تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 18

نام تاپيک: کلید اسرار(تجربیات خودتون رو از کسایی بگین که ظلمی در حق بقیه کردن و بعدا سزای کارشون رو دیدن.باشد که درس عبرت بشه برای همه ما)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض کلید اسرار(تجربیات خودتون رو از کسایی بگین که ظلمی در حق بقیه کردن و بعدا سزای کارشون رو دیدن.باشد که درس عبرت بشه برای همه ما)

تا حالا شده بدی کنی و بعدا عین همون کار رو یکی دیگه در حقت بکنه؟ و یا بر عکس؟ از دوستان و اشناهاتون اگه همچین موردی رو سراغ دارین بگین تا درس عبرت بشه. اگه هم خواستین کمی داستان رو تغییر بدین تا نگران لو رفتن نباشین

2. این کاربر از body_guard بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض

اولی رو خودم میگم. یکی از اشناهامون موقع جوونی موقع دعوا با پدرش یه سیلی زد تو گوش باباش. گذشت تا اینکه خودش ازدواج کرد و بچه دار شد و بابش فوت شد و پسرش بزرگ که شد ، همین پسر سر یه مساله ای یه سیلی زد تو گوشش همین باباش.

شوهر عمه ام سر خرید یه تیکه زمین سر بابام کلاه گذاشت و اون زمین رو بالا کشید. بعد از چند ماه نوه اش افتاد داخل چاهی که تو اون زمین کنده بودن و متاسفانه فوت شد

4. این کاربر از body_guard بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

برعکسش دور و برمون پره واسه دیدنش هم نه کلید لازمه نه اسرار سوال سخت میپرسی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض

سخت؟! بابا کجاش سخته؟ هدف من از زدن ایت تاپیک این بود که بدونیم هر کی باد بکاره طوفان درو میکنه. به این باور برسیم که این دنیا دار مکافاته. بدی کنی تو همین دنیا نتیجه اش رو میبینی.
    شاید برا شما پیش نیومده. اما برای خیلی ها پیش اومده و دیدن . این ادم ها بیان از تجربه هاشو ن بگن تا کمی ارامش پیدا کنیم و بیشتر مراقب اعمال و رفتارمون باشیم

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

دوست 50 ساله بابام، مغازه مون رو بالا کشید با کلک. الانم خودش خیلی خوب و سالم و خوشحاله. دخترش دکترا گرفته از دانشگاه و استاد شده. پسرشم تولیدی کفش زده و میلیارد داره در میاره. زنشم خیلی سال قبل فوت شده بود الان می گن یه زن 20 ساله گرفته و 2 تا بچه هم از اون داره.

حالا شما برعکس این مطلب رو خواسته بودید. یه مستخدم تو آپارتمان مون داشتیم این جلو چشم ما به یه گربه چنان لگدی زد که گربه حدود چند متری پرت شد و روز بعد در اثر خونریزی داخلی مرد (حامله بود) خودش رو بعد چند وقت بخاطر دزدی و مواد دستگیر کردن یه سال بعدشم بخاطر اور دوز مرد.

8. 2 کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام
    .
    ظالمی که در این دنیا قبل از فرارسیدنِ مرگش مجازاتِ ظلمش رو ببینه خیلی خوشبخت هست
    .
    ظالمی که قبل از فرارسیدنِ مرگش بیدار بشه و ظلمش رو با کارخیر جبران کنه هم خیلی خوشبخت هست .
    .
    توضیح بیشتر برای علاقمندان , مطلب 424 و 426 و 428 در این صفحه :
    .
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    .

==================================
    یه مدیرِ اهلِ یک کشور عربی بود که برای ترقّیِ خودش حاضر بود همه چیز و همه ی همکارانش رو فدا کنه و خراب کنه تا خودش بره بالا و در نظر صاحب شرکت خوب به نظر بیاد تا پول بیشتری گیرش بیاد .
    .
    چند ماهی خیلی ترقی کرد و کلی اضافه حقوق و پاداش گرفت . چقدر که ظلم کرد به کارگران و کارمندانِ زیر دستش . یک دیکتاتورِ بی رحم و بی وجدان که خدا رحم کرد فرمانروا و شاه و سلطان و رهبر و پیشوا نبود وگرنه میشد یکی مثل فرعون و صدام و غیره

بارها سعی کردیم سربسته و یا رُک و بی پرده نصیحتش کنیم تا بلکه بیدار بشه اما بعداً معلوم شد نه نصیحت و اندرز دوست داره و نه نصیحت کننده ها رو و برعکس کینه ی اونها رو به دل میگیره و دشمن حسابشون میکنه !!!
    بالاخره کم کم صاحب شرکت متوجه شد که یک دیکتاتور بی وجدانِ بی رحم رو انتخاب کرده برای مدیریتِ شرکتش .
    ماجراهایی پیش اومد که اخراج شد و برای همیشه هم از کویت تبعید شد یعنی ممنوع الورودِ دائم شد به کویت و شاید هم سایر کشورهای شورای همکاریِ خلیج فارس
    .
    .

====================================
    دوستان , به نفعتون هست که مطالب بنده ی مخلص رو بخونید و دنبال کنید چون هم کلی پول توش هست هم امنیت و ایمنی هم آسایش و آرامش هم دور شدن از بسیاری از خطرها و ضررهای دنیا إن شاء الله .
    چند نمونه :
    ===================================
    میلیونها تومن صرفه جویی در هزینه های خودرو و زندگی
    توصیه های مهم امنیتی
    قوانین و مقرراتِ گفتگو و تبادلِ نظر

.
    برنامه های مهم و کاربردی برای گوشیهای اندرویدی
    .
    .

10. 2 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

کلا از مثائل دینی و این ارا*** گذشته من به یه چیز تو زندگی کوتاه 27 سالم ایمان دارم اینو خیلی از دوستام هم دیدم بهش ایمان دارن
    منع کردن کسی از کاری یعنی خودت یه روزی به همونجا میرسی _ نقطه .

هر چیزی یا بلایی رو برای کسی منع کنی مطمئنن تو همین زندگی سرت میاد .
    من ده ها نفر رو میشناختم که شدیدا از مخدر بدشون میومده ادا در میاوردن یه جا یکی که مثلا حالا گرفتارش شده یه نخ سیگاری بار میکنه میگه اه اه از این امن حالم بهم میخوره و ول میکنه میره به همه توهین میکنه به قول ما ایرانیها منع کردن . اصلا کسی باورشون نمیشد مقثلا این معتاد شه ولی من از رفتارش میگفتم اگه ندیدی این دو سال دیگه داغونه دااغونه الان میاد بیرون نمیتونه راه بره بسکه مواد میزنه . کسی که به قول خودش حالش از این کار بهم میخورد . این داستان واسه یه نفر نیست حده اعقل 10 نفر رو من همینحجوری بودن دیدم به شدت هم گیرش افتادن .

یا مثلا یه بچه ها بود وضع مالی تویی داشت اون زمان ارزونی میگفت اینایی که زناشونو سوار موتور میکنن میبرن اینور اونور غیرت ندارن یه ماشین بگیرن ؟! بد ورشکست شد الان خودش همون موتور رو هم نداره زنشو ببره اینور انور زنشم ول کرد رفت .

_ یا یه مثلا متفاوتر یه برادری برادرش که ازش 10 سال بزگتر بود معتاد بود همش این خودشو بالاتر میگرفتو تو خونه پز میداد که من سالممو این معتاده بندازینش بیرونو بساتشو پشخش میکرد تو حیاطو این کارا . چنین آدم مئدبی رو که اینقدر نفرت نصبت به مواد نشون میداد کسی باورش نمیشد هیچ وقت یه پک سیگار بکشه من همون زمانی که گفتن بساط برادرشو ریخته تو حیاط 22 سالم بود گفتم این خودش معتاد خواهد شد از اون معتادای بی غیرت که زندگیشونو نمیتونن جمع کنن همه خندیدن .
    الان 27-8 سالمه تازگیا دیدم شیشه میکشه البته به قول خودش 40 روز یک باره اونم وقتی با دوس دخترشه ولی من میدونم اگر حتی راست بگه که 40 روز یک باره به همون جایی که برادرش بود میرسه .

12. این کاربر از Reza Azimy_RW بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض

کسی رو که سرزنش کنی خودت هم مبتلا به همون میشی. حتی حدیث داریم.
    الان مواردی هم شما گفتین خودش کلید اسراره.
    راستش هدف من از زدن این تاپیک همین بود. که اگه بدی کنیم دل بشکنیم زیراب بزنیم خیانت کنیم مال کسی رو بخوریم ، دقیقا سر خودمون هم میاد. حالا اون یه عده که به قول دوستان مال حروم میخورن و بلایی سرشون نمیاد حسابش جداست. شاید هنوز زمان اونها نرسیده باشه.
    امیدوارم این تجربیات کمی باعث ارامش همه ما بشه.

14. این کاربر از body_guard بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض

همسایه خاله ام اینا یه اقایی هست خبرچینه. ( خیلی توضیح نمیدم منظورم چیه چون با قوانین فروم ممکنه تداخل داشته باشه و تاپیک حذف بشه) خدا میدونه راپورت چند تا جوون رو داده بوده و بی چاره کرده بودشون.
    حالا خدا یه بچه بهش داده از هر نظر معلول. آه اون مادر پدرها خودش رو گرفت. خدا بچه خودش رو گذاشت جلوش

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض

از پیج خانم نوین..

دوران كارشناسي استادي داشتيم به نام دكتر قائم مقام فراهاني خدا رحمتش كند چند سال پيش به رحمت خدا رفت ...اين بيت شعر تكه كلام هميشگي ايشون بود وازهمون موقع اويزه گوش من شد امروز با شنيدن ماجرايي دوباره ياد اين شعر افتادم....
    امير رو از بچگي ميشناختم به نوعي همبازي منو وعلي بودن ويه خونه ويلايي بزرگ داشتند وقتي دبستاني بودن پدرشون تو تصادف مرد وپدربزرگشون شد قيم،،،به سال نكشيده اون خونه ويلايي رو فروخت ويه واحد اپارتمان تو همون محل خريد بهونه اش هم اين بود كه ميخوام براشون سرمايه گذاري كنم ولي نشون به اون نشون كه چند وقت همه رو فروخت و بچه ها رو بردكرج!تمام دارايي هم خرج خودش و بقيه بچه هاش كرد مادر امير هميشه نفرينشون ميكرد كه پول يتيم خوردن نداره اينا به روز سياه ميشينن!در حالي كه خيلي هم خوشبخت بودن وسال ها گذشت تا اينكه امروز شنيدم پدربزرگه كه تا ماه پيش سالم وسرحال بوده سكته قبلي ومغزي باهم كرده ولمس كامل شده بچه هاش بعد يك هفته بردنش خونه سالمندان ولش كردن،، پنج ماه قبل تك دخترش خودسوزي ميكنه و پدربزرگ يه كم مشاعرش رو از دست ميده تو همين حين پسر كوچيكه كه معتاد هم هست ازش وكالت تام گرفته و همه چي رو به نام خودش ميكنه انگار كه علت سكته اش همينا بود مادر امير بود هر چند دير ولي تاوان اه بچه هاي مظلوم منو پس داد...
    ومن ياد استاد مرحوم واين تيكه كلامش افتادم
    اه دل مظلوم به سوهان ماند....
    كاش هيچكدوم از ما دل كسي رو نشكنيم

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •