کتابخانه شهر مون هستم و معمولا باید کتاب کمک درسی داشته باشن ... و همه کتابخانه های دولتی و البته سیستم سرچ سامان!

چون دو سه تا از کتاب هام دست یکی هست که روم نمیشه ازش بگیرم!

به جز این کتاب ها ، کتاب های دوره دانشگاهی یعنی تخصصی ها هم خوبن ، مثلا برای رشته من حسابداری ، مدیریت مالی و زبان تخصصی؛ ریاضی و آمار اش هم بد نیست!

بابت کتاب هایی که گذاشتی ممنونم.

* کتابخونه ی شهر ما کتاب کمک درسی داره اما تا اونجایی که یادمه اونقدر زیاد نداره و اینکه اگر من بگیرم با اینکه خیلی خلوته ولی ممکنه یکی نیاز داشته باشه اون کتاب رو
    Last edited by Iloveu-ALL; 19-01-2020 at 20:22.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •