تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 20 از 20

نام تاپيک: مهم ترین نکاتی که تو ازدواج باید بهش دقت کرد چه چیزایی هست؟

داره خودمونی میشه aidin.x's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2019

پيش فرض

سلام مجدد

ببخشید من تیکه تیکه جواب می دم، چون همیشه سرم شلوغه و فرصت کم دارم.

یه بحثی رو مطرح کردید به نام برگه سلامت .

اصلا روی این یکی حساب نکنید. اینو تضمین شده خدمت تون عرض می کنم. برگه سلامت برای دهه های 60 تا نهایتا سال 90 جواب می داد.

برات دخترا رو دو دسته می کنم :
    1-پولدارا : حالا درست نیست اسم بیمارستان بیارم ولی همین نزدیک منزل ما بیمارستانی هست که پرده بکارت رو با 30 میلیون تومن عین روز اول درست می کنه و جالبی قضیه اینجاست که بیمه تا سقف 7 تومنش رو هم پرداخت می کنه. کاملا دقیق و لیزری و خون دار. معمولا این عمل بین 1 هفته تا 1 ماه قبل عروسی هم انجام می شه که حتما خون هم بیاد. بعضی اوقات هم دو مرحله ای هست یعنی اول ترمیم بعد 1 هفته مونده خون دار کردن. بله قدیم اگر جراحی ترمیم بکارت می کردن دکترها با یک نگاه متوجه می شدن اما الان دستگاه های فوق پیشرفته و لیزری دارن که اصلا قابل تشخیص با هیچ وسیله و چشمی نیست.
    بازم اگر می خوای مطمئن شی که من راست می گم یا نه یه سرچ ساده انجام بده تو نت و یا تو خصوصی بهت اسم بیمارستان رو می گم خودت برو تحقیق کن.

2- دخترای معمولی یا فقیر : که موقع معاینه گریه و زاری می کنن که آی بهم تجاوز شده و خودم نفهمیدم و دکترا هم که این داستان رو زیاد شنیدن درجا حکم باکرگی و برگه سلامت می دن.

حالا اگر رابطه از پشت بوده باشه باز هم همین داستان هست ولی به شکل دیگه و حتی این مورد توسط پزشک به سختی تشخیص داده می شه (چون ممکنه دختر استدلال کنه به دلایل دیگه ای بوده).

ببین من به موضوع بسته و تاریک نگاه نمی کنم. باید واقع بین باشی و مدتی رو با دخترا بگذرونی تا بشناسی شون. لزوما نه دوست دختر بازی و .... منظورم دوستی ساده س که توی چنین رابطه ای می تونی این چیزا رو ببینی و دیدت واقع بینانه تر بشه. اسمش اینه آمریکایی ها و اروپایی ها از 15 سالگی دیگه باکره نیستن و دین و ایمون ندارن و خرابن و .... باور کن که ایران خیلی وضع بدتره. یعنی شما پورن استار های رنک 1 رو از خیلی از دخترای ایرونی پاک تر بدون.

حالا تحقیق هم راه خوبیه ولی قدیمی الان همسایه ها هم رو نمی شناسن.

بعد رفقای دختر خانم هم هیچ وقت نمیان بگن با کی بوده و نبوده چون خودشون هم بالاخره با کسانی بودن که دختر مورد نظر شما خبر داره.

حالا به هر حال انشاالله که خیره و من خیلی سیاه به قضیه نگاه می کنم.

خیلی دقت کن که خوشبخت بشی.
    خواهش ... تشکر
    حرفت درسته بحثی نیست . منظورم این بود نمیشه همه رو با یه چشم دید.
    ببین من میگم مسیر رو که درست بری خطر برخورد با این مدل آدما کمتر میشه.
    یه روانشناسی چند وقت پیش میگفت شخصیت افرادو از روی علاقه مندی ها و نظراتشون بشناسین.
    مثلا یادم میاد یه نفر واسه ازدواج میخواست دختره رو ببره پیش دکتر ، دختره در اومده بود گفته بود من نمیام داری بهم توهین میکنی یعنی منظورت اینه با کسی بودم؟!( شده بود قهر و منت کشی )
    پسره هم خرج زیادی کرده بود و همه در جریان بودن واسه همینم از کارش منصرف شد( که بنظرم اشتباه بدی کرد چون ضررای بدتری دید )
    بعد اینکه ازدواج کردن یه سال بعدش بچه دار شدن. بچه که داشت بزرگ میشد کم کم زنش شروع کرد به خیانت ولی خب این مدرک کافی واسه اثبات نداشت.
    سر بچه ی دوم کلا شک کرده بود که بچه مال اینه یا نه. که دیگه چند وقت مرخصی گرفت و افتاد دنبال زنه و مچشو با ینفر گرفت. زنه هم باپشتیبانی خانوادش گذاشت رفت و بچه ها رو رها کرد. ولی چند سالی طول کشید تا طلاق گرفت .

یه وقتایی بعضیا سرنخ میدن ، خوبه این سرنخ ها رو بگیری ! چون دست آدمو میگیره میبره جایی که طرف داره موضوعو پنهون میکنه.
    یچیزاییم بقول حمید تو پست بالا هوشمندانس. یعنی اول یجوری رفتار میکنی ببینی پا میده، یا میپرسی بدون اینکه توضیح بدییا نظرتو بگی ، فقط میشنوی.

2. 2 کاربر از aidin.x بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2019

پيش فرض

بعد رفقای دختر خانم هم هیچ وقت نمیان بگن با کی بوده و نبوده چون خودشون هم بالاخره با کسانی بودن که دختر مورد نظر شما خبر داره.

درباره رفقاشم منظورم این بود که ببینی با کیا میگرده، اگر دور و بریاش آدمای ناجورین مطمئنن روی اینم اثر گذاشتن .

4. 2 کاربر از aidin.x بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

دوستان آدم این نظرات شمارو میخونه درباره دخترا میترسه منصرف میشه
    یکی میگه زندگی با 4 میلیون متوسط به پایینه نمیدونم شهرها متفاوته اخه و هرکسم خرجاش متفاوته .

ولی از دخترا هرجا میبینم بد میگن ادم ترسیده میشه گاهی به خودم میگم پسر مگه سرت درد میکنه دنبال دردسری ازدواج کنی اینهمه بدبختی بکشی اینطور که میبینم انگار ازدواج تخم مرغ شانسی انگار موفقیتش 50 به 50 هست اگه 60 به 40 بود بازم ادم امیدوار بود میرفت میکرد

6. این کاربر از [ Ehsan ] بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن ادبیات hamid_diablo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    آنجا که عقاب پر بریزد

پيش فرض

درباره رفقاشم منظورم این بود که ببینی با کیا میگرده، اگر دور و بریاش آدمای ناجورین مطمئنن روی اینم اثر گذاشتن .
    یکی از راه های شناخت همینه
    ببینی با کی میگیرده و با کیا لذت میبره...

8. این کاربر از hamid_diablo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2019

پيش فرض

نظرات بیشتری باشه حتما میخونم...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض

مثل هندونه هست. تا باهاش زندگی نکنی نمیتونی بشناسیش. خانواده اش خیلی مهمه. مهمه از نظر فرهنگی و طرز فکر به هم بخورین. پاک دامن و متین باشه. از روی ظاهرش هم میشه گفت اهل ئلخرجی هست یا نه. البته شیک پوشی و مرتب پوشیدن بحثش جداست. اگه کسی رو زیر نظر داری بد نیست باها ش یه دور بری پیش مشاور

11. 2 کاربر از body_guard بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام مجدد

ببخشید من تیکه تیکه جواب می دم، چون همیشه سرم شلوغه و فرصت کم دارم.

یه بحثی رو مطرح کردید به نام برگه سلامت .

اصلا روی این یکی حساب نکنید. اینو تضمین شده خدمت تون عرض می کنم. برگه سلامت برای دهه های 60 تا نهایتا سال 90 جواب می داد.

برات دخترا رو دو دسته می کنم :
    1-پولدارا : حالا درست نیست اسم بیمارستان بیارم ولی همین نزدیک منزل ما بیمارستانی هست که پرده بکارت رو با 30 میلیون تومن عین روز اول درست می کنه و جالبی قضیه اینجاست که بیمه تا سقف 7 تومنش رو هم پرداخت می کنه. کاملا دقیق و لیزری و خون دار. معمولا این عمل بین 1 هفته تا 1 ماه قبل عروسی هم انجام می شه که حتما خون هم بیاد. بعضی اوقات هم دو مرحله ای هست یعنی اول ترمیم بعد 1 هفته مونده خون دار کردن. بله قدیم اگر جراحی ترمیم بکارت می کردن دکترها با یک نگاه متوجه می شدن اما الان دستگاه های فوق پیشرفته و لیزری دارن که اصلا قابل تشخیص با هیچ وسیله و چشمی نیست.
    بازم اگر می خوای مطمئن شی که من راست می گم یا نه یه سرچ ساده انجام بده تو نت و یا تو خصوصی بهت اسم بیمارستان رو می گم خودت برو تحقیق کن.

2- دخترای معمولی یا فقیر : که موقع معاینه گریه و زاری می کنن که آی بهم تجاوز شده و خودم نفهمیدم و دکترا هم که این داستان رو زیاد شنیدن درجا حکم باکرگی و برگه سلامت می دن.

حالا اگر رابطه از پشت بوده باشه باز هم همین داستان هست ولی به شکل دیگه و حتی این مورد توسط پزشک به سختی تشخیص داده می شه (چون ممکنه دختر استدلال کنه به دلایل دیگه ای بوده).

ببین من به موضوع بسته و تاریک نگاه نمی کنم. باید واقع بین باشی و مدتی رو با دخترا بگذرونی تا بشناسی شون. لزوما نه دوست دختر بازی و .... منظورم دوستی ساده س که توی چنین رابطه ای می تونی این چیزا رو ببینی و دیدت واقع بینانه تر بشه. اسمش اینه آمریکایی ها و اروپایی ها از 15 سالگی دیگه باکره نیستن و دین و ایمون ندارن و خرابن و .... باور کن که ایران خیلی وضع بدتره. یعنی شما پورن استار های رنک 1 رو از خیلی از دخترای ایرونی پاک تر بدون.

حالا تحقیق هم راه خوبیه ولی قدیمی الان همسایه ها هم رو نمی شناسن.

حالا به هر حال انشاالله که خیره و من خیلی سیاه به قضیه نگاه می کنم.

خیلی دقت کن که خوشبخت بشی.
    دوستان شاید باور نکنید ولی بیش از 50 پیام خصوصی در این چند روز برای من اومده و اسم و آدرس بیمارستان ترمیم کننده بکارت رو خواستن

خب بابا یا ندی ن یا می دی د دیگه خودتون یه فکری بکنید.

بیچاره م کردید. خانم ها اصلا نداریم چنین جایی. من اشتباه کردم نوشتم.

خواهش می کنم انقدر پ خ نفرستید برای بیمارستان و نحوه عمل و . ...

13. 2 کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2019

پيش فرض

مثل هندونه هست. تا باهاش زندگی نکنی نمیتونی بشناسیش. خانواده اش خیلی مهمه. مهمه از نظر فرهنگی و طرز فکر به هم بخورین. پاک دامن و متین باشه. از روی ظاهرش هم میشه گفت اهل ئلخرجی هست یا نه. البته شیک پوشی و مرتب پوشیدن بحثش جداست. اگه کسی رو زیر نظر داری بد نیست باها ش یه دور بری پیش مشاور
    تشکر بابت مطلب خوبت

15. این کاربر از aidin.x بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2019

پيش فرض

دوستان شاید باور نکنید ولی بیش از 50 پیام خصوصی در این چند روز برای من اومده و اسم و آدرس بیمارستان ترمیم کننده بکارت رو خواستن

خب بابا یا ندی ن یا می دی د دیگه خودتون یه فکری بکنید.

بیچاره م کردید. خانم ها اصلا نداریم چنین جایی. من اشتباه کردم نوشتم.

خواهش می کنم انقدر پ خ نفرستید برای بیمارستان و نحوه عمل و . ...
    فکر نمیکردم همچین موضوعی پیش بیاد خیلی جالب شد .

واسه همینه گذشته ی آدما برام خیلی مهمه چون از اونجاست که میشه راست و دروغشون رو بیرون کشید.

17. 2 کاربر از aidin.x بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض

یه چیزی رو هم بگم. ببین تفریحاتش چیه. اوقات بیکاریش چی کار میکنه. مثلا میره نقاشی میکنه کلاس خیاطی میره اهل کوهنوردیه باشگاه میره کتاب میخونه و... از برنامه ریزی که برای اوقات فراغتش داره میتونی بفهمی که طرف ادم سطحی نیست. این جور ادمها زندگیشون غنی هست. سطحی نیستن.
    یه توصیه دیگه هم دارم برات. اقای دکتر شیری تو وبسایت توانگری مجموعه درس غیر حضوری ازدواج دارن. حتما حتما بخرش. من تا حالا دو تا از درسهای ایشون رو خریدم. خیلی برام مفید بودگ
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

19. این کاربر از body_guard بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •