تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: مشکل پسورد گذاری هارد اکسترنال توشیبا

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض مشکل پسورد گذاری هارد اکسترنال توشیبا

سلام.
    هارد اکسترنال قبلیم وسترن بود که قابلیت پسورد سخت افزاری داشت و به محض اتصال به سیستم اول یک صفحه میومد پسورد رو وارد میکردی بعد درایو رو نمایش میداد.
    این بار یک هارد اکسترنال Toshiba Canvio for Desktop - 4TB از دیجی کالا خریدم.
    تو توضیحات دیجی کالا نوشته : "نرم‌افزار داخلی هارد، به عنوان محافظ داده‌ها هم عمل می‌کند و پس از تعیین رمز عبور، مانع از دسترسی غیرمجاز به فایل‌ها می‌شود."
    تو آمازون هم برای همین مدل نوشته : "Password lock feature to prevent unauthorized drive access"

حالا تا وصلش کردم به سیستم ، درایو باز شد و داخلش فقط یک نرم افزار بکاپ هست به نام NTI Backup Now EZ 4 که قابلیت پسورد گذاری توش نمیبینم. (بکاپ گیری هم نمیخوام بکنم فقط میخوام هارد آرشیوم با پسورد باشه)
    تو سایتشم یک نرم افزار هست به نام Storage Security Software که وقتی نصب میکنم برای پسورد گذاری میگه : a target storage device not recognized (با اینکه خود ویندوز هارد رو راحت باز میکنه)

اینم عکسش :

حالا میخواستم ببینم چطور بدون استفاده از نرم افزارهای مختلف جانبی که تو سایت ها هست (نرم افزارهای غیر از شرکت توشیبا) و با امکانات خود همین هارد میشه پسوردگذاریش کرد؟
    خیلی ممنون

پروفشنال Amir rza's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    اگه گفتی!!!؟ D:

پيش فرض

حالا میخواستم ببینم چطور بدون استفاده از نرم افزارهای مختلف جانبی که تو سایت ها هست (نرم افزارهای غیر از شرکت توشیبا) و با امکانات خود همین هارد میشه پسوردگذاریش کرد؟
    خیلی ممنون

سلام. خود ویندوز یه قابلیتی داره به نام BitLocker که میتونی واسه هر درایوی که داری (چه اکسترنال چه اینترنال) پسورد بذاری. تو Control Panel دنبالش بگرد...

3. این کاربر از Amir rza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام. خود ویندوز یه قابلیتی داره به نام BitLocker که میتونی واسه هر درایوی که داری (چه اکسترنال چه اینترنال) پسورد بذاری. تو Control Panel دنبالش بگرد...
    سلام ، ممنون ، آره میدونم ولی همون طور که عرض کردم میخوام نرم افزار خود توشیبا رو راه بندازم و علت کار نکردنش رو بفهمم و از بقیه نرم افزارها استفاده نکنم.
    وسترن خیلی خوب بود نرم افزار داخلیش

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام.
    هارد اکسترنال قبلیم وسترن بود که قابلیت پسورد سخت افزاری داشت و به محض اتصال به سیستم اول یک صفحه میومد پسورد رو وارد میکردی بعد درایو رو نمایش میداد.
    این بار یک هارد اکسترنال Toshiba Canvio for Desktop - 4TB از دیجی کالا خریدم.
    تو توضیحات دیجی کالا نوشته : "نرم‌افزار داخلی هارد، به عنوان محافظ داده‌ها هم عمل می‌کند و پس از تعیین رمز عبور، مانع از دسترسی غیرمجاز به فایل‌ها می‌شود."
    تو آمازون هم برای همین مدل نوشته : "Password lock feature to prevent unauthorized drive access"

حالا تا وصلش کردم به سیستم ، درایو باز شد و داخلش فقط یک نرم افزار بکاپ هست به نام NTI Backup Now EZ 4 که قابلیت پسورد گذاری توش نمیبینم. (بکاپ گیری هم نمیخوام بکنم فقط میخوام هارد آرشیوم با پسورد باشه)
    تو سایتشم یک نرم افزار هست به نام Storage Security Software که وقتی نصب میکنم برای پسورد گذاری میگه : a target storage device not recognized (با اینکه خود ویندوز هارد رو راحت باز میکنه)

اینم عکسش :

خیلی ممنون

سلام

دوست عزیز تا هاردت جدیده و به مشکلی بر نخوردی بفروشش. هارد های توشیبا و فلش هاش جزو بدترین های بازار هستند. علت قیمت کمترشونم همینه. پشتیبانی نرم افزاری خوبی هم ندارند اصلا با وسترن و سیگیت و ... مقایسه نکن.

حالا برای حل مشکلت من نرم افزار commodo backup رو پیشنهاد می دم. ببین بالای 1.2 م پول هارد دادی تا به مشکل بر نخوردی تو دیوار بعنوان نو بفروش بره. من هارد های زیادی داشتم و تجربه بالایی دارم. این هارد به درد نمی خوره.

موفق باشی

6. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Amir rza's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    اگه گفتی!!!؟ D:

پيش فرض

سلام ، ممنون ، آره میدونم ولی همون طور که عرض کردم میخوام نرم افزار خود توشیبا رو راه بندازم و علت کار نکردنش رو بفهمم و از بقیه نرم افزارها استفاده نکنم.
    وسترن خیلی خوب بود نرم افزار داخلیش
    سلام شرمنده دیر جواب دادم. این ورژن برنامه ای که امتحان کردید رو که تو وب سایت Cavino.jp گذاشتند امتحان کنید ببینید شناسایی میشه " [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] "

امیدوارم هاردتون رو نفروخته باشید هاردهای توشیبا جزو بهتربن هاردهای جهان هست همین شرکت چند سال پیش شرکت هیتاچی رو که در زمینه هارد معروف بود خرید. اگه هاردتون سالمه اصلا عوضش نکنید!
    Last edited by Amir rza; 21-01-2020 at 15:48.

8. این کاربر از Amir rza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام شرمنده دیر جواب دادم. این ورژن برنامه ای که امتحان کردید رو که تو وب سایت Cavino.jp گذاشتند امتحان کنید ببینید شناسایی میشه " [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] "

امیدوارم هاردتون رو نفروخته باشید هاردهای توشیبا جزو بهتربن هاردهای جهان هست همین شرکت چند سال پیش شرکت هیتاچی رو که در زمینه هارد معروف بود خرید. اگه هاردتون سالمه اصلا عوضش نکنید!
    سلام ، دشمنتون شرمنده ، ممنون از پاسختون ، عذرمیخوام که بنده دیر دیدم

این لینک هم امتحان کردم ولی بازم همون پیغامو میده که عکسشو گذاشتم ...

هنوز دارمش البته من بخاطر اینکه مثل وسترن پسورد گذاری نداره میخواستم عوضش کنم ، مطمئنید خوبه؟ داشتیدش یا شنیدید؟ تو یکی از سایتای تعمیرات هارد خیلی بد ازش نوشته نوشته :
    به هیچ عنوان هارد توشیبای 3.5 اینچی نخرید.
    هارد کامپیوتر 3.5 توشیبا جدیدا به بازار آمده که قیمت آن کمی از هارد های دیگر پایین تر است. ولی دقیقا از نظر شکل و ساختار و برد همان هارد هیتاچی می باشد. شرکت توشیبا شرکت هیتاچی را خریده و هارد های هیتاچی را به نام خود به بازار عرضه کرده است.

نقطه ضعف هارد توشیبای 3.5 جدید
    بصورت مداوم در بازار نیست
    تعداد و فروش هارد توشیبا کم است که باعث کمیابی قطعات آن شده
    امکان تعمیرات آن بسیار پایین است
    درصد بازیابی اطلاعات آن نسبت به بقیه مدل ها کمتر است
    هد بسیار ضعیفی دارد
    سطح دیسک بسیار خراش می افتد
    خیلی زود بدسکتور می گیرد
    در صورت سوختن برد, نمونه بورد سالم آن سخت پیدا می شود.

اگر هد آن آسیب ببیند نمونه هارد مشابه آن برای تعویض هد یا موتور پیدا نمی شود.
    جنس هد و دیسک هارد توشیبای 3.5 اینچی کیفیت بسیار پایینی دارد و درصد موفقیت در تعمیرات و بازیابی اطلاعات هارد توشیبا پایین است. بخاطر همین همیشه به مشتریان خود گفته ایم که از این مدل هارد خریداری نکنند. حتی در پی سی 3000 روسیه برای تعمیر این مدل هارد ابزار کافی خوب طراحی نشده است.
    ما هم در تعمیرات هارد توشیبای 3.5 اینچی بعلت کیفیت بد این مدل به مشکل بر می خوریم و برد ها و نمونه هارد های مشابه آن در بازار موجود نمی باشد.
    ما پیشنهاد می کنیم بهیچ عنوان هارد توشیبا نخرید خیلی زود خراب می شوند و سطح دیسک شان خراش می اوفتد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •