تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: فیلم 4k در تلویزیون 49 یا 50 اینچ ؟

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض فیلم 4k در تلویزیون 49 یا 50 اینچ ؟

سلام
    دوستان میخوام تلویزیون بخرم . بیشتر فیلم های 1080 یا 720 میبینیم .

البته بدم نمیاد از تکنولوژی دور باشم و خیلی برام جالبه که محتوای 4k رو هم ببینم .

میخواستم بدونم دوستان آیا محتوای 4k در تلویزیون های 49 یا 50 اینچ تفاوت واقعا قابل توجه با محتوای HD در این سایز دارد ؟؟؟؟

به عبارت دیگر ارزش داره تو این سایز 4k بخریم ؟ یا تو این سایز 4k و HD با هم فرقی ندارن ؟

2. این کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

سوال خوبیه.

والا بچه هایی که اکانت شبکه های استریم خارجی دارند باید اینو بگند. چون 4K استاندارد حجمش معمولا ۱۰۰ گیگ هست و عرضه یا فروش نمیشه بدلیل حجم زیاد که قابل ذخیره روی دیسکی نیست همیشه در همه جا بصورت استریم عرضه میشه. پس باید استریم کرد و گفت.

ضمنا اگر کسی گیرنده ماهواره 4K داره و اون چند شبکه 4K دار مثلا Canal+ را اگه میبینه هم میتونه ما را مطلع کنه.

من خودم چون دسترسی به موارد بالا ندارم نمیتونم بگم اکانت نتفلیکسم HD هست و 4K اش را اشتراک ندارم چون نیازی هم ندارم.

موارد همونهای بالا هست که گفتم حالا یکی میگه من دانلود کردم و نمیدونم انکودر فلان‌ همش چرت محضه. انگار از سایت سازنده و استودیو گرفته. 4K کلا استریم هست و بس.

البته یک راه دیگه هم هست اینکه 4K یوتیوب را استریم بکنیم آن هم میشه.

4. این کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

سوال خوبیه.

والا بچه هایی که اکانت شبکه های استریم خارجی دارند باید اینو بگند. چون 4K استاندارد حجمش معمولا ۱۰۰ گیگ هست و عرضه یا فروش نمیشه بدلیل حجم زیاد که قابل ذخیره روی دیسکی نیست همیشه در همه جا بصورت استریم عرضه میشه. پس باید استریم کرد و گفت.

ضمنا اگر کسی گیرنده ماهواره 4K داره و اون چند شبکه 4K دار مثلا Canal+ را اگه میبینه هم میتونه ما را مطلع کنه.

من خودم چون دسترسی به موارد بالا ندارم نمیتونم بگم اکانت نتفلیکسم HD هست و 4K اش را اشتراک ندارم چون نیازی هم ندارم.

موارد همونهای بالا هست که گفتم حالا یکی میگه من دانلود کردم و نمیدونم انکودر فلان‌ همش چرت محضه. انگار از سایت سازنده و استودیو گرفته. 4K کلا استریم هست و بس.

البته یک راه دیگه هم هست اینکه 4K یوتیوب را استریم بکنیم آن هم میشه.
    سلام
    دوستان میخوام تلویزیون بخرم . بیشتر فیلم های 1080 یا 720 میبینیم .

البته بدم نمیاد از تکنولوژی دور باشم و خیلی برام جالبه که محتوای 4k رو هم ببینم .

میخواستم بدونم دوستان آیا محتوای 4k در تلویزیون های 49 یا 50 اینچ تفاوت واقعا قابل توجه با محتوای HD در این سایز دارد ؟؟؟؟

به عبارت دیگر ارزش داره تو این سایز 4k بخریم ؟ یا تو این سایز 4k و HD با هم فرقی ندارن ؟

42 اینچ FullHD همین الانش دارم تایپ میکنم کیفیت خوبی نداره!از نزدیک ولی از دور شاید چیزیو متوجه تفاوتش نشد
    شما باید بپرسین با بودجتون چقده چی میتونید بخرید این مهمه والا سوالتون واقعا مسخرس چون طرف براساس بودجه میره خرید تو ایران ن بر اساس سایز
    شما دور از سایز باید به پنلتون هم توجه کنید پنل های oled یه سرو گردن از lcd ها بالاترن !
    محتوا سخته برای گیر اوردن 4k از حجم بالای شدید سنگین فایل های ریماکس بلوری 30 به بالا گیگ (هرچند انکودر هایی مثل PSA هستن که سه چهار گیگ فورکی معمولی میدن ولی کیفیتشون در حد یه 1080 هست)
    همینطور هزینه برای رسی ورتون از دو تومن به بالا! البته یه تومن هم میتونید بخرید! دست دوم و ارزون تر مارک های متفرقه ولی پیشنهاد نمیشه
    ولی پیشنهاد خرید گیرنده های با کیفیت تیونر بالاس که عمر بهتری براتون داشته باشه خلاصه مرد باشه مثل vu zero که قیمتی نزدیک به 4 تومن یا مثلا dreambox one حدود 6.500 خوبه!
    همینطور بدلیل پخش در سایر جهت های ماه.. خرید گردون بهتره!
    شخصا جام جهانی رو سال پیش از شبکه TRT 4K میدیدم!
    همینطور قراره که یورو 2020 رو هم نمایش بده هم از TRT هم از TVP لهستان اگه اشتباه نکنم بصورت 4K
    الان هم که Canal plus لهستان یه سری از مسابقات رو نشون میده ریت خوبی داره اونم 23 مگابیت در ثانیه کیفیت خوبی داره ولی خب فوتباله

و دوستمون که میگ استریم 100 گیگاس ن داداش اشتباه نزن سرچ سند و اینا گوگل هست حرفت به کل اشتباهه و مثل حرف ادمی میمونه که هیچ تخصصی نداره ..
    شما بررسی ها رو ببین عکس هایی که از کیفیت هارو ببین
    اون نسخه هایی که شما میگین حجمشون خیلی بالاس نسخه های مثلا imax نسخه فقط دست سازنده ها و توزیع کننده ها میرسه بهشون نه منو شما توزیع کننده ها اینرتنی اینکه اینقدددد کیفیتشو خراب میکنن تا بتونن استریم کنن با حجم پایین
    شما دیگ فکرشو بکن با 10 مگابیت بتونی 4k نتفلیکس تو ایران استریم کنی ببینی چجوری میگی استریم کیفیتش بیشتره!
    من نت فیلکس رو هم دارم اکانتشو باید یه نت خوب حداقل 16 مگابیت تک کانکشن خارجی داشته باشید و فورکی ببیند
    شخصا اپل تی وی پلاس دارم که کیفیتشو میتونم بگم بهتر از نتفیلکسه مخصوصا سریال see! با اینترنت همراه اخر شب ها میتونم ویدیو حداقل با کیفیت 4k ببینم ! روز هم به سختی HD حدود 60 مگ اینترنت خارجی میخوره! بخاطر اینکه فک کنم از hevec ساپورت نداره رو 4کی!
    کیفیت استریم فعلا (شاید یه روزی ولی حالا حالا نه ) به پای بلوری نمیرسه!
    ولی هیچکدومشون به پای بلوری انکود خوباش نمیرسه!
    شما یوتیوب بتونی با 6 مگابیت استریم فورکی کنی فک میکنی خیلی کیفیت داره؟؟ شما دکمه pause رو میزنی میری جلو موهای طرف پیکسل پیکسلیه!
    من یه فیلم دارم از یکی خوبای انکود دی بندینگ!!!! که اصلا شما نمیدونید مطمعنا دی بندینگ چیه! 1080 اشو بذارید تو تلویزون کیفیتش بیشتر از اکانت نتفیلکسه اپل تیویه!!
    Last edited by MMDFullHD; 20-12-2019 at 13:51.

6. 2 کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

چطوری محمد خوبی؟! اگر داری پس این چیزها رو میدونی:

من هم یک ماه AppleTV+ گرفتم و اگر بدونی که فکر کنم میدونی پلاس کیفیتش تا 4K بازه و بر حسب دستگاه کیفیت میگیره دقیقا مانند آیتونز. من روی تبلت HDR میگرفتم و‌اره خوب بود. البته الان اشتراکم را کنسل کردم.

نتفلیکس که سه تا پلن فروش داره من HD دارم و 4K اش رو ندارم و نظری نمیتونم بدم و نمیگم.

4K همون 3 سال پیش آمد ایتونز قابل دانلود نبود چون تا ۱۰۰ گیگ حجم‌ها می رسید و استریم:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

While the support document doesn't offer an explanation for this restriction, it's likely due to local storage capacities, as 4K movies come in at around 100GB. The new Apple TV 4K comes in 32GB and 64GB storage configurations
    گوگل پلی یکسال زودتر از ایتونز و اپل آورد که اون هم دانلودی نیست.

که اون هم ۱۰۰ گیگ باز هست.

The average file size of a 4K movie is estimated to be just 100GB.
    آمازون و پرایم هم دارند که مورد بالاست. کلا هیچ شرکتی در دنیا دانلودی عرضه نمیکنه و فقط استریمه.

نتفلیکس که دانلود داره میکنم ولی آنهایی که دانلودی نیست صبحها استریم ۱۰۸۰ و عالیه مشکلی نیست. سرعت ایرانسل من تک کانکشن ۷۰ مگا بیت هست.

ادیت: البته محمد تو هم درست میگی همه ۱۰۰ تا نیستند و مینیمم استریم 4K تا ۷ گیگ بر ساعت هست. اما معیار ما مینیمم نیست و ماکزیمم هم نیست ولی ساعتی ۱۰ الی ۲۰ گیگ شاید نرمال باشه.

اپل تی وی پلاس را هیچ وقت با غولی چون نتفلیکس مقایسه نکن چون همش ۴ تا سریال داره و نتفیلیکس بی نهایت تا فیلم و سریال داره و امروز The Witcher آمد

تازه از اون چهار تا به نظر یکی یا دوتاش خوبه بقیه اش مزخرف فمینیست و عدم تبعیض نژادی و رنگ پوست...این چیزهاست. برای همین کنسل کردم.
    Last edited by italodance; 20-12-2019 at 14:29.

8. این کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

42 اینچ FullHD همین الانش دارم تایپ میکنم کیفیت خوبی نداره!از نزدیک ولی از دور شاید چیزیو متوجه تفاوتش نشد
    شما باید بپرسین با بودجتون چقده چی میتونید بخرید این مهمه والا سوالتون واقعا مسخرس چون طرف براساس بودجه میره خرید تو ایران ن بر اساس سایز
    شما دور از سایز باید به پنلتون هم توجه کنید پنل های oled یه سرو گردن از lcd ها بالاترن !
    محتوا سخته برای گیر اوردن 4k از حجم بالای شدید سنگین فایل های ریماکس بلوری 30 به بالا گیگ (هرچند انکودر هایی مثل PSA هستن که سه چهار گیگ فورکی معمولی میدن ولی کیفیتشون در حد یه 1080 هست)
    همینطور هزینه برای رسی ورتون از دو تومن به بالا! البته یه تومن هم میتونید بخرید! دست دوم و ارزون تر مارک های متفرقه ولی پیشنهاد نمیشه
    ولی پیشنهاد خرید گیرنده های با کیفیت تیونر بالاس که عمر بهتری براتون داشته باشه خلاصه مرد باشه مثل vu zero که قیمتی نزدیک به 4 تومن یا مثلا dreambox one حدود 6.500 خوبه!
    همینطور بدلیل پخش در سایر جهت های ماه.. خرید گردون بهتره!
    شخصا جام جهانی رو سال پیش از شبکه TRT 4K میدیدم!
    همینطور قراره که یورو 2020 رو هم نمایش بده هم از TRT هم از TVP لهستان اگه اشتباه نکنم بصورت 4K
    الان هم که Canal plus لهستان یه سری از مسابقات رو نشون میده ریت خوبی داره اونم 23 مگابیت در ثانیه کیفیت خوبی داره ولی خب فوتباله

و دوستمون که میگ استریم 100 گیگاس ن داداش اشتباه نزن سرچ سند و اینا گوگل هست حرفت به کل اشتباهه و مثل حرف ادمی میمونه که هیچ تخصصی نداره ..
    شما بررسی ها رو ببین عکس هایی که از کیفیت هارو ببین
    اون نسخه هایی که شما میگین حجمشون خیلی بالاس نسخه های مثلا imax نسخه فقط دست سازنده ها و توزیع کننده ها میرسه بهشون نه منو شما توزیع کننده ها اینرتنی اینکه اینقدددد کیفیتشو خراب میکنن تا بتونن استریم کنن با حجم پایین
    شما دیگ فکرشو بکن با 10 مگابیت بتونی 4k نتفلیکس تو ایران استریم کنی ببینی چجوری میگی استریم کیفیتش بیشتره!
    من نت فیلکس رو هم دارم اکانتشو باید یه نت خوب حداقل 16 مگابیت تک کانکشن خارجی داشته باشید و فورکی ببیند
    شخصا اپل تی وی پلاس دارم که کیفیتشو میتونم بگم بهتر از نتفیلکسه مخصوصا سریال see! با اینترنت همراه اخر شب ها میتونم ویدیو حداقل با کیفیت 4k ببینم ! روز هم به سختی HD حدود 60 مگ اینترنت خارجی میخوره! بخاطر اینکه فک کنم از hevec ساپورت نداره رو 4کی!
    کیفیت استریم فعلا (شاید یه روزی ولی حالا حالا نه ) به پای بلوری نمیرسه!
    ولی هیچکدومشون به پای بلوری انکود خوباش نمیرسه!
    شما یوتیوب بتونی با 6 مگابیت استریم فورکی کنی فک میکنی خیلی کیفیت داره؟؟ شما دکمه pause رو میزنی میری جلو موهای طرف پیکسل پیکسلیه!
    من یه فیلم دارم از یکی خوبای انکود دی بندینگ!!!! که اصلا شما نمیدونید مطمعنا دی بندینگ چیه! 1080 اشو بذارید تو تلویزون کیفیتش بیشتر از اکانت نتفیلکسه اپل تیویه!!
    عرض سلام و تشکر بابت تشریح کامل

بودجه مشکلی نیست جور میشه . با پولی که دارم میتونم یک تلویزیون 49 یا 50 بخرم . کمی بیشتر حدود 500 تومن هزینه کنم همین سایز میتونم 4k بخرم .

اما میخواستم بدونم آیا تجربه 4k رو این سایز تفاوت محسوسی با Full HD روی این سایز داره . چون چند مورد خونده بودم محتوای 4k فقط تو سایز بالا لذت بخشه و تو سایز های پایین تلویزیون

فرقی و یا تفاوت محسوسی Full HD نداره . خواستم تجربیات دوستان رو بشنوم و و مطمئن شوم . بازم ممنون از دوستان
    Last edited by mojt90; 20-12-2019 at 14:22.

10. این کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

چطوری محمد خوبی؟! اگر داری پس این چیزها رو میدونی:

من هم یک ماه AppleTV+ گرفتم و اگر بدونی که فکر کنم میدونی پلاس کیفیتش تا 4K بازه و بر حسب دستگاه کیفیت میگیره دقیقا مانند آیتونز. من روی تبلت HDR میگرفتم و‌اره خوب بود. البته الان اشتراکم را کنسل کردم.

نتفلیکس که سه تا پلن فروش داره من HD دارم و 4K اش رو ندارم و نظری نمیتونم بدم و نمیگم.

4K همون 3 سال پیش آمد ایتونز قابل دانلود نبود چون تا ۱۰۰ گیگ حجم‌ها می رسید و استریم:

گوگل پلی یکسال زودتر از ایتونز و اپل آورد که اون هم دانلودی نیست.

که اون هم ۱۰۰ گیگ باز هست.

آمازون و پرایم هم دارند که مورد بالاست. کلا هیچ شرکتی در دنیا دانلودی عرضه نمیکنه و فقط استریمه.

به هیچ عنوان 100 گیگ نیست!!!!

به هیچ عنوان بالاترین کیفیتی که من دیدم ی فیلم کامل رو نتفیلکس 14 گیگ اینترنت خورد!
    بهترین کیفیت تو استریم دست اپله بنظرم که هر قسمت see که یک ساعت هست و دالبی اتموس و ویژن داره و رنگ بندی عالی 12 بیتی داره حدود 8 9 گیگ حجم میبره برا هر قسمت!

اون لینکی که شما گذاشتید رو هم بگم تو خارج با توجه به قوانینی که داره توزیع کننده نمیتونه هیچ دخالت و دست بردن تو تصویر بکنه!اون خبریم که گذاشتید برای سه ساله پیشه که مشکللاتی بود ن الان!
    اون زمان اپل مجبور بود که 100 گیگا رو برای مردم استریم کنه!
    که میشه گفت خیلیا نتشون سرعتشون نمیرسید حجم ذخیره سازی کافی نبود که بذارن دانلود ...
    الان با اومدن فشرده سازی و در دست داشتن مجوز برای دست بردن تو خراب کردن کیفیت ها استریمرا راحت میتونن خراب کنن
    ویدیو زیر مقایسه اپل تی وی با دیسک بلوری هست
    جزیات کاملا مشخصه! استریم چن مگابیتی با 55 مگابیتی دیسگ بلوری
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    از لحاظ حجمی هیچ موقع مقایسه نکنید که اشتباه هست شما خودتون مصرفتون موقع استریم رو ببنید بعدا با حجم های بلوری همون فیلم هارو مقایسه کنید
    کیفیت تصویر ربط چندانی به حجم نداره!

12. این کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

عرض سلام و تشکر بابت تشریح کامل

بودجه مشکلی نیست جور میشه . با پولی که دارم میتونم یک تلویزیون 49 یا 50 بخرم . کمی بیشتر حدود 500 تومن هزینه کنم همین سایز میتونم 4k بخرم .

اما میخواستم بدونم آیا تجربه 4k رو این سایز تفاوت محسوسی با Full HD روی این سایز داره . چون چند مورد خونده بودم محتوای 4k فقط تو سایز بالا لذت بخشه و تو سایز های پایین تلویزیون

فرقی و یا تفاوت محسوسی Full HD نداره . خواستم تجربیات دوستان رو بشنوم و و مطمئن شوم . بازم ممنون از دوستان
    نه اصلا این ها همشون کذب ان
    شخصا شما وقتی تلویزیون 4 کی میگیرید باید محتوای فورکی هم داشته باشید اون تلویزیون فول اچ دی پخش کنید خب معلومه تفاوتی نمیکنه!
    مثل این میمونه که بشقاب بزرگ ور دارید اما غذا کم بذارید توش
    شما تلویزون سایز بالاتر میگیرید باید محتوا کیفیت بالاترم بهش برسونید تا نتیجه بگیرید
    تو سایز پاین هم واقعا مشخصه من تو لپ تاپ 720 میبینم با 4k زیر زمین تا اسمون توی یه لپ تاپ 13 اینچی تفاوته!
    و بله تو سایز بالای اصن 49 نیاز به 4 کی هست و تفاوت محصوصی داره!

اما سایز بازم میگم مهم نیست شما معیارتون بیشتر اول رو پنل دوم رزولیشن سوم سایز بعد برند و سیستم عامل باشه
    چون پنل ها مثلا اولد تو مشکی خیلی تفاوت داره
    محتوا فورکی تو سایز 55 که من دارم با محتوا فول اچ دی تفاوتشون خیلی بارزه
    مخصوصا هرچی جلوتر میرید به تلویزون فورکی جزیات بیشتری میذاره در اختیارتون
    ولی اگ از دور نگاه کنید تفاوت خاصی نمیتونید ببنید
    Last edited by MMDFullHD; 20-12-2019 at 15:43.

14. این کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

ادیت: البته محمد تو هم درست میگی همه ۱۰۰ تا نیستند و مینیمم استریم 4K تا ۷ گیگ بر ساعت هست. اما معیار ما مینیمم نیست و ماکزیمم هم نیست ولی ساعتی ۱۰ الی ۲۰ گیگ شاید نرمال باشه.

اپل تی وی پلاس را هیچ وقت با غولی چون نتفلیکس مقایسه نکن چون همش ۴ تا سریال داره و نتفیلیکس بی نهایت تا فیلم و سریال داره و امروز The Witcher آمد

تازه از اون چهار تا به نظر یکی یا دوتاش خوبه بقیه اش مزخرف فمینیست و عدم تبعیض نژادی و رنگ پوست...این چیزهاست. برای همین کنسل کردم.
    با محتوای اپل کاری ندارم درسته حق با شماس هیچ کسم نمیتونه منکر برنامه ها محتوای کلی نتفلیکس شه اون بحثش جداس و چون قدیمی تره نتفیلکس خوب پیشرفت کرده
    ولی اینده اشو بهتر از نتفیلکس من میتونم ببینم تو محتوا چون خرج بهتر میکنه و اپل هم همیشه بازده تو کاراش خیلی خوب بوده!
    از لحاظ کیفیت تصویری اپل بالاتر هست ریت بعضی از فیلم ها سریال ها میرسه به 50 مگابیت و بالاترم بوده 58 دیدم
    ولی نتفیلکس پاین هست و زیر 20 مگابیت
    مثلا اول اپل نوشته ای که فقط سیاه هست و ... ریت افت داره و میشه چن مگابیت
    جاهایی که مثلا عقابه پرواز میکنه تو see ریت رو من دیدم 48 مگابیت خورده میزنه

ی فیلم بسته به میانگینش حدود 20 گیگ میره رو اپل تیوی ولی رو نتفیلکس حدود 10 گیگ میره!
    از یه طرف HDR 10 بیتی کجا دالبی ویژن 12 بیتی کجا!

باز هم میگم بلوریییی خیلی کیفیتش بیشتره

dark knight rises رو نیمیدونم دیدی یا نه استریمش کیفیتش خیلی خوبه با دالبی ویژن حدود 27 گیگ میره ولی بلوری رو که با ریت 70 مگابیتی حجم 70 گیگی FraMeSToR میذاری پرچای ادم میریزه!
    تفاوت خاصی رو نمیشه دید فقط تو جزیات بلوری بهتره ولی رنگبندی اپل تیوی عالی تره عمق رنگ رو ادم میبینه ارضا میشه اصن
    کافیه فقط عکس زیر رو ببنی شرمنده که حجمش بالاس خواستم ارجینال بمونه!
    رنگ رو هم میبینی بی روح هست بخاطر خاموش بودن hdr هست
    کد:
    Last edited by MMDFullHD; 20-12-2019 at 16:17.

16. 2 کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2022

پيش فرض

با محتوای اپل کاری ندارم درسته حق با شماس هیچ کسم نمیتونه منکر برنامه ها محتوای کلی نتفلیکس شه اون بحثش جداس و چون قدیمی تره نتفیلکس خوب پیشرفت کرده
    ولی اینده اشو بهتر از نتفیلکس من میتونم ببینم تو محتوا چون خرج بهتر میکنه و اپل هم همیشه بازده تو کاراش خیلی خوب بوده!
    از لحاظ کیفیت تصویری اپل بالاتر هست ریت بعضی از فیلم ها سریال ها میرسه به 50 مگابیت و بالاترم بوده 58 دیدم
    ولی نتفیلکس پاین هست و زیر 20 مگابیت
    مثلا اول اپل نوشته ای که فقط سیاه هست و ... ریت افت داره و میشه چن مگابیت
    جاهایی که مثلا عقابه پرواز میکنه تو see ریت رو من دیدم 48 مگابیت خورده میزنه

ی فیلم بسته به میانگینش حدود 20 گیگ میره رو اپل تیوی ولی رو نتفیلکس حدود 10 گیگ میره!
    از یه طرف HDR 10 بیتی کجا دالبی ویژن 12 بیتی کجا!

باز هم میگم بلوریییی خیلی کیفیتش بیشتره

dark knight rises رو نیمیدونم دیدی یا نه استریمش کیفیتش خیلی خوبه با دالبی ویژن حدود 27 گیگ میره ولی بلوری رو که با ریت 70 مگابیتی حجم 70 گیگی FraMeSToR میذاری پرچای ادم میریزه!
    تفاوت خاصی رو نمیشه دید فقط تو جزیات بلوری بهتره ولی رنگبندی اپل تیوی عالی تره عمق رنگ رو ادم میبینه ارضا میشه اصن
    کافیه فقط عکس زیر رو ببنی شرمنده که حجمش بالاس خواستم ارجینال بمونه!
    رنگ رو هم میبینی بی روح هست بخاطر خاموش بودن hdr هست
    کد:
    سلام
    hdr همون 10 بیت هست ؟ یعنی فیلم هایی که hdr هستن 10 بیت هستند یا فرق میکنه این دو با هم ؟

بعد به نظرتون ریلیز های 4k psa بهتره یا 4k Yify ? (فقط بین این دو)

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •