تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: جایزه لاروس | Laureus World Sports Awards | سال 2020

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض جایزه لاروس | Laureus World Sports Awards | سال 2020

لیست نامزدهای جایزه لاروس 2020 اعلام شد؛ رقابت مسی، نادال و همیلتون برای کسب جایزه بهترین ورزشکار مرد سال

طبق سنت هر سال، جایزه لاروس به بهترین های ورزش تعلق می گیرد و اسامی نامزدهای امسال نیز اعلام شد.

به گزارش BBC، بخش های مختلف این مراسم عبارت اند از: بهترین ورزشکار مرد، بهترین ورزشکار زن، بهترین تیم، بهترین ورزشکار معلول، بهترین بازگشت سال، پدیده سال و بهترین ورزشکار ورزش های اکشن. در بخش بهترین بازگشت سال شاهد نام هایی مانند اندی ماری و کوای لنرد هستیم. ماری در مراسم بهترین های تنیس نیز جایزه بهترین بازگشت سال را به دست آورد. کوای لنرد نیز بعد از تقریبا یک سال غیبت، توانست در پلی آف NBA بدرخشد و تورنتو رپترز را برای اولین بار به قهرمانی برساند. همچنین باشگاه لیورپول نیز به غیر از نامزدی در بخش بهترین تیم سال، در بخش بازگشت سال نیز حضور دارد. در قسمت پدیده شاهد اسامی ای مانند اندی روییز هستیم که موفق به شکست آنتونی جاشوا شد، کوکو گاف که در ویمبلدون شگفتی ساز شد و بیانکا آندرسکو که مخصوصا در پایان فصل اوج گرفت و قهرمانی های متعددی در تنیس کسب کرد.

جایزه لاروس از سال 1999 به وجود آمده است و راجر فدرر با کسب 5 جایزه بهترین ورزشکار مرد، رکورددار است و سرینا ویلیامز نیز با کسب 4 جایزه در بخش زنان رکورددار است. فدرر همچنین جایزه بازگشت سال را نیز به دست آورده است. جالب است بدانید که تا به حال 10 بار جایزه بهترین ورزشکار مرد سال به یک تنیسور رسیده است و هیچگاه فوتبالیست یا بسکتبالیستی نتوانسته فاتح این جایزه شود.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

برندگان جایزه لاروس 2020؛ لیونل مسی و لوییس همیلتون

لیونل مسی تبدیل به نخستین فوتبالیست تاریخ شد که به عنوان بهترین ورزشکار سال، انتخاب می شود.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

فان باستن: آن‌هایی که می‌گویند رونالدو از مسی بهتر است، چیزی از فوتبال نمی‌دانند

مارکو فان باستن در مورد برتری لیونل مسی و کریستیانو رونالدو نظر خودش را بیان کرده و مدعی شده است کسانی که نفر دوم را ترجیح می‌دهند، بویی از فوتبال نبرده‌اند.

برای سالیان سال این دو نفر در لالیگا رقیب مستقیم یکدیگر بودند. انتقال رونالدو به یوونتوس هم به مبحث این که «کدام یک بهترین است؟» پایان نداده است و همچنان اختلاف نظرهایی وجود دارد. ولی به باور فان باستن، جواب دادن به این سوال خیلی سخت نیست.

کریستیانو بازیکن بزرگی است ولی آن‌هایی که می‌گویند از مسی بهتر است یا چیزی از فوتبال نمی‌‌دانند و یا با نیت بدی چنین چیزی می‌گویند. مسی از نوع خاصی است. تقلید کردن یا تکرار کار او غیر ممکن است. بازیکنی مثل او هر 50 یا 100 سال پیدا می‌شود. او در کودکی به دسته نوابغ فوتبالی راه پیدا کرد.

فان باستن که خودش هم بازیکن بزرگی بود و کارش را با زدن 172 گل در 152 بازی برای آژاکس آغاز کرد، بعدها به یکی از اسطوره‌های میلان تبدیل شد. اما مصدومیت‌های متعدد اجازه پیشروی را به او ندادند و اینک اعتقاد دارد اگر آن آسیب دیدگی‌ها نبودند، می‌توانست به دستاوردهای بیشتری در عالم فوتبال دست پیدا کند.

من در اصل در 28 سالگی به بازی کردن پایان دادم. تا آن سن، سه توپ طلا گرفته بودم. فقط به مسی و رونالدو نگاه کنید که بالای 30 سال سن دارند و الان در چه جایگاهی هستند.

Messi vs Ronaldo: Those who pick Cristiano know nothing about football, says Van Basten

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

اتوئو: غیرممکن است کسی بتواند از میراث مسی عبور کند؛ او با تلاش و پشتکار خودش به این جایگاه رسیده است

ساموئل اتوئو از همان روزی که مسی کارش را در بارسلونا شروع کرد، در کنار او حضور داشت و از نزدیک شاهد روند پیشرفت ستاره آرژانتینی بود.

به گزارش سایت Goal، اتوئو در مصاحبه ای گفت:

مسی از بارسلونای بی به تیم اصلی آمد و همه ما می دانستیم که قرار است روزی به چیزی که الان هست، تبدیل شود. من بسیار خوشحالم، زیرا او توانسته با تلاش و پشتکار خودش به این جایگاه برسد. لئو اصلا تغییر نکرده است و هنوز همان آدم خوبی است که می شناختمش و هنوز هم می شناسم. البته او مشکلاتی هم در این مسیر داشت، اما همیشه آن استعداد منحصر به فردش را هم دارا بوده است.

مهاجم کامرونی ادامه داد:

افتخار می کنم که شاهد افسانه لئو مسی بوده ام، افسانه ای که هنوز هم تمام نشده و ادامه دارد. به نظرم سخت، و حتی شاید غیرممکن است که کسی پایش را از میراث او فراتر بگذارد. مهم ترین چیز برا من، شخصیت او است. همه از او قدردانی می کنند و او را به عنوان یک فوتبالیست می ستایند. لئو آدم فوق العاده ای است . من به این که هنوز با او دوست هستم، افتخار می کنم.

Barcelona star Messi's legacy impossible to surpass - Eto'o

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

تنی نادال عمو و سرمربی رافا: مسی بهترین ورزشکار تاریخ است

تونی نادال عموی رافائل نادال تنیسور مشهور تعریف جالبی را از لئو مسی منتشر کرده است.

او در طی یک مصاحبه گفت:

وقتی جوکوویچ و نادال و فدرر خوب بازی می کنند طبیعتا بازی را می برند و وقتی بد بازی می کنند باز هم برنده می شوند. آنچه لئو مسی انجام می دهد را هرگز کسی دیگر را ندیده ام که تکرار کند، فرزندانم هواداران بزرگ او هستند و همیشه فیلم هایی از او به من نشان می دهند، او بهترین ورزشکار کل تاریخ است!

Toni Nadal: Messi is the greatest athlete of all time

منبع مارکای مادرید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •