تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 20

نام تاپيک: مهم ترین نکاتی که تو ازدواج باید بهش دقت کرد چه چیزایی هست؟

داره خودمونی میشه aidin.x's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2019

14 مهم ترین نکاتی که تو ازدواج باید بهش دقت کرد چه چیزایی هست؟

سلام بنظرتون مهم ترین نکاتی که تو ازدواج باید بهش دقت کرد چیه؟

از نظر خودم ( گذشته ی دختر، فرهنگ خانوادش، سنش و میزان توجهش به مسائل مالی ) هست.

ضمن نام بردن اگر نکته ای ، مطلبی دارین بنویسین استفاده کنیم.

2. این کاربر از aidin.x بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن ادبیات hamid_diablo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    آنجا که عقاب پر بریزد

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    خوب ازدواج خیلی پیچیده تر از این حرفاست
    اول از همه پیشنهاد میکنم حتما پیش مشاور تشریف ببرید

این چیزایی که نام بردین درسته. اما چطور باید کشف کنیم این چیزارو؟ اولین راه قطعا پرسش و پاسخه. مثلا از دختر خانم میپرسید فرهنگ خانوادگی شما به چه شکله؟ مثلا تو مراسمات تولد خانوادگی چه برنامه ای دارید؟ آیا فقط یه تولد خانوادگیه و کیک و شیرینی و میوه یا اینکه از اقوام دعوت میکنید و سالن و رقص و ....؟

اما مسئله ای وجود داره اینکه شاید دختر خانم به خاطر احساسات و یا ترس از دست دادن شما تمام واقعیت رو نگه!! اینجاست که خود شما باید به شکل هوشمندانه به این موضوعات پی ببری!!!

در کنار گدشته دختر و فرهنگ خانوادگی و ... به طرز تفکر دختر در مسائل اقتصادی و فرهنگی و سیاسی و دینی هم توجه کنید. مثلا دختر خانمی که همش از باکلاس بودن حرف میزنه و سبک زندگیش برپایه با کلاس بودن شکل گرفته قطعا شما رو تو خرج میندازه

4. 3 کاربر از hamid_diablo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام بنظرتون مهم ترین نکاتی که تو ازدواج باید بهش دقت کرد چیه؟

از نظر خودم ( گذشته ی دختر، فرهنگ خانوادش، سنش و میزان توجهش به مسائل مالی ) هست.

ضمن نام بردن اگر نکته ای ، مطلبی دارین بنویسین استفاده کنیم.

به نظر من تو دوره فعلی ازدواج امکان پذیر نیست. مگر دختر رو سال ها بشناسید یا از فامیل باشه مثلا.

نکته بعدی آزمایش HIV و هپاتیت و زگیل تناسلی هست. یه آقای دکتری که از بهترین پزشک زنان تهران هم هستن گفتند که 70 درصد زن ها یکی از این سه بیماری رو دارن که بسیار تکان دهنده بود.

رفیق خیلی جیگر شیر داری که ازدواج می کنی. شاید شهرستان بشه ولی تهران اصلا.

حالا من برات مطلب می ذارم که بخونی الان فرصت ندارم و سرکاری هستم.

مشاور هم که باید برید تایید کنه. سعی کنید پیش مشاور خانوم برید. طرف ما یه مشاور مرد هست تقریبا نیمی از کسایی که پیشش رفتن بعدش دختره رو خودش تور کرده.

حالا تو تهران ازدواج سفید هم خیلی مد و رایج شده به جز اون نوع دیگه ای هم مد شده که الان دختر همسایه ما اینطوری زندگی می کنه. ببین یه پسری هست 10 سالی از خودش بزرگتر که شب های 5 شنبه و جمعه پیش اونه و بقیه روز ها با یه پسر دیگه خونه خریدن و اونجاست.

قبلا مرد ها چند همسری بودن الان دختر ها.

خواهرش هم چنین مدلی هست منتها اون روزایی که امتحان داره میاد خونه پدر مادرش. مثلا دو ماه در سال. بقیه مواقع مثل خواهرش با دو نفر هست.

اینم مدلای جدید.

6. 2 کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2019

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    خوب ازدواج خیلی پیچیده تر از این حرفاست
    اول از همه پیشنهاد میکنم حتما پیش مشاور تشریف ببرید

این چیزایی که نام بردین درسته. اما چطور باید کشف کنیم این چیزارو؟ اولین راه قطعا پرسش و پاسخه. مثلا از دختر خانم میپرسید فرهنگ خانوادگی شما به چه شکله؟ مثلا تو مراسمات تولد خانوادگی چه برنامه ای دارید؟ آیا فقط یه تولد خانوادگیه و کیک و شیرینی و میوه یا اینکه از اقوام دعوت میکنید و سالن و رقص و ....؟

اما مسئله ای وجود داره اینکه شاید دختر خانم به خاطر احساسات و یا ترس از دست دادن شما تمام واقعیت رو نگه!! اینجاست که خود شما باید به شکل هوشمندانه به این موضوعات پی ببری!!!

در کنار گدشته دختر و فرهنگ خانوادگی و ... به طرز تفکر دختر در مسائل اقتصادی و فرهنگی و سیاسی و دینی هم توجه کنید. مثلا دختر خانمی که همش از باکلاس بودن حرف میزنه و سبک زندگیش برپایه با کلاس بودن شکل گرفته قطعا شما رو تو خرج میندازه
    درسته، فکر میکنم مشاوره ازدواج تا حدی بتونه کمک کننده باشه

تاريخ عضويت
    Dec 2019

پيش فرض

به نظر من تو دوره فعلی ازدواج امکان پذیر نیست. مگر دختر رو سال ها بشناسید یا از فامیل باشه مثلا.

نکته بعدی آزمایش HIV و هپاتیت و زگیل تناسلی هست. یه آقای دکتری که از بهترین پزشک زنان تهران هم هستن گفتند که 70 درصد زن ها یکی از این سه بیماری رو دارن که بسیار تکان دهنده بود.

رفیق خیلی جیگر شیر داری که ازدواج می کنی. شاید شهرستان بشه ولی تهران اصلا.

حالا من برات مطلب می ذارم که بخونی الان فرصت ندارم و سرکاری هستم.

مشاور هم که باید برید تایید کنه. سعی کنید پیش مشاور خانوم برید. طرف ما یه مشاور مرد هست تقریبا نیمی از کسایی که پیشش رفتن بعدش دختره رو خودش تور کرده.

حالا تو تهران ازدواج سفید هم خیلی مد و رایج شده به جز اون نوع دیگه ای هم مد شده که الان دختر همسایه ما اینطوری زندگی می کنه. ببین یه پسری هست 10 سالی از خودش بزرگتر که شب های 5 شنبه و جمعه پیش اونه و بقیه روز ها با یه پسر دیگه خونه خریدن و اونجاست.

قبلا مرد ها چند همسری بودن الان دختر ها.

خواهرش هم چنین مدلی هست منتها اون روزایی که امتحان داره میاد خونه پدر مادرش. مثلا دو ماه در سال. بقیه مواقع مثل خواهرش با دو نفر هست.

اینم مدلای جدید.

نه تهران نیستم. (فکر کنم اینو شانس آوردم )
    بنظرم هیچ چیز نمیتونه جای تحقیق شخصی رو بگیره و اینکه بدونی سمت چه کسی و خانواده ای قدم برمیداری!
    البته من حرف شما رو قبول دارم ولی نمیخوام خیلی به موضوع بسته و تاریک نگاه کنم. قطعا آزمایشات قبل ازدواج و برگه ی سلامت و بررسی شخصیت و تحقیق از گذشته و حتی بررسی رفقای اون دختر میتونه خیلی کمک کننده باشه.

9. 2 کاربر از aidin.x بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

به طرف بگو هیچی نداری ببین باهات ازدواج میکنه

11. 3 کاربر از radarz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2019

پيش فرض

به طرف بگو هیچی نداری ببین باهات ازدواج میکنه
    موافقم....

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

اگر درآمدی خوبی داره . (منظورم حداقل 4 به بالا هست) . میتونی زندگی کمی پایین تر از متوسطی داشته باشی .اگر درآمدتون واقعا کم هست . اشتباه میکنید و هرگز این کار رو نکنید .

تو این وضعیت اقتصادی بد و غیر قابل پیش بینی ازدواج واقعا سخت هست . مهمترین ملاک در این وضعیت هم میزان انتظارات مالی دختر هست .
    Last edited by mojt90; 27-12-2019 at 10:12.

14. 4 کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

نه تهران نیستم. (فکر کنم اینو شانس آوردم )
    بنظرم هیچ چیز نمیتونه جای تحقیق شخصی رو بگیره و اینکه بدونی سمت چه کسی و خانواده ای قدم برمیداری!
    البته من حرف شما رو قبول دارم ولی نمیخوام خیلی به موضوع بسته و تاریک نگاه کنم. قطعا آزمایشات قبل ازدواج و برگه ی سلامت و بررسی شخصیت و تحقیق از گذشته و حتی بررسی رفقای اون دختر میتونه خیلی کمک کننده باشه.
    سلام مجدد

ببخشید من تیکه تیکه جواب می دم، چون همیشه سرم شلوغه و فرصت کم دارم.

یه بحثی رو مطرح کردید به نام برگه سلامت .

اصلا روی این یکی حساب نکنید. اینو تضمین شده خدمت تون عرض می کنم. برگه سلامت برای دهه های 60 تا نهایتا سال 90 جواب می داد.

برات دخترا رو دو دسته می کنم :
    1-پولدارا : حالا درست نیست اسم بیمارستان بیارم ولی همین نزدیک منزل ما بیمارستانی هست که پرده بکارت رو با 30 میلیون تومن عین روز اول درست می کنه و جالبی قضیه اینجاست که بیمه تا سقف 7 تومنش رو هم پرداخت می کنه. کاملا دقیق و لیزری و خون دار. معمولا این عمل بین 1 هفته تا 1 ماه قبل عروسی هم انجام می شه که حتما خون هم بیاد. بعضی اوقات هم دو مرحله ای هست یعنی اول ترمیم بعد 1 هفته مونده خون دار کردن. بله قدیم اگر جراحی ترمیم بکارت می کردن دکترها با یک نگاه متوجه می شدن اما الان دستگاه های فوق پیشرفته و لیزری دارن که اصلا قابل تشخیص با هیچ وسیله و چشمی نیست.
    بازم اگر می خوای مطمئن شی که من راست می گم یا نه یه سرچ ساده انجام بده تو نت و یا تو خصوصی بهت اسم بیمارستان رو می گم خودت برو تحقیق کن.

2- دخترای معمولی یا فقیر : که موقع معاینه گریه و زاری می کنن که آی بهم تجاوز شده و خودم نفهمیدم و دکترا هم که این داستان رو زیاد شنیدن درجا حکم باکرگی و برگه سلامت می دن.

حالا اگر رابطه از پشت بوده باشه باز هم همین داستان هست ولی به شکل دیگه و حتی این مورد توسط پزشک به سختی تشخیص داده می شه (چون ممکنه دختر استدلال کنه به دلایل دیگه ای بوده).

ببین من به موضوع بسته و تاریک نگاه نمی کنم. باید واقع بین باشی و مدتی رو با دخترا بگذرونی تا بشناسی شون. لزوما نه دوست دختر بازی و .... منظورم دوستی ساده س که توی چنین رابطه ای می تونی این چیزا رو ببینی و دیدت واقع بینانه تر بشه. اسمش اینه آمریکایی ها و اروپایی ها از 15 سالگی دیگه باکره نیستن و دین و ایمون ندارن و خرابن و .... باور کن که ایران خیلی وضع بدتره. یعنی شما پورن استار های رنک 1 رو از خیلی از دخترای ایرونی پاک تر بدون.

حالا تحقیق هم راه خوبیه ولی قدیمی الان همسایه ها هم رو نمی شناسن.

بعد رفقای دختر خانم هم هیچ وقت نمیان بگن با کی بوده و نبوده چون خودشون هم بالاخره با کسانی بودن که دختر مورد نظر شما خبر داره.

حالا به هر حال انشاالله که خیره و من خیلی سیاه به قضیه نگاه می کنم.

خیلی دقت کن که خوشبخت بشی.

16. 3 کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2019

پيش فرض

اگر درآمدی خوبی داره . (منظورم حداقل 4 به بالا هست) . میتونی زندگی کمی پایین تر از متوسطی داشته باشی .اگر درآمدتون واقعا کم هست . اشتباه میکنید و هرگز این کار رو نکنید .

تو این وضعیت اقتصادی بد و غیر قابل پیش بینی ازدواج واقعا سخت هست . مهمترین ملاک در این وضعیت هم میزان انتظارات مالی دختر هست .
    راستش انتظارات مالی خیلی برام مهمه ولی اینجوری نیست یه دختری بگه انتظار مالی ندارم اما تو رابطه های ... بوده باشه ( میدونی که منظورمو) . از طرفی من شخصا دختر ۲۰ ساله رو بچه میدونم اینا تا سنشون بالا نره نمیشه روشون حساب باز باز کرد ... امروز عاشقن و فردا فارغ!

18. این کاربر از aidin.x بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •