سلام دوستان میخواستم سوال کنم آیا بایوس لپ تاپ میتونه به صورت خودکار آپدیت بشه؟ (چون من یه پیغام سیستم رو ریستارت کنید تا اپدیت نصب بشه دریافت کردم و بعد از روشن شدن سیستم و قبل از بالا اومدن ویندوزز بایوس اپدیت شد..)
میخاستم ببینم ایا این اپدیت میتونه باعث مشکلی مثل تغییر منفی تو عملکرد میکرفون لپ تاپ بشه؟
چون همون زمانی که پیغام نصب اپدیت اومده بود، علامت ضربدر قرمز رنگ با عنوان هیچ اسپیکری متصل نیست روی ایکون بلند گوی کنار صفحه اومده بود که بعد از روشن شدن سیستم برطرف شد.. ولی حس میکنم از همون موقع بود که صداهایی که با میکروفون لپ تاپ ضبط میکنم دچار اشکال هستن، و صدایی که با هندزفری ضبط میکنم مشکلی نداره..
مشکلش هم این هست که میخواد بیاد نویز رو حذف کنه (که قبلا خیلی کم نویز داشت) ولی میاد کلا صدا رو تحت تاثیر قرار میده کیفیتش اومده پایین.. و بعضی جاهای فایل صوتی ضبط شده صدا به قدری ولومش پایین هست که اصلا چیزی شنیده نمیشه..

اگه ربطی به بایوس نداره اگه میشه لطف کنین و بفرمایین اشکال از کجاست.. من درایور های سی دی درایور لپ تاپ رو نصب کردم همچنین با برنامه driver pack solution هم درایور و این موارد رو اپدیت کردم ولی مشکلم برطرف نشده..!
لطفا راهنمایی بفرمایین مرسی..