تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: کند بودن لپ تاپ، مشکلش چیه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض کند بودن لپ تاپ، مشکلش چیه؟

سلام دوستان، من یه لپ تاپ acer f 15 دارم که از نظر سیستم نسبیتا خوب وبالاس اما در برنامه های عادی مثل ورد و فتوشاپ هنگ میکنه و عملکرد درستی نداره و واقا دیوانه کنندس، چند وقتیه به فکر رفع این مشکل هستم اما نمیدونم مشکل کجاست؟ مثلا باید برم یه هارد اس اس دی بندازم یا ...؟ لطفا اگه میتونید راهنمایی کنید.
    مشخصات سیستم:
    core i7 7500u
    geforce 940mx with 4GB
    8GB DDR4
    1000 GB HDD

پروفشنال Amir rza's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    اگه گفتی!!!؟ D:

پيش فرض

سلام دوستان، من یه لپ تاپ acer f 15 دارم که از نظر سیستم نسبیتا خوب وبالاس اما در برنامه های عادی مثل ورد و فتوشاپ هنگ میکنه و عملکرد درستی نداره و واقا دیوانه کنندس، چند وقتیه به فکر رفع این مشکل هستم اما نمیدونم مشکل کجاست؟ مثلا باید برم یه هارد اس اس دی بندازم یا ...؟ لطفا اگه میتونید راهنمایی کنید.
    مشخصات سیستم:
    core i7 7500u
    geforce 940mx with 4GB
    8GB DDR4
    1000 GB HDD
    سلام اگه ویندوزتون رو تازه نصب کردید مال هارده به احتمال زیاد; اگه لپتاب اسلات دی وی دی داره میتونید درش بیارید و جاش یه ssd بذارید که از هارد هم بتونید استفاده کنید
    از هاردتون هم با نرم افزار hd tune pro تست بگیرید ببینید بد سکتور نداشته باشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض

سلام اگه ویندوزتون رو تازه نصب کردید مال هارده به احتمال زیاد; اگه لپتاب اسلات دی وی دی داره میتونید درش بیارید و جاش یه ssd بذارید که از هارد هم بتونید استفاده کنید
    از هاردتون هم با نرم افزار hd tune pro تست بگیرید ببینید بد سکتور نداشته باشه
    بد سکتور یعنی چی ؟ من اسکرین شات گرفتم ولی نمیتونم عکس رو آپلود کنم؟ارور میده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •