تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: مشکل اسپیکر لپ تاپ ایسوس rog gl503ge

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2020

پيش فرض مشکل اسپیکر لپ تاپ ایسوس rog gl503ge

با درود خدمت اعضا محترم انجمن
    من اخیرا یک لپ تاپ سری rog gl503ge ایسوس رو خریداری کردم
    مشکلی که این دستگاه داره این هست که اسپیکر های اون روی یه سری آهنگ ها که خواننده با فرکانس زیر میخونه و از طرفی باس داره همزمان به مقدار زیادی صدا توی حالت زیاد ، کم میشه و افت پیدا میکنه
    لازم به ذکر هست که همین آهنگ ها رو روی لپ تاپ های دیگه تست کردم و مشکلی ندارند
    از طرفی از خروجی دستگاه که صدا میگیرم بدون هیچ عیبی آهنگ رو پخش میکنه و افت ندارد
    تمامی درایور های مربوط به صدا رو پاک کردم و ورژن های مختلف رو روی اونها تست کردم باز هم فایده ای نداشت
    تمامی افکت ها و اکولایزر های مربوط رو هم توی تنظیمات ویندوز و هم توی پلیر ها غیر فعال کردم باز هم فایده ای نداشت
    و این باعث شد شکم بره روی مشکل سخت افزاری
    لطفا کمک کنید اگر کسی هست که این دستگاه رو داشته باشه یا همچین موردی رو داخل دستگاه های مرتبط داشته لطفا راه حلی که پیدا کرده رو اعلام بفرمایید
    ممنون

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

سلام

تو بازار این کشور جنس خوب و اصل و دست نخورده کمیابه /// سریعا ببریدش نمایندگی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2020

پيش فرض

بله دقیقا ....
    Last edited by erfanesf95; 31-01-2020 at 10:17.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2020

پيش فرض

سلام

تو بازار این کشور جنس خوب و اصل و دست نخورده کمیابه /// سریعا ببریدش نمایندگی
    بله دقیقا
    لپ تاپ رو به مکافات پس دادم و یک مدل جدید سفارش دادم
    اون هم فنش مشکل داشت و رفت دوباره گارانتی
    قراره یه دستگاه نو دیگه بهم بدن

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

با درود خدمت اعضا محترم انجمن
    من اخیرا یک لپ تاپ سری rog gl503ge ایسوس رو خریداری کردم
    مشکلی که این دستگاه داره این هست که اسپیکر های اون روی یه سری آهنگ ها که خواننده با فرکانس زیر میخونه و از طرفی باس داره همزمان به مقدار زیادی صدا توی حالت زیاد ، کم میشه و افت پیدا میکنه
    لازم به ذکر هست که همین آهنگ ها رو روی لپ تاپ های دیگه تست کردم و مشکلی ندارند
    از طرفی از خروجی دستگاه که صدا میگیرم بدون هیچ عیبی آهنگ رو پخش میکنه و افت ندارد
    تمامی درایور های مربوط به صدا رو پاک کردم و ورژن های مختلف رو روی اونها تست کردم باز هم فایده ای نداشت
    تمامی افکت ها و اکولایزر های مربوط رو هم توی تنظیمات ویندوز و هم توی پلیر ها غیر فعال کردم باز هم فایده ای نداشت
    و این باعث شد شکم بره روی مشکل سخت افزاری
    لطفا کمک کنید اگر کسی هست که این دستگاه رو داشته باشه یا همچین موردی رو داخل دستگاه های مرتبط داشته لطفا راه حلی که پیدا کرده رو اعلام بفرمایید
    ممنون
    اخیرا لپ تاپ های ایسوس خیلی مشکل دار شدن. اگر می تونید به محض تعمیر یا تعویض بفروشید.

بهتون فقط MSI رو توصیه می کنم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2020

پيش فرض

اخیرا لپ تاپ های ایسوس خیلی مشکل دار شدن. اگر می تونید به محض تعمیر یا تعویض بفروشید.

بهتون فقط MSI رو توصیه می کنم.
    دقیقا
    من اون لپ تاپ رو با مکافات پس دادم و یک سری Asus K571GT Core17-9750h 16gb 1tb 512ssd 4gb ddr5 1650 گرفتم
    باز هم فن این دستگاه ایراد داشت و بردمش گارانتی
    ولی این سری گارانتی سازگار سریعا درخواست یک دستگاه نو رو برای من دادن
    و بعد از یک پروسه یک ماه و نیمی من بالاخره صاحب یک دستگاه شدم که تا الان مشکلی نداشته و خوبه
    ولی واقغا از این بازار و این دستگاه های جدید دل چرکین شدم که با نزدیک 17 الی 18 میلیون دستگاه های خراب و مشکل دار میخریم همچنان
    به هر حال سپاس از راهنمایی شما
    MSI رو هم حقیقتا رفتم دنبالش با این مبلغ نسل سی پی یو u به من میدادن که به دلایلی ترجیح دادم سی پی یو h بگیرم

7. این کاربر از erfanesf95 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •