تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: سوال در مورد فورش اطلاعات روی هارد (فیلم و بازی)

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض سوال در مورد فورش اطلاعات روی هارد (فیلم و بازی)

سلام دوستان

مدتی هست که مشکلات مالی زیادی به خاطر سرطان پیدا کردم.

تنها چیز با ارزشی که دارم آرشیو کلی فیلم دووبله فارسی بدون سانسور و کلی بازی کامپیوتر که همه بروز هستند، هست.

تصمیم دارم از طریق کپی کردن شون روی هارد کسب درآمد کنم.

از دوستان اگر کسی تجربه ای داره راهنماییم کنید.

مثلا هارد رو خودم بخرم و بهشون پر شده بفروشم یا اونا برام با پیک بفرستن؟

اول پولو بگیرم یا نه بعد از انجام کار؟

بعد مثلا قیمت هاردی تو بازار 900 تومن هست ولی دیجیکالا می ده 880 تومن تازه رایگان هم میاره درب منزل آیا سفارش از دیجیکالا منطقی هست؟

بعد اگر خود مشتری خواست هارد بفرسته آیا ممکنه مثلا یه هارد سوخته بده و بعد مدعی بشه و بخواد شکایت کنه؟

کلا در مورد این شغل بهم توضیح بدید.

ممنون

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام اگر مشکل تونو درست متوجه شدم باشم، بنظرم فیلموتونو ببرید توی افتر و تنظیم کنید توی قاب و یه نال ابجکت بسازید و پوزیشن مورد نظر رو بدید به نال ابجکت، و با پرنت کردن اون فیلم یا عکستون به نال نیاز نیس فریم ب فریم حرکت بدید قاب رو...دیگه اون هرجا بره عکس یا فیلم دنبالش میره خودکار
    چه ربطی به مشکل من داشت؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

سلام داخل پرشین تولز ثبت نام کنید ( اگه اکانت ندارید ) بسته فروشنده معتبرش رو بخرید که ۲۰ هزار تومنه
    که ازاتون یک سری اسکن مدارک و اینا میخوان ، اما فروشنده معتبر بشید خریدار اعتماد میکنه برای سفارش
    بعد یک تاپیک باز کنید اونجا هر ارشیوی دارید لیست کنید داخل یک فایل TXT توی تاپیک به صورت فایل ضمینه بزارید
    زمانی که فروشنده معتبر شدید احتیاجی نیست اول آرشیو کپی کنید بعد هزینش رو دریافت کنید
    اول هزینه ارشیوی که میخوان رو برای شما واریز میکنن شما ادرس میدی هاردشون رو پست میکنن برای شما یا اگه هارد نداشتن هزینه آرشیو + هارد رو واریز میکنن شما از دیجی کالا سفارش میدی یا واسشون از شهر خودتون میخری آرشیو رو انتقال میدی براشون میفرستی
    فقط اینم ذکر کنید که در زمان پست هارد هر اسیبی ببینه مسئولیتش با خودشون هستش چون اینطور ممکنه یک نفر هارد خراب بفرسته و بگه تقصیر شما بوده

به جز پرشین تولز در دیوار شهرتون هم اگهی کنید کپی آرشیو روی هارد ممکنه تماس بگیرن .

4. این کاربر از Cinema2Cinema بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

سلام داخل پرشین تولز ثبت نام کنید ( اگه اکانت ندارید ) بسته فروشنده معتبرش رو بخرید که ۲۰ هزار تومنه
    که ازاتون یک سری اسکن مدارک و اینا میخوان ، اما فروشنده معتبر بشید خریدار اعتماد میکنه برای سفارش
    بعد یک تاپیک باز کنید اونجا هر ارشیوی دارید لیست کنید داخل یک فایل TXT توی تاپیک به صورت فایل ضمینه بزارید
    زمانی که فروشنده معتبر شدید احتیاجی نیست اول آرشیو کپی کنید بعد هزینش رو دریافت کنید
    اول هزینه ارشیوی که میخوان رو برای شما واریز میکنن شما ادرس میدی هاردشون رو پست میکنن برای شما یا اگه هارد نداشتن هزینه آرشیو + هارد رو واریز میکنن شما از دیجی کالا سفارش میدی یا واسشون از شهر خودتون میخری آرشیو رو انتقال میدی براشون میفرستی
    فقط اینم ذکر کنید که در زمان پست هارد هر اسیبی ببینه مسئولیتش با خودشون هستش چون اینطور ممکنه یک نفر هارد خراب بفرسته و بگه تقصیر شما بوده

به جز پرشین تولز در دیوار شهرتون هم اگهی کنید کپی آرشیو روی هارد ممکنه تماس بگیرن .
    من همین الان تو سایتش ثبت نام کردم . ایمیل هم فعال کردم اما حتی یک عکس ضمیمه شده در پرشین تولز رو هم نمینونم ببینم .

ops! We ran into some problems.

You do not have permission to view this page or perform this action.

خطا میاد !

خیلی مضخرفه اصلا معلوم نیست کاربر تازه وارد هیچ کار نمیتونه بکنه

6. این کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

تشکر از شما.

بسیار راهنمایی دقیق و عالی بود.

MMequasp
    Guest

پيش فرض سوال در مورد فورش اطلاعات روی هارد فیلم و بازی

سلام من سوال ۲ و ۳ شما را جواب میدهم .ببین دوست من در مورد سوال شماره ۲ شما باید بگویم سیستم عاملهایی غیر از مک با سرعت پایینتری در مقایسه با مک روبرو می شوند شابد در حد ۳/۴ یا ۱/۲ آن اما چیزی که مهمتر است این است که با چه نرم افزارهایی کار میکنید که در مک نیست ؟اما سوال شماره ۳ شما ِباید بگم قیمت در مشهد ارزانتر از تهران است و در تهران گرانتر از شیراز به چه دلیل چون هزینه رفت و آمد خود را در نظر بگبربد انوقت ببینید تفاوت ۲۰ یا۳۰ تومان بهتر است یا خورد و خوراک و رفت و آمد یا اسکان در آنجا ؟در ثانی قیمت تک فروشی در کل ایران تقریباْ یک رنج است .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2020

پيش فرض

به نظر منم لطفا رسیدگی کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •