تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 11

نام تاپيک: خریدار یک عدد باکس هارد اینترنال کامپیوتر 3.5 اینچی

داره خودمونی میشه Ehsan-Dadash's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض خریدار یک عدد باکس هارد اینترنال کامپیوتر 3.5 اینچی

سلام خدمت دوستان

خریدار یک عدد باکس هارد اینترنال 3.5 اینچی کامپیوتر هستم، ترجیحا باکسی باشه که مربوط به هارد اکسترنال آداپتوری بوده و هاردش رو خارج کرده باشید و دیگه نیازی به باکسش نداشته باشید.
    مثل WD MY BOOK

ترجیحا تهران، ولی شهرستان هم باشه مشکلی نیست

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام تا چقدر می خواید هزینه کنید.

من چندتا دارم ولی اصلی هستند، متفرقه کار نمی کنم.

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام تا چقدر می خواید هزینه کنید.

من چندتا دارم ولی اصلی هستند، متفرقه کار نمی کنم.
    یه هارد دو ترا دارم باکس میخوام براش. نمیخوام داک باشه. هزینه زیادی نمیخوام بکنم. یه چیزی باشه بصرفه.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

یه هارد دو ترا دارم باکس میخوام براش. نمیخوام داک باشه. هزینه زیادی نمیخوام بکنم. یه چیزی باشه بصرفه.
    خب برای اینکار پس باید برید ولیعصر یا جمهوری. اونایی که من دارم هزینه ش به خاطر کیفیت و سیفتی و ... بالا هست به کار شما نمیاد.

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

خب برای اینکار پس باید برید ولیعصر یا جمهوری. اونایی که من دارم هزینه ش به خاطر کیفیت و سیفتی و ... بالا هست به کار شما نمیاد.
    این باکس ها الکی گرون هستن. بخوای اینهمه خرج کنی میتونی یه اکسترنال اداپتوری خوب بخری

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

این باکس ها الکی گرون هستن. بخوای اینهمه خرج کنی میتونی یه اکسترنال اداپتوری خوب بخری
    یه بخشیش بر می گرده به اینکه خب دلار ثبات نداره. یه بخشیش هم اینکه اطلاعات رو هارد چقدر برای شما ارزش داره.

یه موقع هست آرشیو فیلمه بله یه باکس 70 تومنی می بندی و خلاص ولی وقتی عکس و فیلم و مدارک و اینا باشه فاکتور هایی مثل نوسانات و شوک برقی و کیفیت و ضد آب بودن و استاندارد های گرد و خاک و ... مطرح می شه.

آداپتوری الان تو بازار کمه یا گرونه چون همه اکسترنال معمولی می خرن اون فروشش کمه. بعد کلا جنسی که تو آمازون هم باشه خودش یه تضمینه.

حالا امیدوارم باکسی که می خواید رو با قیمت خوب پیدا کنید.

فیک های WD هست حدود 170 ولی من توصیه نمی کنم یه سر برید توپخونه و ولیعصر به فور هستش.

7. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

این الان یکی از بهترین هاست. یه چک کنید. البته داکه.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

9. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

من اطلاعاتی روش ندارم، فقط میخوام تبدیلش کنم به اکسترنال و لپ تاپم رو خالی کنم، خیلی پر شده، یه My Book خودم دارم، فکر کنم آخر اونو باز کنم هاردش رو جابجا کنم.
    خیلی ارزش هزینه ی اینچنینی نداره، قراره آرشیو بشه و بذارم کنار، همین.
    ممنون از راهنمایی

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من اطلاعاتی روش ندارم، فقط میخوام تبدیلش کنم به اکسترنال و لپ تاپم رو خالی کنم، خیلی پر شده، یه My Book خودم دارم، فکر کنم آخر اونو باز کنم هاردش رو جابجا کنم.
    خیلی ارزش هزینه ی اینچنینی نداره، قراره آرشیو بشه و بذارم کنار، همین.
    ممنون از راهنمایی
    1. my bookـهای جدید فقط هارد دیسکهای خودش رو میشناسه . یعنی شما احتمالاً نمیتونید هر هارد دیسکی رو روی هر باکسی نصب کنید ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو مطالعه کنید) .

2. هارد دیسکی که پر هست رو بدون فرمت کردن مجدد و بدون از دست دادن اطلاعات رو نمیتونید روی باکس جدید my book نصب کنید (به خاطر سیستم رمزگذاری سخت افزاری) . یعنی بعد از نصب هارد دیسک جدید روی باکس دیگه حتماً میبایست مجدد پارتیشن بندی و فرمت بشه .

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

1. my bookـهای جدید فقط هارد دیسکهای خودش رو میشناسه . یعنی شما احتمالاً نمیتونید هر هارد دیسکی رو روی هر باکسی نصب کنید ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو مطالعه کنید) .

2. هارد دیسکی که پر هست رو بدون فرمت کردن مجدد و بدون از دست دادن اطلاعات رو نمیتونید روی باکس جدید my book نصب کنید (به خاطر سیستم رمزگذاری سخت افزاری) . یعنی بعد از نصب هارد دیسک جدید روی باکس دیگه حتماً میبایست مجدد پارتیشن بندی و فرمت بشه .
    من خودم my book دارم مدل نسل دومه. نمیدونم بهش میخوره یا نه. هارد خالیه مشکلی نیست

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •