حرف شما درسته . یک تجربه ای درباره مرجوعی بگم به دوستان که برای خودم پیش امده بود :
جنسی به دستم رسید و مشکل داشت قیمتش موقع خرید همراه با تخفیف 150 هزار تومان بود ( تخفیف شگفت انگیز 1 روزه نبود ) برای مرجوعی به من گفتن فقط میتونیم پول رو برگردونیم در حالی که قیمت جنس تغییر کرده بود . و شده بود 250 تومن . یعنی من حالا باید 250 میدادم برای خرید دوباره اش

بعد هم توی شهر های بزرگ دیجی کالا خوبه برای مرجوعی . تو شهرایی غیر از شهر های منتخب دیجیکالا که تحویل اکسپرس دارن نزدیک 7 روز پست کردنش زمان میبره

بله ممکنه پیش بیاد این موارد چون امکان نداره فروشگاه های اینترنتی هیچ باگی نداشته باشن
برای کسی که داخل تهران زندگی میکنه اگه بگرده قیمت های کمتر از دیجی کالا هم صدرصد میتونه پیدا کنه
اما داخل شهرستان ها قضیه خیلی متفاوته به مثال من هارد میخواستم بخرم یکبار هم لپ تاپ تو شهر مون تو هر
فروشگاهی که رفتم روی هارد ۲۰۰ اضافه تر از قیمت دیجی کالا میگفتن برای لپ تاپ هم ۵۰۰ تا ۱ میلیون اضافه تر
کسی که تو شهرستانه بهتره اولین گزینش دیجی کالا باشه ، این موارد رو برای قیمتاش گفتم
و سر کیفیت کالاهاش طوری نیست ک هر جنسی بفرسته اینطور باشه و ادم خرید ازش رو به چشم ریسک نگاه کنه
ممکنه. در مواردی کم کاری کنن اما در بیشتر مواقع مشکلی پیش نمیاد و کالا همونیه که باید باشه
من به عنوان مشتری نصبتا ازشون راضی بودم اما هر کس بنا به تجربش میتونه نظر متفاوتی داشته باشه .