تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: کیس با بودجه 5 تومن برا کار معمولی

آخر فروم باز mrmmnb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض کیس با بودجه 5 تومن برا کار معمولی

سلام
    یه سیستم (فقط کیس) با بودجه 5 تومن میخوام
    کار خاصی هم قرار نیست باهاش بشه یه سیستم اداری در نظر بگیرید ولی قطعاتش میخوام به روز باشه
    فقط جدایی از بودجه برا کیس مانیتور حدود 20 تا 22 الان چی تو بازار پیدا میشه با قیمت معقول
    با تشکر

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

مانیتور الان 1200-1300 شده //// شما میتونی با این بودجه ی سیستم i3 اینتل و مادربورد h110 asus و رم 4 گیگ ddr4 بخری

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2020
    محل سكونت
    اینجا

پيش فرض

الان با 5 تومن کیس نو خوب گیرت نمیاد اگه بتونی کیس دسته دوم خوب پیدا کنی بهتره

آخر فروم باز Hamed-M1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    ABADAN-TEHRAN

پيش فرض

مانیتور الان 1200-1300 شده //// شما میتونی با این بودجه ی سیستم i3 اینتل و مادربورد h110 asus و رم 4 گیگ ddr4 بخری
    ایشون تو پیامشون نوشتن ( فقط کیس) با 5 تومن

5. این کاربر از Hamed-M1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    ABADAN-TEHRAN

پيش فرض

سلام
    یه سیستم (فقط کیس) با بودجه 5 تومن میخوام
    کار خاصی هم قرار نیست باهاش بشه یه سیستم اداری در نظر بگیرید ولی قطعاتش میخوام به روز باشه
    فقط جدایی از بودجه برا کیس مانیتور حدود 20 تا 22 الان چی تو بازار پیدا میشه با قیمت معقول
    با تشکر
    با 5 تومن شما میتونی اینارو بخری

قیمت 1400 main : asus b450m prime
    قیمت 1 میلیون : دو عدد رم 8 گیگ تیم گروپ vulcan
    cpu amd ryzen 5 - 2400gقیمت 1800
    پاور 380 گرین قیمت حدود 500
    کیس هم هر مدلی بخواین هست 200 تومن و ...

7. این کاربر از Hamed-M1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mrmmnb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

با 5 تومن شما میتونی اینارو بخری

قیمت 1400 main : asus b450m prime
    قیمت 1 میلیون : دو عدد رم 8 گیگ تیم گروپ vulcan
    cpu amd ryzen 5 - 2400gقیمت 1800
    پاور 380 گرین قیمت حدود 500
    کیس هم هر مدلی بخواین هست 200 تومن و ...
    ممنون
    با توجه به اینکه برا کار خاصی نمیخوام نیاز هست همچین مین بردی؟ سری b350 یا حتی a320 کافی نیست؟
    مثلا من خودم اینا رو دیدم

ASUS PRIME A320M-E = 930
    ASUS PRIME A320M-K = 785
    ASUS PRIME A320M-C R2.0 = 845

پردازنده رایزن 2400 با 3400 خیلی تفاوت داره؟ الان 2400 ظاهرا کم شده همه 3400 دارن قیمتش هم نسبت به 2400 (با توجه به قیمت شما چون من جایی موجود ندیدم) 600 بالاتر هست که خیلی

یه سوال برا رم ها اکثر رم های 3200 نوشتن oc یعنی اگه اور نکنم فرکانس عادیش پایین تر هست؟

با این بودجه نمیشه سراغ پردازنده های جدید اینتل رفتم چند جا پرسیدم همه رایزن پیشنهاد دادن

من تازه دنبال ssd هم هستم توی انتخاب اون هم موندم که چه مارکی بخرم و البته m.2 بخرم یا sata
    با تشکر

تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    ABADAN-TEHRAN

پيش فرض

ممنون
    با توجه به اینکه برا کار خاصی نمیخوام نیاز هست همچین مین بردی؟ سری b350 یا حتی a320 کافی نیست؟
    مثلا من خودم اینا رو دیدم

ASUS PRIME A320M-E = 930
    ASUS PRIME A320M-K = 785
    ASUS PRIME A320M-C R2.0 = 845

پردازنده رایزن 2400 با 3400 خیلی تفاوت داره؟ الان 2400 ظاهرا کم شده همه 3400 دارن قیمتش هم نسبت به 2400 (با توجه به قیمت شما چون من جایی موجود ندیدم) 600 بالاتر هست که خیلی

یه سوال برا رم ها اکثر رم های 3200 نوشتن oc یعنی اگه اور نکنم فرکانس عادیش پایین تر هست؟

با این بودجه نمیشه سراغ پردازنده های جدید اینتل رفتم چند جا پرسیدم همه رایزن پیشنهاد دادن

من تازه دنبال ssd هم هستم توی انتخاب اون هم موندم که چه مارکی بخرم و البته m.2 بخرم یا sata
    با تشکر
    در رابطه با انواع چیپست های مادربرد تصویر زیر رو ببینید
    منبع
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همون طور که میبینید پردازنده ها به 3 سری تقسیم شدن : زن ( 2400 جی در این رده قرار دارد ) - زن پلاس ( 3400 در این رده هست )- زن2 که نسل جدیدتر هست
    سال آینده قراره زن 3 بیاد.

حالا شما گفتید میخواید سیستمی داشته باشید که مجبور نباشید همه اش رو بفروشید بره در اینده . پس داشتن مادبردی با چیپست b450 که قابلیت ساپورت زن 2 ( جدیدترین سی پی یو های Amd ) رو داره بهتر از این هست که a320 بخرید که حتی سی پی یو هایی که امسال amd ساخته رو نمیتونه پشتیبانی بکنه !

-------------------------

در مورد رم - کشش رم بستگی به cpu و مادربرد داره شما حتما باید چک کنید مادربرد در چه فرکانسی کار میکنه . مثال برای شما میارم : یک سیستم داریم که رم ها 3200 هست . اما مادربرد به صورت پیشفرض روی 2133 مگاهرتز این رم ها را ران میکند . داخل بایوس باید تنظیمات مربوطه را فعال کنید ( با یک کلیک فعال میشه فکر نکنید باید کار خارق العاده ای بکنید . مثل روشن کردن وای فای با موبایله ) و مادربرد با حداکثر قدرت رم ها رو اجرا میکنه مثلا 3200 مگاهرتز ( این کار باعث افزایش دمای cpu خواهد شد ) البته اینو بگم اگر کار اداری و ساده دارین همون 2133 هم هیچ مشکلی نخواهد داشت ) اما اگر برای چند سال اینده میخواید بازم استفاده کنید ممکنه مجبور بشید اون قابلیت اورکلاک را فعال کنید

------------

در مورد تفاوت پردازنده ها :

3200 جدیدتره ، از نظر تعداد هسته برابرند فقط کمی مگاهرتز فرکانس بالاتره .از لینک های زیر میتوانید به سادگی تمام خصوصیات را مقابسه کنید

---------------
    در رابطه با ssd در کل m2 بهتر هست و بالطبع گران تر ! اما اگر استفاده خاصی ندارید نیازی به هزینه کردن نیست و همان ssd هم جوابگوست

10. این کاربر از Hamed-M1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •