تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 1 از 1

نام تاپيک: رفتار عجیب هارد اکسترنال WD Elements

حـــــرفـه ای milad_gta's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض رفتار عجیب هارد اکسترنال WD Elements

سلام به همه

چند ماه هست که یک WD Elements 2T تهیه کردم، موارد ابتدایی مثل یه سری تست نوشتن و خوندن و S.M.A.R.T رو همون ابتدا چک کردم مشکلی نداشت.
    همین الان هم جزئیات S.M.A.R.T هارد کاملا طبیعی و بدون مشکل هستند که تو تصویر می‌بینید. نه یک دونه بد سکتور نه Overheat شده و نه هیچ چیز دیگه.

ولی هر از گاهی هارد به شکل عجیبی کار می‌کنه، لرزش زیاد، نویز خیلی بالا، کلیک پشت سر هم و بی وقفه. خیلی وقتی‌ها هم عادی کار می‌کنه.
    این صداها تاثیری در عملکرد هارد نداره که قابل مشاهده باشه و هارد به شکل نرمال کار می‌کنه.

هر لحظه هم ممکنه این صداها رو بده، بعضی وقتی که هارد رو وصل می‌کنم ۱ دقیقه شاید صدا بده بد متوقف بشه. گاها چند گیگ بنویسم روش دیگه شروع میکنه و قطع نمیشه. یا حتی بعضی وقتی موقع خوندن شروع میکنه و دیگه قطع نمیشه. ولی همونطور که گفتم خیلی وقتی‌ها هم عادی کار می‌کنه.

به نظرتون چه احتمالاتی براش مطرح هستند؟

- متاسفانه گارانتی سازگار ارقام هست اگر بخوام ببرم گارانتی باید اول یک هارد دیگه تهیه و از اطلاعات پشتیبان تهیه کنم وگرنه مستقیم میفرستادم گارانتی.
    ضميمه هاي کوچک ضميمه هاي کوچک 2019-12-29-13:51:58-screenshot.png  
    Last edited by milad_gta; 29-12-2019 at 13:57. دليل: افزودن جزئیات S.M.A.R.T

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •