تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: ADSL Avagostar / شرکت آواگستر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2019

پيش فرض ADSL Avagostar / شرکت آواگستر

کسی از آواگستر اینترنت داره ؟ اینترنتش خوب یا بد ؟
    Last edited by Computer.Data; 12-12-2019 at 11:39.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

تاريخ عضويت
    Jun 2019

پيش فرض

حجمای تخیلی زده!
    3000 گیگ؟

vdsl داره!

آخر فروم باز ruzbeh1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

من داشتم یک ماهه جمع آوری کردم ، کیفیتش داغونه ، سرعت آپلودش نهایت 700 کیلوبیت هستش،سرعت تک لینکشم داغون

5. 2 کاربر از ruzbeh1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

من داشتم یک ماهه جمع آوری کردم ، کیفیتش داغونه ، سرعت آپلودش نهایت 700 کیلوبیت هستش،سرعت تک لینکشم داغون
    سلام .ممنون از پاسختون
    با عرض معذرت
    من اومدم های وب که اینم حجم رو کم کرد.
    این اواگستر از نظر قطعی چجور بود. سرعت تک کانکشن که ایراد دیده بان هم بود و های وب هم هست و با idm باید دانلود زد.
    سرعت الود هم با توجه به دوری از مخابرات بیشتر از 860 اپلود نمیزاره و نویز میگیره. مشکل افت سرعت و ... داشت یا نه.
    بعد مثلا دییدم لیست داخلیهاشون ماله 96 بود. تو برهه ای که بودید سایتی مثل دانلودها خارجی بود یا داخلی.
    با تشکر

7. این کاربر از rahyarpaul بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ruzbeh1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلام .ممنون از پاسختون
    با عرض معذرت
    من اومدم های وب که اینم حجم رو کم کرد.
    این اواگستر از نظر قطعی چجور بود. سرعت تک کانکشن که ایراد دیده بان هم بود و های وب هم هست و با idm باید دانلود زد.
    سرعت الود هم با توجه به دوری از مخابرات بیشتر از 860 اپلود نمیزاره و نویز میگیره. مشکل افت سرعت و ... داشت یا نه.
    بعد مثلا دییدم لیست داخلیهاشون ماله 96 بود. تو برهه ای که بودید سایتی مثل دانلودها خارجی بود یا داخلی.
    با تشکر
    کلا" شرکت خوبی نبود ، من به خاطر حجمش ثبت نام کردم اما به یک ماه نکشید که جمع آوری کردم ، از نظر کیفیت قابل مقایسه با شرکتایی مثل شاتل و آسیاتک و فن آوا نیست ،کشش خطم 21 مگ بود ، اما از این شرکت که سرویس گرفتم کشش خطم شد 13 مگ، تجهیزاتشون مزخرف هستش ، من سرویس 8 مگ گرفته بودم ، روی همون 8 مگ بستن ، سرعت آپلودشونم ماکزیمم 700 بود ،قطعی هم داشت ، پشتیبانیشم که همش می گفت واستون تیکت ثبت می کنم،پینگشون هم پکت لاس داشت ، کلا" نکته مثبتی تو این شرکت ندیدم ، کلا" می گن هر ارزونی بی حکمت نیست به نظر من سعی کن از شرکتهای servco سرویس نگیری ، من همشونو امتحان کردم ، از شبدیز گرفته تا آوا گستر و تک نت ، هیچ کدوم مال نبودند

9. این کاربر از ruzbeh1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

کلا" شرکت خوبی نبود ، من به خاطر حجمش ثبت نام کردم اما به یک ماه نکشید که جمع آوری کردم ، از نظر کیفیت قابل مقایسه با شرکتایی مثل شاتل و آسیاتک و فن آوا نیست ،کشش خطم 21 مگ بود ، اما از این شرکت که سرویس گرفتم کشش خطم شد 13 مگ، تجهیزاتشون مزخرف هستش ، من سرویس 8 مگ گرفته بودم ، روی همون 8 مگ بستن ، سرعت آپلودشونم ماکزیمم 700 بود ،قطعی هم داشت ، پشتیبانیشم که همش می گفت واستون تیکت ثبت می کنم،پینگشون هم پکت لاس داشت ، کلا" نکته مثبتی تو این شرکت ندیدم ، کلا" می گن هر ارزونی بی حکمت نیست به نظر من سعی کن از شرکتهای servco سرویس نگیری ، من همشونو امتحان کردم ، از شبدیز گرفته تا آوا گستر و تک نت ، هیچ کدوم مال نبودند
    آسیاتک بودم خوب بوده 4 سال بودم. ولی حجمش کفایت نمیکنه.
    شبدیز 8-9 سال پیش بودم 1 سال،تو اون برهه عالی بود ولی سرویس حجمی نداشت،برا اون رفتم پارس.البته شبدیز اونموقع فقط برا کرج بود،شاید برا همین ناراضی بودی.
    پاارس هم واقعا خوب بود ولی حجمش عین های وب هست و کفایت نمیکنه.
    بعد لیست سایتهای داخلیشون خیلی کمه. و هیچ سایت دانلودی توش نبود. حالا میریم پیشگامان. تا 6 ماه دیگه خدا قزرگه.ممنون از کمکتون

11. این کاربر از rahyarpaul بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Sorrow_X's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2019

پيش فرض

آسیاتک بودم خوب بوده 4 سال بودم. ولی حجمش کفایت نمیکنه.
    شبدیز 8-9 سال پیش بودم 1 سال،تو اون برهه عالی بود ولی سرویس حجمی نداشت،برا اون رفتم پارس.البته شبدیز اونموقع فقط برا کرج بود،شاید برا همین ناراضی بودی.
    پاارس هم واقعا خوب بود ولی حجمش عین های وب هست و کفایت نمیکنه.
    بعد لیست سایتهای داخلیشون خیلی کمه. و هیچ سایت دانلودی توش نبود. حالا میریم پیشگامان. تا 6 ماه دیگه خدا قزرگه.ممنون از کمکتون
    من تصمیم گرفتم خط دومم رو یک ماه از این شرکت سرویس بگیرم که فردا تموم بشه جمع اوری میکنم
    این شرکت فقط به درد کسی میخوره که کارش دانلود از سرور داخلیه همین
    قطعی داره - اپلود افتضاحه - پهنای باند خارجی بشدت کم بالای 4 مگابیت کلا نمیاد - تک کانکشن تو عمرم شرکت به این بدی ندیدم باز دیده بان نت بهتر بود - پینگ و پکت لاس افتضاح
    کلا بین تمام شرکتهایی که بودم این بدترینشون بوده تا الان
    اینا تست سرویس 8 مگ که پهنای باند رو 10 ست کردند

Last edited by Sorrow_X; 23-07-2020 at 15:26.

13. 4 کاربر از Sorrow_X بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •