تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: هزینه درمان افسردگی چقدر است؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض هزینه درمان افسردگی چقدر است؟

باسلام من چند ساله احساس افسردگی دارم ولی هیچوقت دکتر نرفتم به خاطر ترس از هزینه زیادش و اینکه شنیدم میگن تا اخر عمر باید قرص مصرف کرد.

میخاستم ببینم هزینه مراجعه به روانپزشک و قرص های ساده مثل فلوکستین چقدر میشه؟برای مشکل اضطراب و افسردگی متوسط رو به خفیف

داره خودمونی میشه aidin.x's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2019

پيش فرض

بنظر من با طب سنتی گیاهی خودتو درمان کن. دکترا مخصوصا روانشناسا و مشاوره ها و روانپزشکا انقدر میارن و میبرنت که یه بیماری جدیدی هم به مشکلت اضافه کنن! کسی دلش برا بیمار نمیسوزه.
    داروهای افسردگی عوارض دارن
    Last edited by aidin.x; 27-12-2019 at 16:03.

3. این کاربر از aidin.x بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

منم واقعا از همینا میترسم چند ساله نرفتم دنبال درمان ولی واقعا الان زندگیم مختل شده گیاهی هم به نظرتون از کجا باید مشاوره گرفت ایا کسی با گیاهی جواب گرفته تو این بازار اعتمادی نیس طرف شربتو جا دارو گیاهی بفروشه

داره خودمونی میشه aidin.x's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2019

پيش فرض

منم واقعا از همینا میترسم چند ساله نرفتم دنبال درمان ولی واقعا الان زندگیم مختل شده گیاهی هم به نظرتون از کجا باید مشاوره گرفت ایا کسی با گیاهی جواب گرفته تو این بازار اعتمادی نیس طرف شربتو جا دارو گیاهی بفروشه
    فکر میکنم تو تهران متخصص طب سنتی هست که اونام مثل بقیه پزشکان هستن.
    سراغ افرادی که تجربی هستن ( مثل عطاری و ... ) نرو... باید حتما حضوری پیش متخصص بری.

چند روز پیش اتفاقا یکی داروهاش رو نخورده بود میگفت یخورده قاطی کرده. شنیدم بعضی داروهایی که مربوط به روان هستن توهم زان و حالت اعتیاد برای افراد بوجود میارن. یچیزیم که مهمه اینه خودسرانه داروی گیاهی نخوری ، باید طبق مزاجت پزشک برات داروی گیاهی تجویز کنه.
    من تابحال امتحان نکردم و پیش متخصص طب سنتی نرفتم ولی شخصا فکر میکنم طب سنتی خیلی کم ضرر تر از داروهای شیمیاییه.
    Last edited by aidin.x; 27-12-2019 at 21:13.

6. این کاربر از aidin.x بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

بنظر من با طب سنتی گیاهی خودتو درمان کن. دکترا مخصوصا روانشناسا و مشاوره ها و روانپزشکا انقدر میارن و میبرنت که یه بیماری جدیدی هم به مشکلت اضافه کنن! کسی دلش برا بیمار نمیسوزه.
    داروهای افسردگی عوارض دارن
    اين قشر محترمي كه فرمودين از نظر علمي كارهاشون بي اساس هست و داروهاشونم از لحاظ تجربي چون مطالعه نشده و روي عده محدودي تست شده بسيار عوارض دارن و مهمتر از اون ثمر بخش نيستن.

======

به نظرمن مراجعه به روانپزشك بهتره. هزينه زيادي نداره در بخش دولتي مراجعه كنين زير 25 تومن ويزيت + بسته به نوع دارو هم مقداري هزينه دارو هست اگه مشكلي در اين خصوص دارين به دكتر بگين كه داروي خارجي حتي المقدور تجويز نكنه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •